entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

nie rozumiem co wam przeszkadza jak facet wypisuje rózne osiągnięcia...
jest tyle głupot na tym forum, sam się do tego przłożyłem nie raz,
jest dość chamski, to go olewam , ale zaraz polować jak na czarownice... ? niech sobie pisze ...

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Tu jest film z tej Waszej kłótni.

https://www.youtube.com/watch?v=SVT2dt0Dako
Obrazek

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

freakout pisze:
człowieku, wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam, a to czy ktoś mi wierzy lub nie to lata mi to koło łodygi :d ja nie mydlę innym oczu jakimiś fejkowymi kwotami bo to ile zarabiam to moja prywatna sprawa i nie potrzebuję aby inni pisali mi jaki to ja jestem zajebisty ;)
Czy to przypadkiem nie jest twój post? :wink: https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=656830

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Erebus robi w tym wątku niezłą robotę. Druga strona.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

playazzz pisze:
freakout pisze:
człowieku, wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam, a to czy ktoś mi wierzy lub nie to lata mi to koło łodygi :d ja nie mydlę innym oczu jakimiś fejkowymi kwotami bo to ile zarabiam to moja prywatna sprawa i nie potrzebuję aby inni pisali mi jaki to ja jestem zajebisty ;)
Czy to przypadkiem nie jest twój post? :wink: https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=656830
Kapitalny wątek, jeden z najlepszych w ostatnich czasach, wielu ludzi mówi wiele mądrych rzeczy, znakomita prowokacja intelektualna.....

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

playazzz pisze:
freakout pisze:
człowieku, wstawiam zyskowne trejdy bo zarabiam, a to czy ktoś mi wierzy lub nie to lata mi to koło łodygi :d ja nie mydlę innym oczu jakimiś fejkowymi kwotami bo to ile zarabiam to moja prywatna sprawa i nie potrzebuję aby inni pisali mi jaki to ja jestem zajebisty ;)
Czy to przypadkiem nie jest twój post? :wink: https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=656830
tak, mój :) tylko jak sam widzisz nie dotyczy on zarabiania, a poskładania całej wiedzy w całość - w jakiś system o sztywnych zasadach ;) niestety, tak się chyba w moim przypadku nie da - z dobrymi efektami gram wszystko to co umiem i zarabiam :)

tam niektórzy "eksperci" próbowali mi wmawiać żebym zostawił w cholerę świece japońskie, zajął się breakout'ami, itd., ale jak popatrzyłem na te ich screeny, a potem na to gdzie poleciała cena to uznałem że jednak lepiej trzymać się swojego :d piramida tego kolesia o nicku Erebus jeśli nie została zamknięta w porę to go ładnie przewieźli, bo wlazł w shorty w samym dołku i taki ktoś śmie mnie uczyć jak grać ;) coś mi się wydaje że chyba mógłbym zamienić się z nim miejscami, bo pełno jest tam takich trejderów którzy uważają że ich system i ich strategia jest najlepsza i że tylko ich spojrzenie na rynek jest właściwe :) dlatego też szybko zostawiłem ten temat w cholerę i zresztą dobrze, bo potem zrobiło się tam z tego takie gówno że aż żal czytać :)

aha - na przedostatnich stronach był jeszcze koleś co wrzucał screeny ze swoich transakcji na których było widać obsuwy po 150-200 pips na jeden trejd i to na relatywnie niezbyt wysokich interwałach :shock: dla mnie jego podejście to nie jest trading tylko gambling, bo prawdziwy trader stara się wejść w pozycję na tyle precyzyjnie na ile jest to możliwe, nie pozwalając sobie na takie zjazdy :) no ale jak widać innym to się podoba ;)

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

koleś nieźle odleciał, 10% dziennie-większej głupoty nie czytałem, pokaż te wyniki jak realizujesz te 10%,
takie osoby to najwięksi hipokryci, ponieważ tylko piszą o tradingu, a nie pokazują żadnych wyników
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

update
19czerwiec
kolejne wyniki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Baca44
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2017, 00:16

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Baca44 »

Czy SpekulantPL to nowe wcielenie fxjk11 oraz Pawła Kowala, który oszukał ludzi pozyskanych na TJS?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Spekulant PL pisze:koleś nieźle odleciał, 10% dziennie-większej głupoty nie czytałem, pokaż te wyniki jak realizujesz te 10%,
takie osoby to najwięksi hipokryci, ponieważ tylko piszą o tradingu, a nie pokazują żadnych wyników
no jak nie czytałeś większych głupot skoro codziennie zaglądasz do swojego dziennika i mimowolnie widzisz swoje idiotyczne posty :d robiłem lepsze wyniki tyle tylko że nie systematycznie - ot, jednego dnia 17%, drugiego dnia 2%, więc nie ma tu o czym pisać :) nie jestem taki gieroj jak Ty że będę sobie fejkowe statementy wklejać - jeszcze nie postradałem rozumu :P

ODPOWIEDZ