EFFECTIVE EXPERIMENT

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
Harvey pisze:A czy klonmarcin kiedykolwiek podpiął konto pod myfxbook bądź pokazał stejta? NIE .
Z tego co pamiętam to było konto demo podpięte na początku roku, ale po miesiącu zrezygnował z dalszej gry na nim.

Looknij na: http://www.myfxbook.com/pl/members/klonmarcin

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Zephyr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 28 cze 2012, 17:06

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Zephyr »

MaRCHeW pisze:Witam :)
Harvey pisze:A czy klonmarcin kiedykolwiek podpiął konto pod myfxbook bądź pokazał stejta? NIE .
Z tego co pamiętam to było konto demo podpięte na początku roku, ale po miesiącu zrezygnował z dalszej gry na nim.

Looknij na: http://www.myfxbook.com/pl/members/klonmarcin

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Marchew ładnie do wygrzebałes :D pamietam to konto nie zbyt zaszalał... A w dzienniku już kilka razy prawie kupował m3 :d .

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Prawda jest taka, że jak już wszyscy napisali, nikt nie pokazal dlugoterminowego zarabiania. Marcin po prostu cos tam wstawia, Andy pisze jak by był na haju, Wuza nie grał swoją kasą a pozniejsze jego wejscia wszyscy widzieli jak sie konczyly to tez juz nic nie wstawia bo po co psuc sobie reputacje (swoja drogą nie wiem kogo to interesuje). Nic do was nie mam, sek w tym ze nikt tutaj nie zarabia :) a tematow/postow cala masa. Sam tez sie wyłożyłem nie raz.

Z dziennikiem sie wstrzymam do zmiany broka bo spread na audcad 9 pipsow skutecznie mnie zniechęca... a armada byla taka fajna. Fajnych brokow z microlotami cięzko znaleźć więc bede musial zaczac od wiekszej sumy i od 0,10 lota. Jak rusze to dam znac.

wlasnie, chyba szwajcar cos pokazal na comparicu, ale nie wiem ile to trwalo :)

:564:

wczorajsze fartowne zagrania na cadjpy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Ja również jestem za tym aby każdy kto pokazuje screeny/wyniki powinien podłączyć konto (real czy tez demo) pod ff lub myfxbook i wszystko byłoby jasne.

Może moderatorzy o tym pomyślą i dadzą to jako wymóg.
No pain, no gain

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

nie przejdzie bo nikt by screena nie wrzucil :lol:
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
Freddie
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2012, 20:38

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Freddie »

Weźcie pod uwagę to, że jest tutaj część osób, która robi swoje i najogólniej w świecie ma w dupie udowadnianie komuś procentów czy dzielenie się swoim systemem, gawiedź i tak będzie mądrzejsza ;)

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Jones »

danbo86 pisze:
EFFECTIVE pisze:Prawda jest taka, że jak już wszyscy napisali, nikt nie pokazal dlugoterminowego zarabiania. Marcin po prostu cos tam wstawia, Andy pisze jak by był na haju, Wuza nie grał swoją kasą a pozniejsze jego wejscia wszyscy widzieli jak sie konczyly to tez juz nic nie wstawia bo po co psuc sobie reputacje (swoja drogą nie wiem kogo to interesuje). Nic do was nie mam, sek w tym ze nikt tutaj nie zarabia :) a tematow/postow cala masa. Sam tez sie wyłożyłem nie raz.
witaj, masz rację nikt tak nie pokazał jak zarabia, a jak już pokazuje... to iluzje, screeny i jakieś ogólnikowe procenty tygodniowe... ktos kiedyś pisał na forum, że każdy kto zakłada dziennik powinien podpiąć go pod myfxbooka lub inny wiarygodny program, żeby nie było "mamienia" widowni cotygodniowymi zyskami i potem niektórzy się nakręcają i jarają ile to ten ktoś zarabia.
Ja sam nie zarobiłem jeszcze, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.
pozdrawiam
ja zarobiłem 15 zł :lol: czyli jestem najlepszy :509:
i nie powiedziałem ostatniego słowa hej
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

ODPOWIEDZ