EA wersja prawie skończona.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

W poniedziałek odpalę następne konto, bo na tym eksperymentowałem i trochę też zagrałem z palca. Co oczywiście doprowadziło do potężnych strat.
Nie licząc tego, że wersja nie ta :-)
Dziś zrobiłem backtesty tygodniowe EA. Niestety dłuższych nie mogę zrobić bo taka jest budowa EA. Korzysta z godzin kluczowych które po tygodniu już nie są aktualizowane. Wyniki były dobre. Od 17% do ponad 50%. I tą wersję wstawię.
Ale ogólnie jestem optymistą bo przy setkach pozycji na każdą parę wszystkie skończyły wynik na plus, no i praktycznie roboty cały czas były na plus podczas backtestów. A nie ma nic gorszego jak robot który łapie stratę 70% a potem cudem wychodzi do przodu. Takie to ja już miałem i ... nie chcę.
Wesołych Świąt

Veni

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Hej, Puszkin poczytaj wątki osób które chcą coś osiągnąć czy też już osiągnęły. Sprawa wygląda tak jak w tym kawale:

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.



Jeżeli ktoś zrobi 10000%, znajdą się tacy co Go wyśmieją, stwierdzając , że MM do dupy etc. Przychodzą do dziennika i mieszają...

Pomóc, nie pomogę, nie znam się na programowaniu, ale życzę powodzenia!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
floatmaster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 lut 2014, 14:16

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: floatmaster »

''Veni'' napisał byś jeszcze kto zrobił te 10 000% bo wydaje się to być dla mnie bardziej interesujące niż przytaczanie stereotypów poszczególnych narodowości. Moim zdaniem jeśli ktoś jest sceptyczny w swojej opinii czy też nie to kieruje się wyłącznie swoim doświadczeniem większym czy też mniejszym. Błędne jest przeświadczenie myśląc w takowy sposób wyższości nad innymi w swoich poczynaniach. Zakładać jakiekolwiek negatywne intencje użytkowników z ich wypowiedzi nie jest dobre. A nikt tu odkrywczych nowych to zagadnień czy technik nie wymyśli wszystko co kto używa zostało opisane. Ja sam uświadomiłem sobie jak ograniczony w myśleniu jestem odnośnie programowania gdzie z zewnątrz wskaźnika przestawić nie można było a w kodzie należało zmienić tylko jedną zmienną lub dwie pozostałe a pierwszą bez zmian, wyrażoną liczbą. Nie rozumiejąc zapisu posłużyłem się wzorem opisanym w necie przedstawiającym ten wskaźnik matematycznie. :mrgreen:

Veni

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Z forum od razu piszę "Jones".

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

Znowu jestem. No więc drobna zmiana. EA przestawione. Tym razem zaczynam z rozsądną sumą 1000 zł polskich. (demo)
Komputer ustawiony i widzę, że robot działa dobrze. Zapomniałem tylko rano wyłączyć automatyczną aktualizację i wiadomo co potem ;-) Pochodził do południa i restart.
U - 2025250
H - p1FW1uge
Następne pozycje zajmie jutro po południu. Teraz mogę tylko liczyć, że silnik robota wybrał odpowiednie proporcje w parach do headge i będzie je teraz odpowiednio zabezpieczał.
Pzdr.
Veni'' napisał byś jeszcze kto zrobił te 10 000%
Green7 z naszego forum zrobił więcej na konkursie xtb i wyjechał pięknym mercem.
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-z-green7/

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Puszkin pisze: Green7 z naszego forum zrobił więcej na konkursie xtb i wyjechał pięknym mercem.
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-z-green7/
A wiesz gdzie pracował zawodowo?

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

Nie wiem. A nawet jakbym wiedział to przecież nie mógłbym powiedzieć. Zresztą spytaj się green7 bywa tu na forum.


JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

NieBedeSpamowal pisze:w xtb
Taki żarcik znaczy...? :think:

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: EA wersja prawie skończona.

Nieprzeczytany post autor: Jones »

JAREK67 pisze:
NieBedeSpamowal pisze:w xtb
Taki żarcik znaczy...? :think:
to nie żart
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

ODPOWIEDZ