EA lub skrypt zamykający dwie lub więcej pozycji...

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

EA lub skrypt zamykający dwie lub więcej pozycji...

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

Jak w temaci -szukam EA lub skryptu który pozwoli mi zamknąć jednocześnie dwie lub więcej pozycji w tej samej chwili...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

U mnie na stronie w dziale Download znajdziesz skrypty, które zamykają wszystkie transakcje i/lub zlecenia oczekujące.

Problem ze skryptami, które miałyby zamykać wybrane transakcje, jest taki, że trzeba je po czymś identyfikować np. po komentarzu, a ten dodać można tylko przy otwieraniu pozycji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Płaski pisze:Jak w temaci -szukam EA lub skryptu który pozwoli mi zamknąć jednocześnie dwie lub więcej pozycji w tej samej chwili...
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?p=78501

"CloseOrders" zamyka zyskowne, stratne, oczekujace, aktywne, oczekujące z danym komentarzem, aktywne z danym komentarzem,
oczekujące z danym numerem, aktywne z danym numerem magic, albo wszystko na raz, do wyboru.

cyprys
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 23:07

Nieprzeczytany post autor: cyprys »

Ja polecam mój autorski skrypt ForceClose. Jego zaletą jest szybkość i skuteczność. Zamyka kolejno wszystkie otwarte pozycje do skutku, ignorując wszelkie możliwe błędy. Najszybszy z jakim się zetknąłem.

Znajdziesz go na mojej stronie w dziale narzędzia.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Na pewno wszystkie?
137,141,146 tez?

cyprys
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 23:07

Nieprzeczytany post autor: cyprys »

mike_05 pisze:Na pewno wszystkie?
137,141,146 tez?

Jeśli tylko uda Ci się tyle ich otworzyć..... to tak zamknie nawet 1 mld pozycji - choć może wtedy nie w mgnieniu oka.

Skąd takie pytanie ???

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No właśnie, z czego wynika jego lepsza skuteczność i wyższość nad innymi skryptami?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cyprys
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 23:07

Nieprzeczytany post autor: cyprys »

Raposo,

Nie znam Twoich skryptów, więc nie wiem, czy mój jest od nich lepszy...

Natomiast większość skryptów, z którymi się spotkałem w przypadku napotkania błędu kończy swoje działania wyświetlając jego szczegóły. Mój skrypt wysyła kolejne zlecenie zamknięcia i robi to tak długo, aż skutecznie zamknie wszystkie.
Inną zaletą jest jego prostota - skrypt nie ma żadnych opcji - po prostu zamyka otwarte pozycje waloru, który jest na bieżącym wykresie i już. Z moich doświadczeń wynika, że jest to najszybsza możliwość wyjścia z rynku, ale może są lepsze. Ja w każdym razie się nie spotkałem.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

cyprys pisze:Nie znam Twoich skryptów, więc nie wiem, czy mój jest od nich lepszy...
Tu odnosiłem się bardziej do ogółu skryptów, bo większość działa tak samo.

Ok, rozumiem gdzie tkwi przewaga. Po prostu skrypt usilnie (w końcu "force" :D ) próbuje zamykać zlecenia do skutku jak napotka rekwotowania. Co prawda to tylko pozornie usprawnia zamykanie, bo tak samo zadziałałby duży slippage z tym, że mógłby zaoszczędzić czas w przypadku, gdy broker ma serwery do d... lub zamierzenie opóźnia realizację zleceń (DD).
cyprys pisze:Inną zaletą jest jego prostota - skrypt nie ma żadnych opcji - po prostu zamyka otwarte pozycje waloru, który jest na bieżącym wykresie i już.
To z pewnością pomaga.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

cyprys
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 23:07

Re: EA lub skrypt zamykający dwie lub więcej pozycji...

Nieprzeczytany post autor: cyprys »

Ok, rozumiem gdzie tkwi przewaga. Po prostu skrypt usilnie (w końcu "force" :D ) próbuje zamykać zlecenia do skutku jak napotka rekwotowania. Co prawda to tylko pozornie usprawnia zamykanie, bo tak samo zadziałałby duży slippage z tym, że mógłby zaoszczędzić czas w przypadku, gdy broker ma serwery do d... lub zamierzenie opóźnia realizację zleceń (DD).

W sumie masz racje, ale błędów może być więcej, np. chwilowy brak połączenia z serwerem. Ja mem net z dynamicznym IP i co jakiś czas (właśnie przy zmianie tego IP) połączenie na krótki moment jest zawieszane. Wtedy mój skrypt zamknie pozycje jak tyko nawiąże się ponownie połączenie. Inne mogą pokazać tylko..... komunikat :)

pozdrawiam,
Cyprys
___________________________
Forexowe Systemy Rabatowe -> WWW

Dodano po 9 minutach:
Płaski pisze:________________
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś kupił na samym dole i sprzedał na samej górze .
Mi się za to parę razy zdarzyło zrobić odwrotnie :D
pozdrawiam,
Cyprys

ODPOWIEDZ