Dziennik wejść v2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Zastanawiałem się nad tym jak faktycznie nie przegapić wzrostu zmienności w związku z tym że w ciągu 1 świecy mogą obrócić kilka razy...odpowiedź częściowa m1 i np velocity..wzrost zmienności może wskazywać na nierównowagę na rynku/istotne strefy itp.
Wystarczy weekendowego wykresowania :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Cześć. Nikt nie pisze w Twoim dzienniku ale nic się nie martw, pewnie dużo osób czyta go z ciekawością (np. ja). Krótkie i rzeczowe opisy i o to chodzi. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :564:
No pain, no gain

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Spoko, dziennik jest tylko lub aż do dokumentowania wejść ;) Ale jak ktoś chce komentować to również wolna ręka. :564:
Każda opinia/rada jest mile widziana, jedynie nadmierny sarkazm, bash lub chamstwo nie są :564: Wolę nie rozpowrzechniać "złej" wiedzy z mojego, jeszcze nie profesjonalnego poziomu, więc nie palę się do publikowania analiz ani że jest tak czy siak :mrgreen:

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Zagranie bez większego sensu..jak widać na h1 przed tym bo już złamali tą zaznaczoną dolną pomarańczową..wrócili podbić i zamiast s...L :) :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Uff....w końcu jest czas i siła - do roboty :)

Myślę że system jest już ok, lekko poprawiony poprzedni, mix sma, zl i patrzenia na ruch z nocy, 1 wejście dziennie, rano, żelazny MM - z braku czasu mogę robić pozycje w zasadzie tylko rano, później już praca, a tam handlować nie zamierzam (to rozprasza). Statystyki mi mówiły, że rano mam dużą skuteczność (bywało i 80%) a później głupieję i spada do 20-30%....później znów po 20 skuteczność wysoka...więc się dostosuję i tylko rano.

Zakładając że pójdzie b. dobrze, dopracuję elementy systemu i będę się czuł pewnie - będzie mały real od Listopada. Na razie muszę się oswoić z tym co złożyłem do kupy.

Będzie raczej nudno, demo podepnę w poniedziałek i wtedy pierwsza pozycja. Dzięki 1 pozycji dziennie będzie sens analizować, nie tak jak wcześniej - po 10 dziennie w tym 8 niepotrzebnych.

Pzdr

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jakis konkretny interwał? bo ciekawie to dla mnie wyglada.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: lucek »

irmentruda pisze:jakis konkretny interwał? bo ciekawie to dla mnie wyglada.
Cześć. A co Ci interwał da skoro nie znasz innych założeń systemu? Poproś autora o nowe założenia strategi, a może zdradzi Ci tą tajemnice.

Dużo pipsów! :)
No pain, no gain

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Dzięki :)

Interwał H4, po max 3h pozycja będzie albo zamknięta całkiem albo zostawione 1/3 na be a reszta leci dalej - przy pewnych warunkach - aka środek pierwszego postu ("
Realizujemy zyski ") http://forex-nawigator.biz/forum/naked- ... t7917.html .
Decyzja o tym czy zostawić na dłużej część pozycji i jakie tp/sl ustawić będzie podejmowana dzień wcześniej..rano tylko/aż decyzja o L czy S :)
edit: możliwe że czasami na sesji Azjatyckiej osiągną wyznaczony poziom...wtedy trzeba będzie ocenić to też rano..

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Ziew,
http://www.myfxbook.com/members/peter_r ... em/1043448
S ok 7, sl dość szeroki bo ~20.....

Awatar użytkownika
peter_r
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 565
Rejestracja: 08 sty 2012, 11:09

Re: Dziennik wejść v2

Nieprzeczytany post autor: peter_r »

Słabo. Zamknięte z ręki o 18 - zostawiłem automat żeby zamknął o 10:30, ale...nie włączyłem autotradingu...no nic, mój błąd.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ