Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja /

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

Mpapiez pisze:Widzę że kolega siedzi w AM tak samo jak ja :)...
Generalnie musze przyznać że to bardzo dobry i pewny broker. To nie jakaś reklama, tylko opinia zadowolonego klienta. Fajny bonus zrobili w ramach przeniesienia się do UK, więc miło z ich strony.
cóż - broker jak broker - każdy ma swoje wady i zalety i nie ma idealnych
zgodzę się że na ten moment ma więcej zalet i dlatego dla długoterminowego rachunku go wybrałem - nie wiedząc że będzie zmiana

mam rachunki u wielu brokerów , i chyba dobre porównanie bo wszystkie podłączone są do tego samego systemu , w tym samym momencie powinny wykonywać to samo
i widać różnice momentalnie - chociaż nie są to jakieś olbrzymie już teraz różnice w kwotowaniach

denerwujące na minus to czasami chwilowe zawieszenie platformy po nagłych ruchach - dla mnie nie ma w sumie znaczenia , ale dziwnie trochę jest jak widzę notowania u innych brokerów a tutaj stoi jak... nie powiem co
jestem z nimi na pewno więcej niż 5-6 lat , reklamacji nigdy nie składałem , z obsługą nigdy się nie kontaktowałem , wszystko internet
przelewy max 1 sesja elixir czyli kilka godzin , w sumie bezpłatnie - dokładnie to 5 zł - więc jest ok
a kwoty zarówno 50 zł jak i kilkaset tys w takim samym czasie , bez problemu i nikt nie pyta po co i dlaczego
z innych udogodnień typu jakieś analizy, szkolenia , bonusy - nie korzystam więc nie mam zdania na ten temat

w sumie tak jak pisałem , nie ma dla mnie na dziś dzień brokera który miałby ofertę mnie w 100% odpowiadającą - zalety i wady są tak samo rozproszone , to co ma jeden , nie ma drugi i tak na zmianę :)

pozdrw

zbisow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 sty 2015, 18:03

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: zbisow »

witam
jak masz konta u wielu brokerów to mam pytanie Admiral Market czy Dukas?

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

zbisow pisze:witam
jak masz konta u wielu brokerów to mam pytanie Admiral Market czy Dukas?
niestety , nie pomogę Ci w tym wyborze
uważam że obiektywną opinię można wydać gdy ma się rachunek real u danego brokera i to nie kiedyś , ale np ostatni rok , bo wiele się zmienia w czasie
a wydawanie opinii bo ktoś gdzieś przeczytał coś albo miał 5 lat temu i było tak czy tak - mija się z sensem
w Ducascopy nie miałem na dłużej nigdy rachunku ,bo mam wszystko na MT zautomatyzowane , więc znowu trzeba by przepisywać, testować itd
a o Admiral napisałem wyżej i na dodatkowe pytania mogę obiektywnie odpowiedzieć , tak jak i innych typu mforex, saxo, swissquote, bzwbk i kilka innych
na pewno nie jest źle bo akurat wiele kontaktów ze "szwajcarskimi" firmami mam i nie mam zastrzeżeń , ale o warunkach forex musi ktoś inny się wypowiedzieć kto ma tam rachunek real , najlepiej teraz

pozdrw

zbisow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 sty 2015, 18:03

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: zbisow »

dzięki za szczera odpowiedz

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

zbisow pisze:dzięki za szczera odpowiedz

nie ma problemu , co wiem to mówię , a jak nie wiem to się staram nie wymądrzać
----------------------------------------------------------------------------------------
a na koniec tygodnia ciekawostka
tak jak pisałem wcześniej wolne związane z przeniesieniem rachunków wykorzystuję do "doautomatyzowanie "
i muszę przyznać , że przegrałbym bo obstawiałem , że mnie EA nie pokona a jednak
tyle , ze widać że ono nie śpi , ja lubię :) - jak się dossie do AUD nocami to nie odpuszcza
co prawda to live test tylko niecałe 2 tygodnie , ale zapowiada się nieźle , więc będzie działać w większości samo na koncie przez rok
wykonuje w sumie ok 95% pracy samodzielnie

pozdrw



Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

A może na koniec,przed przerwą jeszcze odświeżenie myfxbook? Dla przejrzystości i pokrycia wcześniejszych słów :wink: Chyba na tym Ci zależało.
Obrazek
Obrazek

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

trader niedoskonaly pisze:A może na koniec,przed przerwą jeszcze odświeżenie myfxbook? Dla przejrzystości i pokrycia wcześniejszych słów :wink: Chyba na tym Ci zależało.
wszystko ok , ale nie bardzo rozumiem bo tak
do podglądu były 2 rachunki , to co wyżej to ciekawostka tylko
oba rachunki zostały zatrzymane do pierwszego dnia po świętach kiedy bedą odtworzone z identycznym stanem i nowym numerem rachunku i na myfxbooku - co od razu tutaj dodam we wtorek po świętach
jeden zakończyl się jak pokazałem i nie było żadnej transakcji wiec jest tylko kwota koncowa i historia została , od takiej samej wystartuje nowy rachunek
drugi natomiast zostal jpy po stopie i gdy zostanie otwarty na pelny rok nowy , wszystko wystartuje od takiej samej kwoty z jaka zakonczy ten rachunek - nic wiecej nie podawalem , jedyne co ma się zgadzać to po 2 miesiacach ma byc na nim 100 procent więcej i bedzie wypłata kwoty startowej 10k
żadna nowa pozycja na starym już nie będzie otwierana
niestety nie da się połączyć historii obu więc lepiej to zrobić po prostu jak najszybciej , bo wtedy prawie wszystko będzie na nowym , bez w sumie 2 tygodni tylko
a jeżeli ktoś to jednak śledzi na bieżąco , choć nie sądziłem :-) to oczywiscie do zamknięcia tego starego jednego co pozostał mogę włączyć dalej podgląd od poniedziałku jak tylko wystartuje rynek mimo że nic nowego tam już nie ma
o to chodzi ? jak tak to nie ma sprawy , jak o co innego to napisz, z tym że odpowiem dopiero w poniedziałek jak bedę w pracy

pozdrw

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: Buho »

fxjk11, kolegom pewnie chodzi o Twoje główne konto na myfxbooku, zresztą sam jestem ciekawy, bo nie było odświeżane,
do tego te zerowe niezrozumiałe pozycje, jakiś bezsensowny hedging, który matematycznie tylko obciąża dodatkowymi kosztami,
nie pasują do profesionalnego podejścia,
nie wierzmy w bajki, podejdźmy trzeźwo do tematu, albo jest kasa, albo jej nie ma,
nie powinna nas interesować opcja, że "może jest"
ale będe obserwował co z tego wyniknie, technika jest mało wydajna, jednak nie należy jej przekreślać, może coś ciekawego uda się zobaczyć :)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

widze, ze adrian sie nie poddaje, juz nie handel waluta pod pewexem, ale w usa ze specjalnymi pozwoleniami od nbp ;)

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Dziennik prostego - skutecznego trejdingu / kontynuacja

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Kurka to co autor wątku adrian tu pokazuje w tym dzienniku to jest szwajcarska masakra normalnie. To stąd ta jego pewność w sporach ze Szwajcarem. Zobaczcie jak on kosi kasę, jakie ma systemy. Szwajcar zarobkami się nie równa, jeśli je ma w ogóle bo coś kiszka jest z jego aktywnością teraz.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

ODPOWIEDZ