Dziennik absolwenta HQTRADER

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

fxpro pisze:Pewnie chcielibyście dostęp do mojego konta, by zobaczyć ile mam kasy? Najchętniej jeszcze żebym pokazał Wam całą strategię za darmo i wpłacił swój kapitał do gry.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać. Ktoś napisał post ze swoim zdaniem, a ja napisałem swoje zdanie na ten temat.
I jak spodziewałem się, co bym nie napisał to spotka się to z falą krytyki.
Może pokażecie swoje portfele, zobaczymy kto ile zarabia. A najmądrzejsi są pewnie Ci co w ogóle nie zarabiają.
Szkoda czasu na te fora.

Życzę powodzenia w tradingu.
fx

Uwielbiam takich gości :).
Mnie osobiście nie interesuje ile masz kasy. Ale skoro już powiedziałeś ile zarabiasz (średnio 10%), to może pokaż wyciąg z platformy procentowy, że faktycznie tyle zrobiłeś. Przecież chyba nie ma z tym problemu ?
Co za problem % pokazać ?

Poza tym jak zapłaciłeś za szkolenie 40 kafli, to pozdro, mnie łączne "frycowe" na foreksie nawet 1/10 tego nie kosztowało, a podejrzewam że się o wiele więcej sam nauczyłem :wink: .

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Coście się chłopa przyczepili?
Przecież napisał prawdę, wystarczy dobrze się wczytać! :mrgreen:
fxpro pisze: Wybierajcie takie szkolenia, które oferują możliwość spróbowania i wycofania się w razie jak się nie spodoba.
Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z tej decyzji.

fxpro
Peace 8)

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Oczywiście kit... kilka komentarzy pod ostatnią rekrutacją hq które umieściłem nie spotkały się z wyjaśnieniami.. Totalnie bazują na ludzkiej naiwności.. Trader zarabia na rynkach, nie szkoleniach. Te ich gęby i sposób wypowiadania się to żenada..

grubaspekula
Gaduła
Gaduła
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2014, 13:50

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: grubaspekula »

sallesman pisze:Oczywiście kit... kilka komentarzy pod ostatnią rekrutacją hq które umieściłem nie spotkały się z wyjaśnieniami.. Totalnie bazują na ludzkiej naiwności.. Trader zarabia na rynkach, nie szkoleniach. Te ich gęby i sposób wypowiadania się to żenada..
8)

ODPOWIEDZ