Dziennik absolwenta HQTRADER

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
reave
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 gru 2013, 14:25

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: reave »

System jak dla mnie totalna porażka, ponieważ skierowany jest dla zamożnych osób, które posiadają na rachunku inwestycyjnym około 100k tak aby w miarę godnie zyć, ale dzięki za info, przynajmniej wiem czego się spodziewać od hq.

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

Uwaga, uwaga nowy semestr się rozpoczyna:
http://www.hqtrader.pl/zima_2015.html
Na uwagę zasługuje pakiet diamond 39'940 PLN to chyba rekordowa suma w branży szkolonkowej na rynku polskim. Dostępna przez kilka dni dni w promocji za 19'997 :mrgreen:

fxpro
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:43

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: fxpro »

Witajcie
Kiedyś miałem przyjemnośc ukończyć ten kurs i uważam, że to była najlepsza moja decyzja.
Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej zanim utopiłem kilknaście tysięcy złotych na giełdzie.
Więc jeśli pakiet diamond zwróci mi się w ciągu roku na giełdzie, dam każde pieniądze. :)

@reave System oparty jest na systematycznym zarabianiu. Jest bardzo profesjonalny i ma ściśle określone zasady, których trzeba przestrzegać. Wrzucając nawet 10 000 zł jesteś w stanie w ciągu roku zarobić grubo ponad 2 razy tyle.
Ja zarabiam ok. 10% miesięcznie (choć w styczniu miałem 32%). To w procencie składanym daje ponad 200% zysku.
Wolę taki system niż te, które obiecują złote góry, a okazują się wielką lipą.
Wybierajcie takie szkolenia, które oferują możliwość spróbowania i wycofania się w razie jak się nie spodoba.
Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z tej decyzji.

Pozdrawiam
fxpro

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

fxpro pisze:Witajcie
Kiedyś miałem przyjemnośc ukończyć ten kurs i uważam, że to była najlepsza moja decyzja.
Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej zanim utopiłem kilknaście tysięcy złotych na giełdzie.
Więc jeśli pakiet diamond zwróci mi się w ciągu roku na giełdzie, dam każde pieniądze. :)

@reave System oparty jest na systematycznym zarabianiu. Jest bardzo profesjonalny i ma ściśle określone zasady, których trzeba przestrzegać. Wrzucając nawet 10 000 zł jesteś w stanie w ciągu roku zarobić grubo ponad 2 razy tyle.
Ja zarabiam ok. 10% miesięcznie (choć w styczniu miałem 32%). To w procencie składanym daje ponad 200% zysku.
Wolę taki system niż te, które obiecują złote góry, a okazują się wielką lipą.
Wybierajcie takie szkolenia, które oferują możliwość spróbowania i wycofania się w razie jak się nie spodoba.
Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z tej decyzji.

Pozdrawiam
fxpro
Sorry ale zdajesz sobie sprawę jak to wygląda...
1 post + superlatywy o szkoleniu za 40000, które nie są potwierdzone przez wyniki uczących......
jeśli twoją ambicją było przekonanie ludzi, to mnie tylko odstraszyłeś i utwierdziłeś, że to jest
coś pokroju Szkoła Forex Urbańskiego...

ale dogłębnie nie znam tematu, nawet nie przeczytałem tego dziennika, także to tylko pogląd na szybko

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

piotr.maro pisze:Dzisiaj dostałem maila o treści:
"Jeżeli nie zdążyłeś przyłączyć się do
naszej Grupy Mentoringowej HQT,
to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Informujemy, że zwolniły się 2 miejsca.

To już jest ostatnia okazja!

Na prośbę wielu z Was...
udostępniliśmy również możliwość
zapłaty w RATACH. "
:569: :568: :twisted:

chyba mają tego samego PRowca co Urbański

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

fxpro pisze:Witajcie
Kiedyś miałem przyjemnośc ukończyć ten kurs i uważam, że to była najlepsza moja decyzja.
Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej zanim utopiłem kilknaście tysięcy złotych na giełdzie.
Więc jeśli pakiet diamond zwróci mi się w ciągu roku na giełdzie, dam każde pieniądze. :)

@reave System oparty jest na systematycznym zarabianiu. Jest bardzo profesjonalny i ma ściśle określone zasady, których trzeba przestrzegać. Wrzucając nawet 10 000 zł jesteś w stanie w ciągu roku zarobić grubo ponad 2 razy tyle.
Ja zarabiam ok. 10% miesięcznie (choć w styczniu miałem 32%). To w procencie składanym daje ponad 200% zysku.
Wolę taki system niż te, które obiecują złote góry, a okazują się wielką lipą.
Wybierajcie takie szkolenia, które oferują możliwość spróbowania i wycofania się w razie jak się nie spodoba.
Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z tej decyzji.

Pozdrawiam
fxpro


coś masz jakiś błąd na swoim komputerze albo w systemie
bo jak pisałeś posta to wyciął Ci linki do myfxbooka lub FF ?
no i nie dodał załączników - bo na pewno chciałeś dodać aby pokazać efekty szkolenia

tak, że przeskanuj sobie bo wyszedł Ci goły post nie z Twojej winy na pewno :)

jackub

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: jackub »

fxpro pisze: System oparty jest na systematycznym zarabianiu.
Musi byc super ...!!

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

To tak jak mój system! Też opiera się na systematycznym zarabianiu! Jak zyski są systematyczne to krzywa kapitału idzie w górę:)

fxpro
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:43

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: fxpro »

Pewnie chcielibyście dostęp do mojego konta, by zobaczyć ile mam kasy? Najchętniej jeszcze żebym pokazał Wam całą strategię za darmo i wpłacił swój kapitał do gry.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać. Ktoś napisał post ze swoim zdaniem, a ja napisałem swoje zdanie na ten temat.
I jak spodziewałem się, co bym nie napisał to spotka się to z falą krytyki.
Może pokażecie swoje portfele, zobaczymy kto ile zarabia. A najmądrzejsi są pewnie Ci co w ogóle nie zarabiają.
Szkoda czasu na te fora.

Życzę powodzenia w tradingu.
fx

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

fxpro pisze:Pewnie chcielibyście dostęp do mojego konta, by zobaczyć ile mam kasy? Najchętniej jeszcze żebym pokazał Wam całą strategię za darmo i wpłacił swój kapitał do gry.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać. Ktoś napisał post ze swoim zdaniem, a ja napisałem swoje zdanie na ten temat.
I jak spodziewałem się, co bym nie napisał to spotka się to z falą krytyki.
Może pokażecie swoje portfele, zobaczymy kto ile zarabia. A najmądrzejsi są pewnie Ci co w ogóle nie zarabiają.
Szkoda czasu na te fora.

Życzę powodzenia w tradingu.
fx
Nikt nie chce ogladać Twojego konta....szkoda czasu...Panie nie unoś
się Pan bo to tylko pogrąża....

Szkoda czasu na te forum, idż wydaj kolejne 40000 lepiej :563:

też życzę powodzenia w tradingu...a nie w śmiesznym marketingu

ODPOWIEDZ