Dziennik absolwenta HQTRADER

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
EFFECTIVE

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

KMichal pisze:Niestety, tak długiej serii jeszcze nie miałem. Robię miesięczną przerwę od forexu, zresetuję się i wrócę z realnym rachunkiem ;)
Realnym? Na demie nie wychodzisz na plus, wiec gdzie tu real? Szkoda forsy. W ogóle to szkoda czasu na ten system o czym wszyscy tu piszą...

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Dopóki nie przekonam się na własnej skórze, wszystkie opinie na temat tego systemu mnie nie interesują ;) Jak to mówią, dopóki biegniesz, jesteś zwycięzcą... Cały czas wierzę, że po odpowiednich modyfikacjach prowadzenia pozycji, będę wychodził tym systemem na plus. Nikt ani nic nie zmieni teraz mojego zdania. ;)
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
Kulfon
Gaduła
Gaduła
Posty: 210
Rejestracja: 20 paź 2013, 15:08

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: Kulfon »

Powrot z realnym rachunkiem? Nie, szkoda nerwów-moje osobiste odczucie, podparte doswiadczeniem. Ja tam oczywiscie ekspertem nie jestem. Tez myslalem, że wejscie z niezla kasa na rynek da mi kopa i przyniesie umiejetnosci nie wiadomo skad ;). Skonczylo sie tak, ze teraz gram na symulatorze ;) - brak skutecznosci wciaz obecny. Statystyki nie oszukasz.
Jeden dobry trend płaci za wszystko.
Obrazek

piotr.maro
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 06 lis 2012, 22:44

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: piotr.maro »

Dzisiaj dostałem maila o treści:
"Jeżeli nie zdążyłeś przyłączyć się do
naszej Grupy Mentoringowej HQT,
to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Informujemy, że zwolniły się 2 miejsca.

To już jest ostatnia okazja!

Na prośbę wielu z Was...
udostępniliśmy również możliwość
zapłaty w RATACH. "

Przecież to jakaś paranoja namawiać ludzi na kurs dot. inwestowania na raty??? To powinno być karalne.
Nie ponoszę odpowiedzialności za wyrażoną opinię o forex

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Potwierdzam, że JTF przyjmuje już płatności w ratach za szkolenie. Dokładnie jest to pośrednictwo jednego z banków, także szkolący dostają całą kaskę do ręki, a potencjalny klient płaci raty + odsetki. Dla przestrogi:
http://signalforex.pl/nie-inwestuj-pozy ... iedzy.html

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

No cóż, wiadomo czemu i komu ma to służyć ;) Na pewno jest to związane z ostatnim webinarem, na którym udostępnili wyniki z myfxbook... Ludzie się napalili i namówili ich a raczej podsunęli im pomysł rat.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

piotr.maro
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 06 lis 2012, 22:44

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: piotr.maro »

KMichal pisze:No cóż, wiadomo czemu i komu ma to służyć ;) Na pewno jest to związane z ostatnim webinarem, na którym udostępnili wyniki z myfxbook... Ludzie się napalili i namówili ich a raczej podsunęli im pomysł rat.
jaki wynik mieli bo nie byłem przestałem odwiedzać bo tworzą taką propagandę sukcesu, że aż boli

A to najlepszy ten tekst "To już jest ostatnia okazja!" jak ich obserwuje to takowa jest od roku
Nie ponoszę odpowiedzialności za wyrażoną opinię o forex

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Przedstawili wyniki ich trading roomu, w którym trejduje coś koło 10 osób, nie pamiętam dokładnie ale przez 6 miesięcy zrobili ok. 30%. Wyniki według mnie nie są zmanipulowane.
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

To nie były zweryfikowane wyniki ale screen, więc mogły należeć do kogokolwiek (nawet nie było widać czy to real czy demo). Zresztą mam całe nagranie tego webinaru i na życzenie mogę odpowiedni fragment zaprezentować.

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Dziennik absolwenta HQTRADER

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Był to screen, ponieważ chcieli zasłonić informacje. Nie chce mi się wierzyć aby te kilkanaście osób udawało przed wszystkimi, że zarabiają dla jakiejś prowizji od hqt...
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

ODPOWIEDZ