Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sie 2018, 05:27     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
42%
Poza paroma minusami są ok
13
30%
Przeciętny
4
9%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
7
16%

Liczba głosów : 43

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

alinoe

Pasjonat

Pasjonat

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post09 lip 2018, 19:20

Chodzi o prize account, były tylko przelewy wewnętrzne w ramach grupy Dukascopy na ten rachunek a nie wpłata z zewnątrz. Więcej na ten temat pisać nie będę bo nie zamierzam upubliczniać swojego profilu w wiadomym miejscu. Dlatego eot z mojej strony. :wink:
A prize account zakłada się jak zwykły rachunek, tyle że nie można wpłacać własnych pieniędzy z zewnątrz i IB odpada.

ADASKO2012

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 lip 2018, 12:18

Długo nie dostawałem odpowiedzi ,ale w końcu dostałem,że zwiększą mi limit do 20 tys dolarów,więc wielki plus w tym względzie dla DB.Odciąży to troche moje konto ,od unijnego broka,gdzie obniżenie dzwigni zbliża się wielkimi krokami,a przelewać pod korek ,żeby skorzystać z dzwigni nie mam zamiaru.

KrostosWW

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post13 lip 2018, 21:27

@Raposo - Czy mógłbyś napisać, wskazać punkt gdzie jest napisane, że Dukascopy Swiss Bank (Nie Europe) chroni przed ujemnym saldem.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post13 lip 2018, 22:08

KrostosWW pisze:@Raposo - Czy mógłbyś napisać, wskazać punkt gdzie jest napisane, że Dukascopy Swiss Bank (Nie Europe) chroni przed ujemnym saldem.

Nie chroni. Takową ochronę zapewnia tylko Dukascopy Europe z uwagi na wchodzące regulacje ESMA.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB - (Pakiet książek) - Dukascopy - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post14 lip 2018, 11:37

Jakie są korzyści stawiania zleceń BID/OFFER https://www.dukascopy.com/wiki/en/forex ... -bid-offer zamiast standardowych limit, stop albo nawet market order ? Ogólnie opis z tego linku przeczytałem ale... spytać nie zaszkodzi. Nie używałem tych zleceń do tej pory, w ogóle z limitem (raczej rzadko ich używałem), teraz dopiero mnie to zainteresowało.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post14 lip 2018, 13:33

Przy bid/offer Twoje zlecenie ląduje w arkuszu zleceń i tym samym stajesz się dostawca płynności dla rynku. W odróżnieniu od typowych zleceń oczekujących, w momencie ich ustawienia już jest zamrażany depozyt zabezpieczający.

Korzyści? Brak poślizgu przy jego realizacji.
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB - (Pakiet książek) - Dukascopy - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post14 lip 2018, 13:53

raposo pisze:Przy bid/offer Twoje zlecenie ląduje w arkuszu zleceń i tym samym stajesz się dostawca płynności dla rynku. W odróżnieniu od typowych zleceń oczekujących, w momencie ich ustawienia już jest zamrażany depozyt zabezpieczający.

Korzyści? Brak poślizgu przy jego realizacji.

Ostatnie pytanie. To zlecenie OCO działa na takiej zasadzie że jak zrealizuje mi jedno zlecenie z grupy to reszta automatycznie zostanie usunięta i może być tych zleceń kilka i wystarczy że 1 zostanie zrealizowane i reszta OUT? Gdzie to ma najczęściej zastosowanie?
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 09:32

Jedno zrealizowane usuwa drugie. Nie może usuwać kilku innych.

Stosujesz to kiedy zakładasz możliwość wystąpienia dwóch scenariuszy w ogóle, ale gdzie realizacja jednego neguje drugi.

-- pn 16-07-2018, 9:31 --

Nadchodzi "nowe". I niestety, nie mam tu na myśli tylko oczywistych zmian wprowadzanych przez ESMA. Akurat w przypadku Dukascopy Europe nowe regulacje wymuszają o wiele więcej zmian w ofercie:
    - Koniec z prowizją uzależnioną od obrotu
    - Koniec z bonusami
    - Koniec z konkursami
    - Likwidacja "Partial hedge"
https://forexclub.pl/zmiany-ofercie-duk ... nych-esma/
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0

Zapraszamy do kontaktu

olds

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 13:11

-rookie- pisze:Gdzie to ma najczęściej zastosowanie?

Również do stawiania TP i SL. Po osiągnięciu jednego funkcja OCO usuwa zbędne drugie.
Różnica pomiędzy możliwym a niemożliwym polega jedynie na stopniu determinacji.

ADASKO2012

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post27 lip 2018, 22:56

Moje pierwsze zagranie w Dukascopy ,razem z Trading212 .W Trading212 zlecenie oczekujące otwarte idealnie jak zawsze ,w Dukascopy poślizg 0,7 pipsa.Zlecenie zamknięte ręcznie ,więc uniknąłem sl.Ruch był taki sobie,więc przy większych ruchach ?Zobaczymy po kilku zagraniach.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Brokerzy Forex