Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Coś dłubią przy jforex chyba, bo u mnie na przykład przez weekend okienka wyglądały tak jak na obrazku. Dopiero w niedziele po południu zrobili aktualizacje platformy i teraz jest ok, ale od czasu do czasu pojawiają się jeszcze takie przezroczyste. Na weekendzie to nawet platformy nie dało rady normalnie zamknąć, bo nie było przycisków.
jforex_error_window_04_02_2017.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To, że w weekendy platforma nie działa w 100% poprawnie lub nie działa wcale to norma odkąd sięgam pamięcią (8 lat?). W weekendy przeprowadzane są aktualizacje i testy ew. zmian.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: polon »

I znowu awaria i do platformy nie idzie sie dostać, co za broker....
Szlag mnie zaraz trafi! Od godziny mają awarie!

RobertK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 06 cze 2013, 11:01

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: RobertK »

polon pisze:I znowu awaria i do platformy nie idzie sie dostać, co za broker....
Około godziny 11 było info, że w związku z pracami dostęp do platformy będzie niemożliwy od 11.10 czasu polskiego.

Miało to trwać do 5 minut, a już trwa około 1,5 h

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: polon »

Gdzie to info było? Siedziałem na platformie od rana i nic takiego nie widziałem. Żadne info na platformie mi nie wyskoczyło.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Faktycznie, nie chce się zalogować. Podgląd jest tylko przez aplikację mobilną ale nie można zawierać transakcji. Zapewne bez problemu będzie można zgłaszać reklamacje...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: polon »

Kurde nie mają kiedy tego robić tylko w dzień handlowy? W weekend niech grzebią.
Stale coś i stale coś....

RobertK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 06 cze 2013, 11:01

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: RobertK »

polon pisze:Gdzie to info było? Siedziałem na platformie od rana i nic takiego nie widziałem. Żadne info na platformie mi nie wyskoczyło.
Miałem otwartą platformę jForex 3 i wyskoczyło okienko powiadomień (takie samo jak w piątki około 18 o zwiększaniu dźwigni, z tym że tym razem właśnie informowali o pracach które miały trwać 3-5 minut).

Wyskoczyło mi na Dukasie Europe i znajomemu na Dukasie Szwajcarskim, więc na pewno było. JForex 3.

Edycja: już działa :)

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: polon »

Może na jfore3 było ale na jForex nie było.
I jeszcze jakąś pozycje w panelu klienta mi pokazywało, raz że jest, raz że nie ma. Tragedia.
Na pewno nie jest to broker do grania dużym kapitałem, bo można popłynąć!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeśli Dukascopy nawala (a każdemu brokerowi się zdarza) to nigdy nie miga się od reklamacji i rekompensowania takich strat. Dlatego jeśli ktokolwiek ucierpiał to jak najbardziej zachęcam go do przesłania reklamacji do swojego Account Managera.

Spróbuję dowiedzieć się czemu zmieniali coś w dzien handlowy a nie w weekend, bo na pewno jakiś powód ku temu był.

-- pt 17-02-2017, 13:11 --

Update: była niespodziewana awaria, która wymusiła restart systemu. Nie wynikało to z "planowanej aktualizacji". Informacja była podobno wysłana na JF 3 i 2 więc dziwne, że jej nie dostałeś. Broker to sprawdzi.

Jakby ktoś miał błędy w pozycji np. niezrealizowane TP/SL to spokojnie. Jessxze dziś zostanie to skorygowane. Inne reklamacje będà rozpatrywane przez support.

Tyle udało mi się dowiedzieć.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ