Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dukascopy Europe - ale sprawę już badam więc jak tylko czegoś więcej się dowiem to dam znać o co faktycznie chodzi. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj ;).

W Dukascopy wszystko musi się zgadzać od strony formalnej i nie ma, że coś sobie "naciągną". Łotewski nadzór jest specyficzny, a szwajcarski wyjątkowo surowy. W przypadku Banku po wielu latach udało się wypracować rozwiązanie, które umożliwia identyfikację tożsamości klienta bez konieczności fizycznej wysyłki kopii dokumentu tożsamości, która dodatkowo musiała być potwierdzona notarialnie. Teraz można to załatwić on-line poprzez video-konferencję. Duże ułatwienie aczkolwiek to dalej świadczy o skomplikowaniu przepisów w Szwajcarii.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

nie badaj, nie ma co, jak mam mieć problem z każdym depozytem to podziękuję

wycofuję się już z Dukassa miło było ale .....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Rozumiem, emocje, czas. Twoja decyzja.

W związku z tym, tylko dla innych w formie ciekawostki czego udało mi się dowiedzieć, bo sam też pierwszy raz się z tym spotykam. Dział prawny jest niezależny i wyrywkowo sprawdza rachunki klientów przy okazji wpłaty (tutaj nie będę wnikał jak to działa, bo jest to nadmiernie skomplikowane :) ). Chodzi tu o źródło i legalność pochodzenia środków ale cała procedura zazwyczaj zamyka się w kilku pytaniach zadanych on-line. Wszystko wynika z zobowiązań łotewskich brokerów w stosunku do tamtejszego nadzoru finansowego (FKTK). Niestety padło na Ciebie ale całą operację można zakończyć w mniej niż dobę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

jak zobaczyli tu awatar PipsKonga to się nie dziwię :lol:

Awatar użytkownika
Lewar1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:18

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Lewar1000 »

MowmiSasiad pisze:jak zobaczyli tu awatar PipsKonga to się nie dziwię :lol:
:d :d :d

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

MowmiSasiad pisze:jak zobaczyli tu awatar PipsKonga to się nie dziwię :lol:
heheeh ta ;)

czy Dukascopy Bank ma te same lewary dla pozycji ???
chodzi mi głównie o egzotyki US TRY , USD RUB
w Europe jest 1:10 ;/;/;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W Banku wygląda to tak samo.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

PipsKong pisze:hahahah kolejny problem z depozytem !!!

podpisałem umowę , wysłałem limity miały być zniesione, a oni chcą znowu jakieś dokumenty o mojej pensji

pożegnamy się w tym roku Dukassie !
raposo pisze:Rozumiem, emocje, czas. Twoja decyzja.

W związku z tym, tylko dla innych w formie ciekawostki czego udało mi się dowiedzieć, bo sam też pierwszy raz się z tym spotykam. Dział prawny jest niezależny i wyrywkowo sprawdza rachunki klientów przy okazji wpłaty (tutaj nie będę wnikał jak to działa, bo jest to nadmiernie skomplikowane :) ). Chodzi tu o źródło i legalność pochodzenia środków ale cała procedura zazwyczaj zamyka się w kilku pytaniach zadanych on-line. Wszystko wynika z zobowiązań łotewskich brokerów w stosunku do tamtejszego nadzoru finansowego (FKTK). Niestety padło na Ciebie ale całą operację można zakończyć w mniej niż dobę.
PipsKong, pisałem Ci już że mnie też trzepali. Zdziwiło mnie wtedy, że mają dostęp do wielu informacji na mój temat np. historia zatrudnienia. Nie wiem do czego mają jeszcze dostęp. U mnie procedura trwała 2-3 dni. Zaakceptowali środki kiedy wszystko wyjaśniłem. Pisali, "musimy pytać o źródła pochodzenia środków ze względu na wymagania regulatora". W Dukascopy na przykład pieniądze z kredytu nie zostaną przyjęte. Dlaczego? Nie ma pojęcia. Nie wiem też czy mają dostęp do informacji na temat twoich kredytów. W Dukascopy obowiązuje tajemnica bankowa, nie wiem jakie informacje oni udostępniają publicznie, pytanie co robią inne banki - jak wygląda wymiana takich informacji o Tobie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dobra wiadomość od Dukascopy ;). Dla kont Instant, czyli tych przy których nie jest wymagana wysyłka dokumentów drogą pocztową (jedynie drogą elektroniczną) został podniesiony z 7 500 EUR do 15 000 EUR.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

polon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 13 lut 2015, 18:54

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: polon »

Witam, takich problemów jak z tym brokerem nie miałem nawet z żadnym cypryjczykiem. Przedwczoraj zrobiłem wpłatę depozytu przelewem bankowym i do tej pory kasy nigdzie nie widać. Do tej pory przelewy dochodziły w kilka godzin, góra na drugi dzień. Od wczoraj nie można się dodzwonić ani do Rudnickiego ani do Berrahala. Na maile nikt nie odpowiada. Szlag mnie zaraz trafi!
Ani kasy na platformie, ani przelew się nie cofnął, ani żadnej informacji!
Czyżby kolejny brok, który ma zamiar się przekręcić?
Ta sytuacja uświadamia mi jedno, że w przypadku jakichkolwiek problemów, np. z otwartymi pozycjami, zawieszeniem platformy (co zdarza się stale) w krytycznych sytuacjach, nie ma możliwości uzyskania natychmiastowej pomocy u tego "brokera", co naraża człowieka na ogromne straty gdyby coś się działo.
Czy ma ktoś pojęcie jak odzyskać wpłacony depozyt, który zniknął gdzieś w powietrzu???????????
Jak tylko uda mi się wszystko powypłacać, to żegnam to badziewie raz na zawsze bo śmierdzi mi oszustwem!

Na święta to potrafili rozsyłać spam, żeby kasę wpłacać, a teraz nie można się skontaktować nawet!
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, 12:57 przez polon, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ