Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oczywiście, warto mieć wszystkie te zabezpieczenia.
Wczoraj wystarczył telefon z aplikacją i internetem choćby 3G, bo apka mobilna pracowała normalnie.

Ogólnie drugie łącze internetowe to podstawa, najlepiej właśnie komórkowe nawet jeśli udostępniamy je przez telefon do laptopa. Warto tylko wybrać taką sieć, która ma dobry zasięg w miejscu w którym zazwyczaj handlujemy... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
slaw2005
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 25 sie 2008, 10:23

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: slaw2005 »

WITAM

zapewne już wiecie ze 9 marca chłopaki z Dukascopy przyjadą do Warszawy -a od 10 do 13 marca będą w Krakowie na FxCuffs
--w Wa-wie będzie seminarium a w Krakowie pewnie prezentacja produktów i usług

będzie Jack Schwager

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

slaw2005 pisze:WITAM

zapewne już wiecie ze 9 marca chłopaki z Dukascopy przyjadą do Warszawy -a od 10 do 13 marca będą w Krakowie na FxCuffs
--w Wa-wie będzie seminarium a w Krakowie pewnie prezentacja produktów i usług

będzie Jack Schwager
Hmmm... Trochę namieszałeś :D.

Faktycznie, 9.03 będzie seminarium Dukascopy w Warszawie ale bez Jacka :) - prawdopodobnie w godzinach wieczornych w Hotelu Sobieskim - czekamy jeszcze na potwierdzenie. Na pewno dam znać w tym wątku jak będzie to pewne w 100%.

Natomiast w Krakowie FxCuffs jest 11-12 marca. Jack Schwager był w zeszłym roku. W tym są m.in. Scott Carney, Michael Madden, Egon von Greyerz, Paweł Danielewicz i wielu, wielu innych... Oczywiście Dukascopy i pozostali brokerzy, którzy wojują na polskim rynku również będą obecni. Forex Club także ;).

Wszystkich zapraszamy. Szczegóły:
http://expo.fxcuffs.pl/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
slaw2005
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 25 sie 2008, 10:23

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: slaw2005 »

taaak trochę się zapędziłem :wink:

QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Poszukuję prostego programu na platformę JForex, polegającego na otwieraniu pozycji OCO o ustalonej godzinie. Czy ktoś wie gdzie mogę go znaleźć, ewentualnie kto jest w stanie napisać takie cudo?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

QuinetiQ pisze:Poszukuję prostego programu na platformę JForex, polegającego na otwieraniu pozycji OCO o ustalonej godzinie. Czy ktoś wie gdzie mogę go znaleźć, ewentualnie kto jest w stanie napisać takie cudo?
Poszukaj tutaj:
https://www.dukascopy.com/jstore/pl/

Jeśli nic takiego nie będzie to np. FxCraft.biz zajmuje się pisaniem narzędzi pod JForex. Jeśli posiadasz rachunek w Dukascopy otwarty przez Forex Club to przy okazji otrzymasz rabat :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
pele
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 13 sie 2009, 14:14

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: pele »

Dobry wieczór.
Czy istnieje możliwość wyłączenia etykiet SL i TP tak jak przy zleceniach? Mniej by to zaciemniało wykres. Można oczywiście w ogóle wyłączyć "widoczność" zleceń STOP, ale nie o to mi do końca chodzi.
Dziękuję.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pele pisze:Dobry wieczór.
Czy istnieje możliwość wyłączenia etykiet SL i TP tak jak przy zleceniach? Mniej by to zaciemniało wykres. Można oczywiście w ogóle wyłączyć "widoczność" zleceń STOP, ale nie o to mi do końca chodzi.
Dziękuję.
Witaj,

Niestety etykiet zleceń oczekujących nie da się wyłączyć. Tylko etykiety samego otwarcia pozycji...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
slaw2005
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 25 sie 2008, 10:23

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: slaw2005 »

od początku było to dla mnie nie zrozumiałe chodzi o szczegóły a mianowicie:

na stronie Dukascopy jest napisane ..... cytat ... Umieszczanie wszystkich Bid/Offer bezpośrednio na rynku umożliwia ich podejmowanie przez konsumentów płynności i tym samym pozwala umieszczającym je traderom unikać kosztów spreadu. ........ kiedyś w rozmowie z managerem konta usłyszałem ze limit to to samo bo chcąc np. kupic i tak kupimy po cenie ask wiec wystawiając BID możemy być np. razem z jakims grubasem w kolejce i w momencie dotkniecia idealnie w cenę on się załapie a my nie a wystawiając limit kupisz no powiedzmy tez nie zawsze na 100% ale na 99%...... no ok ..ale gdzie tu uniknięcie kosztów spreedu ? jeżeli nasz wystawiony BID musi dotknąć Ask to koszt spreedu i tak jest

---- chyba ze jest coś czego nie doswiadczyłem a mianowicie wystawiając Bid kupie po tej cenie a Ask tam nie dojdzie

wezcie mnie naprostujcie bo sobota już :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

slaw2005 pisze:od początku było to dla mnie nie zrozumiałe chodzi o szczegóły a mianowicie:

na stronie Dukascopy jest napisane ..... cytat ... Umieszczanie wszystkich Bid/Offer bezpośrednio na rynku umożliwia ich podejmowanie przez konsumentów płynności i tym samym pozwala umieszczającym je traderom unikać kosztów spreadu. ........ kiedyś w rozmowie z managerem konta usłyszałem ze limit to to samo bo chcąc np. kupic i tak kupimy po cenie ask wiec wystawiając BID możemy być np. razem z jakims grubasem w kolejce i w momencie dotkniecia idealnie w cenę on się załapie a my nie a wystawiając limit kupisz no powiedzmy tez nie zawsze na 100% ale na 99%...... no ok ..ale gdzie tu uniknięcie kosztów spreedu ? jeżeli nasz wystawiony BID musi dotknąć Ask to koszt spreedu i tak jest

---- chyba ze jest coś czego nie doswiadczyłem a mianowicie wystawiając Bid kupie po tej cenie a Ask tam nie dojdzie

wezcie mnie naprostujcie bo sobota już :564:
Właśnie z racji, że sobota to ode mnie 'tylko' tyle... ;)
http://forexclub.pl/edukacja/porady/rod ... BID/OFFER)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ