Dukascopy - ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
26
41%
Poza paroma minusami są ok
22
35%
Przeciętny
6
10%
Mają wiele wad
1
2%
Stanowczo odradzam
8
13%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
tarfue
Gaduła
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:28

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: tarfue »

Właśnie spostrzegłem że od jakiegoś czasu platforma nie kwotuje mi instrumentów otwartych w oknie platformy mimo iż wskazuje na prawidłowo działające połączenie. Zyski i straty na pozycjach stały jakiś czas w miejscu wykresy lądują się dość długo albo całkiem znikają po restarcie wszystko wróciło do normy .

Gram long term straty nie ma ale ...
havk pisze:Kiedys mialem taka sytuacje. Mianowicie cena nie zmieniala sie przez okolo 10 minut,

o widzę że już ktoś o tym pisał
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, 18:48 przez tarfue, łącznie zmieniany 1 raz.

Dukascopy Europe Logo
Sprawdź najnowszą ofertę DukasCopy
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tarfue pisze:Właśnie spostrzegłem że od jakiegoś czasu platforma nie kwotuje mi instrumentów otwartych w oknie platformy mimo iż wskazuje na prawidłowo działające połączenie. Zyski i straty na pozycjach stały jakiś czas w miejscu wykresy lądują się dość długo albo całkiem znikają po restarcie wszystko wróciło do normy .
Wyczyść pliki cache - jeden z kolegów opisywał co i jak na poprzedniej stronie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Dzień dobry.
Czy myślicie, że dwu-trzy-czteropipsowe poślizgi (nie na danych) są podstawą do reklamacji? Coraz bardziej mnie to irytuje... (dodam, że poślizgi pozytywne owszem, czasem się zdarzają, ale zwykle, jeśli już są, wynoszą 0,1-0,2 pipsa)

havk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:05

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: havk »

a jakie to pary walutowe ?

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Jaki instrument i godzina? Ogólnie za poślizg według mnie odpowiada niska płynność/duża zmienność, więc jak to poślizgi na edku w środku dnia bez silnego ruchu, reklamuj, jeśli euroduńczyk w śroku nocy to jeszcze im podziękuj ;p

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

ZomG pisze:Dzień dobry.
Czy myślicie, że dwu-trzy-czteropipsowe poślizgi (nie na danych) są podstawą do reklamacji? Coraz bardziej mnie to irytuje... (dodam, że poślizgi pozytywne owszem, czasem się zdarzają, ale zwykle, jeśli już są, wynoszą 0,1-0,2 pipsa)
Nadal mają takie poślizgi? To radzę przyzwyczaić się do tego.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Słuszna uwaga Panowie, zapomniałem o kluczowej informacji. Chodzi o Eur/Usd, więc płynniejszej pary chyba (na pewno) nie znajdę. Jeśli chodzi o godziny, to całą dobę - zlecenia oczekujące. Co prawda ~4 pipsy zdarzyły się chyba tylko raz (z drugiej strony nie gram u nich zbyt długo), więc nie chcę siać defetyzmu, ale... będę się temu przyglądał i jeśli sprawy będą szły w złym kierunku, może pokuszę się kiedyś o jakieś zestawienie.
Dzięki za odzew, pozdro!

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »

Ja u siebie wyciągnąłem statement (inny broker, do tego stp, choć na niskim wolumenie transakcji nie ma roznicy) i porównałem poślizgi pozytywne i negatywne. O dziwo, mimo że myślałem ze jestem mocno w plecy na poślizgach, to byłem lekko w plecy, głównie dlatego ze częściej zamykał sl niż TP. Zrób podobny eksperyment i daj znać jak możesz, zobaczymy legendarna szwajcarska płynność :)

Awatar użytkownika
tarfue
Gaduła
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:28

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: tarfue »

ZomG pisze:Dzień dobry. Czy myślicie, że dwu-trzy-czteropipsowe poślizgi
a ja mam inne pytanie miałes te poslizgi wczesniej czy od jakiegos czasu ?
u mnie np było coś takiego ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Dukascopy - ECN

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

tarfue pisze:
ZomG pisze:Dzień dobry. Czy myślicie, że dwu-trzy-czteropipsowe poślizgi
a ja mam inne pytanie miałes te poslizgi wczesniej czy od jakiegos czasu ?
u mnie np było coś takiego ?
Gram u nich od maja, więc ciężko mi się wypowiadać. Wydaje mi się, że od miesiąca czy dwóch jest gorzej niż w maju i czerwcu - wcześniej nie odnotowywałem dwu-trzy pipsowych poślizgów na Eur/Usd nawet w środku sesji europejskiej. Co do przedstawionych przez Ciebie screenów - pamiętam podobną sytuację i nie umiem tego wytłumaczyć - albo zawarłeś transakcję (w tym wypadku SL) po tej cenie i wtedy wykres bid powinien tam sięgać, albo nie zawarłeś i wtedy owej transakcji zamykającej pozycję nie powinno być. Nie umiem połączyć tych dwóch wariantów w moim móżdżku.

ODPOWIEDZ