Droga do zwycięstwa - part 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

klonmarcin pisze:Witam.
Możesz wyjaśnić poziom "11730" z TP .Dlaczego akurat tam?


Jak widać niezbyt udany poziom na TP - jakby cena wiedziała, że tam jest moje TP. Poziom wynika z dolnego ograniczenia ZL H4, H1 z piątku.

cdn...
No nie mogę - tyle razy cena się omsknęła - w końcu zamknąłem z ręki ten nieszczęsny S.

Aktualnie dałem 4 x 1/4 L po 11884 z TP nieustalonym jeszcze - zamknąłem z ręki 1/4 L

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

ps. TP 12530

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Podsumowanie wczorajszego - bardzo udanego dnia wrzucę wieczorem. Aktualnie zostawiłem 2 x 1/4 L - zabezpieczone na BE.

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Rozpoczęli korektę - miejmy nadzieję, że szybko powrócą na dobry kierunek - czyli TP na 12530.

Wejście raczej udane - choć cofka prawie o 8p.

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

krzysiekm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 02 gru 2006, 10:03

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: krzysiekm »

klonmarcin pisze:Rozpoczęli korektę - miejmy nadzieję, że szybko powrócą na dobry kierunek - czyli TP na 12530.

Wejście raczej udane - choć cofka prawie o 8p.

cdn...
Poziom 1220 widziany z perspektywy H4 uznajesz za ZL?
Mam na myśli świeczki z 05.10 godz 08:00 i 12:00 (XM)

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

krzysiekm pisze:
klonmarcin pisze:Rozpoczęli korektę - miejmy nadzieję, że szybko powrócą na dobry kierunek - czyli TP na 12530.

Wejście raczej udane - choć cofka prawie o 8p.

cdn...
Poziom 1220 widziany z perspektywy H4 uznajesz za ZL?
Mam na myśli świeczki z 05.10 godz 08:00 i 12:00 (XM)
Na pewno na tym poziomie może wystąpić jakaś korekta - ale wg mnie nie jest to takie ZL o jakim myślę.

Trzecia z kolei pozycja zamknięta z ręki - ostatnia zabezpieczona leci do TP na 12530.
Można powiedzieć, że teraz już spokojnie - dalej niech leci - a ja wracam (dzisiaj dla odmiany) po 17.

cdn...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Spłukany
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 15 maja 2008, 15:05

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Spłukany »

klonmarcin pisze:
krzysiekm pisze:
klonmarcin pisze:Rozpoczęli korektę - miejmy nadzieję, że szybko powrócą na dobry kierunek - czyli TP na 12530.

Wejście raczej udane - choć cofka prawie o 8p.

cdn...
Poziom 1220 widziany z perspektywy H4 uznajesz za ZL?
Mam na myśli świeczki z 05.10 godz 08:00 i 12:00 (XM)
Na pewno na tym poziomie może wystąpić jakaś korekta - ale wg mnie nie jest to takie ZL o jakim myślę.

Trzecia z kolei pozycja zamknięta z ręki - ostatnia zabezpieczona leci do TP na 12530.
Można powiedzieć, że teraz już spokojnie - dalej niech leci - a ja wracam (dzisiaj dla odmiany) po 17.

cdn...
z ciekawości zapytam na jakiej strefie czasowej pracujesz ?
jeśli chodzi o 1h to nie ma problemu, jednak analiza 4h jest troszkę rozmyta właśnie przez serwery pracujące w różnych strefach i świeczki się czasami znacznie różnią ...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Spłukany pisze:z ciekawości zapytam na jakiej strefie czasowej pracujesz ?
jeśli chodzi o 1h to nie ma problemu, jednak analiza 4h jest troszkę rozmyta właśnie przez serwery pracujące w różnych strefach i świeczki się czasami znacznie różnią ...
W xm strefa czasowa jest +1 godzina w stosunku do czasu PL. Aktualnie - i najlepiej gra mi się będą tutaj w Europie...

Gdzieś było pytanie - dlaczego w avatarze mam flagę UE lub EU jak kto woli - po prostu lubię Unię Europejską i to, że Polska do niej należy. Może nie wszystkim taka wypowiedź się podoba - ale co by nie mówić - Polska naprawdę dużo skorzystała na członkostwie. Oczywiście jest w UE wiele absurdów itp. ale ogólnie wg mnie jest na plus... pomyślcie co by było gdyby Polska stała się drugą Ukrainą lub Białorusią - odrzucając Unię ??? wolę nie myśleć...

Komentarze mile widziane...

Podsumowanie za chwilę.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Obiecane podsumowanie:

Obrazek
free upload image

pozdrawiam Marcin 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

klonmarcin pisze:
Gdzieś było pytanie - dlaczego w avatarze mam flagę UE lub EU jak kto woli - po prostu lubię Unię Europejską i to, że Polska do niej należy. Może nie wszystkim taka wypowiedź się podoba - ale co by nie mówić - Polska naprawdę dużo skorzystała na członkostwie. Oczywiście jest w UE wiele absurdów itp. ale ogólnie wg mnie jest na plus... pomyślcie co by było gdyby Polska stała się drugą Ukrainą lub Białorusią - odrzucając Unię ??? wolę nie myśleć...

Komentarze mile widziane...
Oj Marcinie, chyba sie z Tobą nie zgodzę....
W mojej ocenie UE, to najgorsze co mogło się Polsce przydarzyć, bo tak na prawdę jesteśmy tylko landem niemieckim...
Czy wiesz, że Niemcy poprzez naciski w PE i KE ustalają prawo, np na normy Co2 czy limity mleczne, dla całej UE, ale zastrzegły sobie w traktatach że nie muszą się stosować do prawa UE?
Tym sposobem obce państwo decyduję o wewnętrznej polityce wszystkich państw ościennych. Już Hitler próbował to robić, a tu taki numer. Bez jednego wystrzału niemcy zdobyły niemal całą Europę!

Trzeba bardzo dobrze szperać, by zobaczyć że więcej wpłacamy niż bierzemy- mało kto jest tego świadomy, ale tak właśnie jest.

Płaciliśmy zanim nas przyjęli i płacimy dalej....
Mamy niemieckie sklepy, niemieckie media, niemieckie cementownie, niemieckie radia i gazety... Już nie mówiąc że wiele fabryk wykupili niemcy i nakazali zamknięcie naszych stoczni, oraz chcą wykupić nasze górnictwo, a nam wmawiają że emitujemy za dużo Co2 i mamy te górnictwo i przemysł ciężki zamykać... Na nasze szczęście Tylko obozy są Polskie... Tego już nikt nam nie zabierze.

Swoją droga... kto mi wytłumaczy dla czego upadły Polskie stocznie, gdzie pracownicy byli tani, a Francuskie świetnie prosperują, gdzie pracownik zarabia około pięciokrotnie więcej....?

Zaraz mi napiszesz, Zostało zbudowane z funduszy europejskich przecież są tablice! mamy drogi dzięki UE unia dała!
NIE nie zostało! UE nie ma swoich pieniędzy, ma pieniądze podatnika- Twoje jak i moje.
Trzeba być sprytnym inaczej by wierzyć że jak ktoś nam najpierw zabrał milion, a potem dał na coś pół miliona to jest to super sprawa... Można było spokojnie obyć się bez pośredników. mało tego to nie jest dane tylko to są POŻYCZKI!! Sprawdź sobie ukryty dług publiczny- to właśnie to dobrodziejstwo UE.
Płać kasę jako członek, otrzymaj połowę i to w formie pożyczki... super układ dla obłąkanych :D

Zaraz usłysze argument. GRANICE! Granice są otwarte.
Układ Schengen gwarantuję otwarte granice i nie jest powiązany z UE. Może nie być UE układ był jest i będzie.

To może Unia bankowa... tak to wielki sukces że przystąpiliśmy do tego!?
Nie, tym zdradzieckim sposobem cała kasa z "Polskiego" banku, a raczej placówki, (bo banki też są wykupione) w Polsce może zostać wyssana by ratować bank matkę...
Polski klient dziś kase ma jutro jej może nie mieć i to legalnie....

Problemem Polski jest toczący go rak pookragłego stołu. Sukinsyny podzielili się wtedy Polską między sobą. Nie mieliśmy nie mamy i jeszcze długo nie będziemy mieli prawdziwych mężów stanu... Cała hołota siedząca w sejmie jest skorumpowana
PO- niemcy
PiS - żydki i USA
SLD- żydki i USA
PSL- spuścizna po PZPR -Ruscy

Kto ma dbać o Polskie interesy jak nie mamy swoich przedstawicieli?
Nie chciałbym Cię urazić, ale brałeś udział w projekcie systemu dla PKW, który był niewypałem.
Mam nadzieję, że to nie Ty wydrenowałeś miliony za ten system....
Mało kto wie, systemy informatyczne dla państwa są pisane za grube miliony, a nawet miliardy!!! Płaci za to Polski podatnik czyli ja i Ty i każdy inny....
Informatyzacja ZUSu kosztuje nas już ponad 3 Miliardy ZŁ!!! za tą kwotę NASA wypudrowała i wystrzeliła rakietę w kosmos, a te padalce w zusie nadal na dyskietkach pracują.... w tym roku kupili 4 tony papieru... Łot Ci informatyzacja....

Polska by mlekiem i miodem płynęła gdybyśmy mieli nieprzejednanych patriotów za polityków.
Niebawem święto niepodległości, w TV powiedzą że to bandyci i chuligani, by ich dyskredytować. Nasza złota pani Angela wie, że za pośrednictwem niemieckich mediów dla Polaków musi niszczyć wizerunek Polskiego patrioty. Jak tego nie będzie robić to w końcu straci ten jakże kaso-dajny land.

A na deserek zostawię sobie wisienkę na torcie.
Nasz sprzedajny rząd wprowadził podatek katastralny (gdzieniegdzie jest umarzany, ale tymczasowo- to bomba z opóźnionym zapłonem)
Drugą rzeczą jakie wprowadziło PO z PSLm, to możliwość wykupu Polskich ziem, przez obcokrajowców.

Nasi sojusznicy niemcy mają takie dopłaty, że produkują tanie zboża świnki mleka itp Przez co ostatni ludzie którzy coś na prawdę mają (ziemię)- ROLNICY przestają wyrabiać, nabrali milionowych unijnych kredytów na swoją działalność, zachęcani przez niemieckie media dla Polaków a tu jakieś krary za nadprodukcje mleka muszą płacić itp. (Oczywiście niemiecka krowa, na niemieckiej ziemi daje zgodnie co do litra- w końcu to niemiecka jakość.)
Już Polakom się nic nie opłaca, bo szwaby dociskają śrubę niebawem będą padać jak muchy. Wtedy przyjedzie Hans z kolegami i wykupi sobie za grosze bankrutów....
ale żeby tak było gdy Polski rolnik będzie nad przepaścią, odmrożą podatki katastralne i tym oto sposobem stracimy ostatnią gałąź gospodarki w tym kraju, która jakoś prosperuję i twardo się przez lata broniła.....

Mógłbym tak jeszcze długo, ale szkoda mi farby na klawiaturze....

Także z chęcią posłucham argumentów, jakie to dobrodziejstwo nas spotkało że jesteśmy w UE.
Zaraz powiesz, że ruscy mogli nas zagarnąć... A czy kiła jest lepsza od cholery?

Pozdrawiam i przepraszam za esej :)

ODPOWIEDZ