Droga do zwycięstwa - part 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

czerwinek pisze:
Dadas pisze:
czerwinek pisze:dzięki za info :) tak jak pisałem udało mi się pobrać wskaźnik bezpośrednio z MT tam mają taką opcję, natomiast na pewno długo nie zagości u mnie. Ja ot praktycznie nie używam wskaźników oprócz czasu świec i wartości spreadu :)
Czy ktoś może czai się na eur/aud? Tak patrzę, że z D1 nieźle wygląda na sell?
AdmiralMarkets, ani żaden inny broker nie jest właścicielem platformy transakcyjnej MT4.
Właścicielem i twórcą jest firma MetaQuotes i ona dostarcza oprogramowanie brokerom.
Ściąganie wskaźników bezpośrednio z poziomu platformy nie jest funkcją udostępnioną przez brokera,
tylko funkcją udostępnioną przez MetaQuotes.
Generalnie, trzeba umieć się posługiwać narzędziem pracy i znać jego możliwości.
Także, trzeba być na bieżąco z wszystkimi update-ami i zmianami.
Ogólnie nie było tematu. Poradziłem sobie :) To znaczy wskaźnik pobrałem bezpośrednio z platformy a z drugiej strony i tak z niego nie będę korzystał :)
Po zatym ogólnie nie ma znaczenie co czyje jest ważny jest wykres i cena :)
Dodałbym jeszcze: zakasowany zysk! :564:

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Witam, nie mam całkowicie czasu na Fx teraz.

"Zarządzam" grupą ponad 12 osób - praca przy komputerze - ale niestety "góra" ciągle zawala a my musimy pracować po "godzinach". Jeśli to się nie poprawi to na następny raz podziękuję - ale teraz muszę to ciągnąć do końca.

Pozdrawiam Marcin 8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Zephyr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 28 cze 2012, 17:06

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Zephyr »

klonmarcin pisze:Witam, nie mam całkowicie czasu na Fx teraz.

"Zarządzam" grupą ponad 12 osób - praca przy komputerze - ale niestety "góra" ciągle zawala a my musimy pracować po "godzinach". Jeśli to się nie poprawi to na następny raz podziękuję - ale teraz muszę to ciągnąć do końca.

Pozdrawiam Marcin 8)
Jaka branża Marcinie jeśli można wiedzieć ?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Zephyr pisze:
klonmarcin pisze:Witam, nie mam całkowicie czasu na Fx teraz.

"Zarządzam" grupą ponad 12 osób - praca przy komputerze - ale niestety "góra" ciągle zawala a my musimy pracować po "godzinach". Jeśli to się nie poprawi to na następny raz podziękuję - ale teraz muszę to ciągnąć do końca.

Pozdrawiam Marcin 8)
Jaka branża Marcinie jeśli można wiedzieć ?
wyborcza ?

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

JAREK67 pisze:wyborcza ?
:D he he - i już nie chodzi tutaj nawet o te psie pieniądze. Ale powiadam wam :D będzie się działo - oj będzie - afera na cały kraj... i prawdopodobieństwo tego określam na 90% - no chyba, że wydarzy się cud...

http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomos ... gi-wyborow

Najciekawsze są jak zwykle komentarze...
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

ciekawie to wygląda ..od razu to sobie skojarzyłem http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2891

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Bardzo ciekawy artykuł. Wygląda jakby w Nabino nie mieli testerów lub proces testowy na pałę robią z PKW :)

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Aj Marcinie, z Ciebie to jest dopiero niepoprawny marzyciel.... afera? w tym kraju? Tu nie ma afer......
Będzie się działo? a widziałeś by coś się działo po taśmowcach z PO? NIc... gdy podnosili wiek emerytalny? Nic, gdy okradli ofe? plus do tego pare milionów zniknęło Absolutnie nic... Gdy ktoś tworzy za grube miliony strone dla bezdomnych? również nic, albo gdy nowoczesny system ZUSu opierający się na dosowych dyskietkach kosztuje miliardy, no nie zgadniesz... również nic.... ten kraj jest tak bierny, że wszystko tu można zrobić bez konsekwencji, a echo wydarzenia znika góra po tygodniu przykryte nie istotnymi sprawami typu, mama madzi, starcia ekologów z woźnicami na drodze do morskiego oka, czy wielki problem społeczeństwa, wywołany osiedleniem się bocianów na kominie przez co babcia nie może napalić w piecu.....
W naszym kochanym kraju najlepiej nie mieć oczekiwań , wtedy będzie mniejsze rozczarowanie gdy naród obudzi się z ręką w dupie.....

Podrzucę tu taki kanał na YT, w jednym z odcinków facet mówi o tym że ustalenie czegoś takiego jak próg wyborczy jest jawnym łamaniem konstytucji, więc skoro łamią konstytucje i nikt z tym nic nie robi, to co miało by być z Twoją aferą?
https://www.youtube.com/channel/UCrFx0K ... dyg/videos

Nie odbieraj tego jakoś osobiście, to tylko kubełek zimnej wody na otrzeźwienie :)
Pozdrawiam i powodzenia w projekcie.

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Damfry pisze:Aj Marcinie, z Ciebie to jest dopiero niepoprawny marzyciel.... afera? w tym kraju? Tu nie ma afer......
Będzie się działo? a widziałeś by coś się działo po taśmowcach z PO? NIc... gdy podnosili wiek emerytalny? Nic, gdy okradli ofe? plus do tego pare milionów zniknęło Absolutnie nic... Gdy ktoś tworzy za grube miliony strone dla bezdomnych? również nic, albo gdy nowoczesny system ZUSu opierający się na dosowych dyskietkach kosztuje miliardy, no nie zgadniesz... również nic.... ten kraj jest tak bierny, że wszystko tu można zrobić bez konsekwencji, a echo wydarzenia znika góra po tygodniu przykryte nie istotnymi sprawami typu, mama madzi, starcia ekologów z woźnicami na drodze do morskiego oka, czy wielki problem społeczeństwa, wywołany osiedleniem się bocianów na kominie przez co babcia nie może napalić w piecu.....
W naszym kochanym kraju najlepiej nie mieć oczekiwań , wtedy będzie mniejsze rozczarowanie gdy naród obudzi się z ręką w dupie.....

Podrzucę tu taki kanał na YT, w jednym z odcinków facet mówi o tym że ustalenie czegoś takiego jak próg wyborczy jest jawnym łamaniem konstytucji, więc skoro łamią konstytucje i nikt z tym nic nie robi, to co miało by być z Twoją aferą?
https://www.youtube.com/channel/UCrFx0K ... dyg/videos

Nie odbieraj tego jakoś osobiście, to tylko kubełek zimnej wody na otrzeźwienie :)
Pozdrawiam i powodzenia w projekcie.
Przecież mówią, że jakby co to z palca liczyć będą.
A naród ma to w życi i robi swoje - za granicą.
Państwo jest tak bogate, jak jego obywatele.
A Polak potrafi!

akra51
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:36

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: akra51 »

Marcin przewiduje nie tylko FX,w informatyce tez jest dobry

ODPOWIEDZ