Droga do zwycięstwa - part 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Napisz scrypt

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Marcin jak nie znajdziesz nic ciekawego to w weekend napisze EA które będzie kopiowało TP jak zmienisz na jednej pozycji.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Harvey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:55

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Harvey »

klonmarcin pisze:Tak na szybko w wolnej chwili - widzę, że dyskusja się rozwija :) - tylko prośba - wypowiedzi w temacie FX. A dla najbardziej aktywnych - piszących wartościowe rzeczy znajdę jakieś bonusy :))

To co dzisiaj jedziemy ?? na szybko patrząc to SS i może łamiemy wsparcie na 1.2600.

A teraz pytanie - jak w mt4 zrobić np. masowe ustawianie TP ?? czyli otwieramy np. 4 pozycje i żeby nie klikać za dużo to otwieramy jakieś okienko i tam wpisujemy np. 50p od aktualnej ceny lub jakiś poziom np. 1.2600. LVOE niby coś takiego ma - ale to nie to co ja bym chciał - tam trochę inaczej działa.

Przesuwanie linii na wykresie też odpada bo to nie jest zbyt dokładne - a tp i sl musi być u mnie ustawiony z idealną precyzją - nie może być tak, że dla jednej pozycji jest inaczej a dla innej dalej/bliżej np. o 0.3p.

pozdrawiam Marcin :)

Z tegi co się orientuje to one cliker Pierza tak miał że mogłeś ustawiać zbiorowe TP i SL do kilku pozycji.
Natomiast jeżeli chodzi o Twoje view to myśle ze 1.26 będzie dzisiaj granę, dopóki h1 bedą zamykać sie ponizej strefy na sceenie Obrazek myślę że shorty w grze.
"trading is waiting"

Jurnal - http://forex-nawigator.biz/forum/harvey ... 22599.html


Follow The Momo

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: bfx »

klonmarcin pisze: A teraz pytanie - jak w mt4 zrobić np. masowe ustawianie TP ?? czyli otwieramy np. 4 pozycje i żeby nie klikać za dużo to otwieramy jakieś okienko i tam wpisujemy np. 50p od aktualnej ceny lub jakiś poziom np. 1.2600. LVOE niby coś takiego ma - ale to nie to co ja bym chciał - tam trochę inaczej działa.
Napisałem. :D Odpal EA, może być w innym okienku niż to na którym pracujesz. Byle by było to okno z EURUSD. Jak edytujesz którekolwiek ze zleceń to EA skopiuje TP dla reszty.

EDIT: Ktoś pobrał zanim edytowałem. Dopisałem jeszcze do tego EA żeby po dołożeniu nowej pozycji skopiował TP od pozostałych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 14:05 przez bfx, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Ten sam kierunek:
EURUSDM15.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

klonmarcin pisze:Tak na szybko w wolnej chwili - widzę, że dyskusja się rozwija :) - tylko prośba - wypowiedzi w temacie FX. A dla najbardziej aktywnych - piszących wartościowe rzeczy znajdę jakieś bonusy :))

To co dzisiaj jedziemy ?? na szybko patrząc to SS i może łamiemy wsparcie na 1.2600.

A teraz pytanie - jak w mt4 zrobić np. masowe ustawianie TP ?? czyli otwieramy np. 4 pozycje i żeby nie klikać za dużo to otwieramy jakieś okienko i tam wpisujemy np. 50p od aktualnej ceny lub jakiś poziom np. 1.2600. LVOE niby coś takiego ma - ale to nie to co ja bym chciał - tam trochę inaczej działa.

Przesuwanie linii na wykresie też odpada bo to nie jest zbyt dokładne - a tp i sl musi być u mnie ustawiony z idealną precyzją - nie może być tak, że dla jednej pozycji jest inaczej a dla innej dalej/bliżej np. o 0.3p.

pozdrawiam Marcin :)
Miniterminal z admiral markets ma taką opcję :)...

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Dadas jak nazywa się wskaźnik z kalendarzem forexfactory.

newscal 1.07a

Dadas

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

1to1 pisze:Dadas jak nazywa się wskaźnik z kalendarzem forexfactory.

newscal 1.07a
http://www.forexfactory.com/showthread. ... ewscal+107

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

bfx pisze:Napisałem. :D Odpal EA, może być w innym okienku niż to na którym pracujesz. Byle by było to okno z EURUSD. Jak edytujesz którekolwiek ze zleceń to EA skopiuje TP dla reszty.
Dzięki - przetestuję w wolnej chwili.
klonmarcin pisze:To co dzisiaj jedziemy ?? na szybko patrząc to SS i może łamiemy wsparcie na 1.2600.
Dzisiaj ładnie poszli UP - ale gdybym grał to byłaby wtopa - :D zdarza się - bardzo mielili tą ceną do południa.

pozdrawiam Marcin 8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Fesiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 579
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:32

Re: Droga do zwycięstwa - part 2

Nieprzeczytany post autor: Fesiek »

Tak to widzę.
Proszę Marcinie o ewentualne sugestie.
Ciężko z wejściem bo świece są duże (jedna świeca większa niż SL)

Obrazek
ech...

ODPOWIEDZ