Dokumenty dla FxPro

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
Prist
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2015, 19:53

Dokumenty dla FxPro

Nieprzeczytany post autor: Prist »

Hej,
zameldowany jestem pod innym adresem niż mieszkam a broker na stronie pisze że aby założyć konto to trzeba im przesłać kopię dowodu i rachunku na moje nazwisko, kiedy ja nie mam żadnych rachunków na adres z dowodu osob. bo wszystko jest na rodziców.Jedyny rachunek na moje nazwisko to zapłata za internet na inny adres (tam gdzie mieszkam/wynajmuję).
Teraz pytanie, czy w razie wypłacania środków broker nie będzie robił problemów?
karma zatoczy koło i je...e Cię w czoło

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dokumenty dla FxPro

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Sprawa jest banalna. Broker wymaga dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania, który podajesz w formularzu rejestracyjnym. Nic go nie interesuje adres zameldowania, który masz w dowodzie, bo większość krajów UE nie ma w ogóle czegoś takiego jak "meldunek". Zatem w formularzu rejestracyjnym wpisujesz adres, który jesteś w stanie potwierdzić rachunkiem. Alternatywnym dokumentem jest też potwierdzenie przelewu bankowego lub wyciąg z konta. I tyle. Jak w papierach wszystko się zgadza, to broker otwiera konto i potem oczywiście przy wypłatach też nie ma problemu ;). Warunkiem jest, aby wpłaty/wypłaty szły z konta bankowego lub karty kredytowej należącej do tej samej osoby na które otwarty jest rachunek w FxPro.

p.s.
Przy rejestracji konta w FxPro przez Forex Club otrzymasz ciut więcej niż szary trader :)
http://forexclub.pl/co-zyskujesz/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Prist
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2015, 19:53

Re: Dokumenty dla FxPro

Nieprzeczytany post autor: Prist »

dzięki za odp, własnie rozmawiałem z przedstawicielem FxPro na czacie i jest tak jak mówisz. Rejestruję się zatem przez forexclub :)
karma zatoczy koło i je...e Cię w czoło

ODPOWIEDZ