Dobry ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Witam wiem ,że wielokrotnie pada to pytanie , ale czas płynie i brokerzy sie zmieniaja , poza tym ostrożności jesli chodzi o pieniądze nigdy nie za wiele , wiec podpowie ktoś z wlasnego doswiadczenia , brokera ECN , gdzie nie dzieja sie cuda ... warunek oprocz standardowych to , SKRILL , musze mieć mozliwosc operacji z nim przez skril i patforma MT4 ...... dzieki

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ja polecam Exness
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: freakout »

ICMarkets ;)

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

dzieki , IC Markets brałem pod uwage , , ale nie zwracaja kasy na skrila , można ta droga wpłacić , ale nie wypłacic , testuje teraz demo w FOREX TIME , maja regulacje UK , szukam "złych" info o brokerze .... co sądzicie o tym .... wiem wiem najchetniej bez wachania to LMAX .. ale tam tylko karty i przelewy bankowe ....szkoda.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Czyste ECN-y maja najlepiej skonstruowane umowy pod cuda(spore poslizgi to nie nasza wina,sila wyzsza haha).Najlepiej wybrac brokera i przeczytac umowe.Broker tylko z kontem w zlotowkach ,zeby pozniej nie plakac.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oj to przeczytaj jakas umowe Market Makera... Ten to dopiero moze wszystko... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

Korzystałem z XM , bo notyfikacja , bo Polska waluta , bo elastyczne konta począwszy od nano ( dobre demo , bo na realnej kasie ), ale tam to są cuda , doświadczyłem rożnych rzeczy ,włącznie z telefonami z "prośbą" o wyłączenie EA , bo w przeciwnym razie oni wyłączą konto heheh masakra , rzeczywistość na tym rynku jest smutna niby ofert zatrzęsienie , ale jak poczyta sie opinie , okazuje sie ,ze wszystko to wielka ściema do rąbania leszczy z kasy , jak przegrywasz , jest ok , ale jak sie wychylisz do przodu ....... DLATEGO TAKI TEMAT . Tutaj jest stronka , gdzie troche opini ze swiata na temat brokerow jest http://www.earnforex.com/forex-brokers/ ...zaskakuje mnie bardzo niska ocena IC MARKETS , gdzie "my" uważamy ich za dobrego broka . Nie chce duzo nie stać mnie na granie lotami , chciałbym jedynie , aby w przedziale dwóch , trzech średnich krajowych ( wygranych) nikt nie płakał , i z tego powodu nie okradał człowieka z uciułanych pips. :564:

whitefox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2012, 22:49

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: whitefox »

Głupol pisze:Korzystałem z XM , bo notyfikacja , bo Polska waluta , bo elastyczne konta począwszy od nano ( dobre demo , bo na realnej kasie ), ale tam to są cuda , doświadczyłem rożnych rzeczy ,włącznie z telefonami z "prośbą" o wyłączenie EA , bo w przeciwnym razie oni wyłączą konto heheh masakra , rzeczywistość na tym rynku jest smutna niby ofert zatrzęsienie , ale jak poczyta sie opinie , okazuje sie ,ze wszystko to wielka ściema do rąbania leszczy z kasy , jak przegrywasz , jest ok , ale jak sie wychylisz do przodu ....... DLATEGO TAKI TEMAT . Tutaj jest stronka , gdzie troche opini ze swiata na temat brokerow jest http://www.earnforex.com/forex-brokers/ ...zaskakuje mnie bardzo niska ocena IC MARKETS , gdzie "my" uważamy ich za dobrego broka . Nie chce duzo nie stać mnie na granie lotami , chciałbym jedynie , aby w przedziale dwóch , trzech średnich krajowych ( wygranych) nikt nie płakał , i z tego powodu nie okradał człowieka z uciułanych pips. :564:
Ale to zestawienie według mnie nie ma sensu :D zobacz na jakiej pozycji są Iron FX i +500 ;)

Awatar użytkownika
Głupol
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2013, 08:38

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: Głupol »

dokładnie masz racje , też to zauważyłem , nie zwracam uwagi na zestawienie , ale na opinie wyrażone na koncu kiedy klikniesz w danego brokera i tu sie zgadza ... Iron dostaje po dupie za ostatnie jaja , XM piszą dokladnie to co mnie spotkało itd , wlasnie z tych opini wyczytałem też niepochlebne recenzje na temat IC MARKETS :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Dobry ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Automatem zarabiającym, a tym bardziej skalpującym u żadnego MMa długo nie pociągniesz... Ewentualnie możesz spróbować FxPro, mają Skrilla, MT4, karta do konta. Trzeba poeksperymentować ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ