Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 18 lis 2017, 16:44     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Dobry Broker do gry długoterminowej

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
  • Autor
  • Wiadomość

wieraj

Stały bywalec

Stały bywalec

Dobry Broker do gry długoterminowej

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 12:49

Witam.
Chciałbym namiar na dobrego brokera do inwestycji od 1 do kilku tygodni.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: Dobry Broker do gry długoterminowej

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 12:58

Witaj,

Zatem potrzebujesz brokera, który posiada atrakcyjne swapy. Rozwiązanie jest proste - sprecyzuj na jakich instrumentach planujesz handlować, a następnie pozostaje przewertować kilka potencjalnie interesujących Cię ofert i właśnie swapów na tychże instrumentach.

Jeśli planujesz handlować większym kapitałem to sugeruję wybrać brokera o stabilnej sytuacji finansowej i dobrych regulacjach ;). Natomiast jeśli kapitał ma być mały to zapewne przydadzą się mikroloty...
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (Pakiet książek) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

wieraj

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 13:06

Witam.
Interesują mnie pary walutowe o dużej zmienności.(np.GBP/AUD,CAD,NZD,USD,JPY EUR/CAD,AUD,JPY)
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 13:10

Sporo tego więc albo czeka Cię dużo szukania albo sprecyzujesz 1, 2 instrumenty główne, które będą punktem wyjściowym.
Swapy trzeba porównywać indywidualnie, bo jak ktoś ma wysoce niekorzystny swap na jednym to niekoniecznie na drugim też taki będzie. Brokerzy nie zawsze kierują się tu jakąś rozsądną logiką... ;)
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (Pakiet książek) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

wieraj

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 13:26

To może GBP/USD,JPY EUR/USD,jpy.

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post22 lis 2016, 14:12

Śledziłem kiedyś zmiany w Dukascopy przez chwilę. Nie jestem pewien ale chyba sporo się zmieniło w ostatnim czasie i to nie od razu, tylko stopniowo się to działo. Więc jak coś dziś ma ujemny swap to za jakiś czas może mieć dodatni. Przykład z USDCAD, kiedyś short był na dodatnim swapie teraz jest odwrotnie. Nie mam pewności ale chyba tak było i brokerzy sobie zmieniają swap bez podawania informacji o tym.
Obrazek
Awatar użytkownika

MowmiSasiad

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post23 lis 2016, 09:40

Moim zdaniem po za atrakcyjnymi swapami warto również mieć oprocentowanie śródków wolnych czyli Free Margin

sweet_satan

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post11 sty 2017, 20:01

Odświeżam temat, szukam brokera z uczciwymi swapami. Para jaka mnie interesuje to EURNZD. Dla porównania w XTB STD na rachunku w złotówkach wychodzi 23 PLN/noc/lot. Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

Nieprzeczytany post12 sty 2017, 03:41

sweet_satan pisze:Odświeżam temat, szukam brokera z uczciwymi swapami. Para jaka mnie interesuje to EURNZD. Dla porównania w XTB STD na rachunku w złotówkach wychodzi 23 PLN/noc/lot. Dzięki za pomoc!

Napisałeś tak, że ciężko to szybko porównać :).
8,038 (S) -14,544 (L)
To swap wyrażony w punktach dla XTB rachunek Pro w punktach swapowych. Sprawdziłem kilku, których akurat mam pod ręką, abyś mógł wiedzieć na jakie różnice możesz liczyć.

Intertrader
3,13 -11,48

Vipro
4,49 -10,81

FxPro
5,69 -15,94

Jak widzisz, zagraniczni brokerzy mają mniej konkurencyjne swapy na + ale też i korzystniejsze na - (poza FxPro) na skutek innych wysokości marż. Polecam unikać wyszukiwarek i zestawień ze swapami w sieci, bo często są one nieaktualne lub bazują na stawkach pobieranych z kont demo, które często mają się nijak do tych z rachunków rzeczywistych. Trzeba wchodzić na stronę każdego brokera osobno i wyszukiwać... ;)
- Forex Club Tools
- Program Podatek

Zapraszamy do kontaktu
Awatar użytkownika

MowmiSasiad

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post12 sty 2017, 10:21

Noble Markets:
7.79 -14.78
Następna

Wróć do Brokerzy Forex