Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Jak widać Kancelaria Przeździeckiego bierze się za drani ze SKY FX, ALPHA FINEX, KSF i innych oszustów:
Sprawa Jacka W. i Małgorzaty Ł. to tylko wierzchołek przestępczej góry lodowej pseudo-firm inwestycyjnych działających w Polsce bez żadnej licencji. Regularnie okradają one ludność na Forexie na zasadzie zbliżonej do Amber Gold. Mowa w szczególności o spółkach zarejestrowanych na Cyprze oferujących ludności udział w fikcyjnych debiutach spółek giełdowych. I znów, wszystko dzieje się pod czujnym okiem Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz innych służb mających doskonałą wiedzę na temat zjawiska. Kto wie, być może za kilka lat poszkodowani inwestorzy Forex nie będą mieli innej opcji jak wystąpienie z pozwami zbiorowymi przeciwko Skarbowi Państwa w związku z zaniedbaniami organów ścigania. Nazw wspomnianych firm „inwestycyjnych” postanowiliśmy na obecnym etapie nie ujawniać. Zapewne w niedługim czasie poznacie je Państwo bliżej w mediach.
http://przezdziecki.eu/?p=873

będzie się działo :d :d :d

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: green7 »

alanFX pisze:Nazw wspomnianych firm „inwestycyjnych” postanowiliśmy na obecnym etapie nie ujawniać. Zapewne w niedługim czasie poznacie je Państwo bliżej w mediach.
No tak - nazw firm nie wymieniają ale przecież jak wół te nazwy widać w tagach u dołu ich strony :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czujne oko :D. Ale i tak przynajmniej kilku nazw tam brakuje... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

a mnie dobiła już kompletnie inna informacja, wiem że moze off top i z góry przepraszam ale to w ogole podważa jakikolwiek sens inwestowania na forexie :shock:

http://przezdziecki.eu/?p=873
Problem „Czarnego Czwartku” postanowiliśmy przybliżyć opinii publicznej za sprawą jednego z nielicznych traderów walutowych, który feralnego dnia, wbrew wszystkim, utrzymywał u polskiego brokera forex tzw. „długą pozycję” o wysokim wolumenie, obliczoną na wzrost kursu CHF. Nie trzeba dodawać, że w przeciągu kilku minut od ogłoszenia decyzji przez Narodowy Bank Szwajcarii trader pomnożył saldo swojego rachunku o ponad 1800%. Ku wielkiemu zaskoczeniu jego spektakularny sukces trwał raptem niecałe 24 godziny, po których broker poinformował tradera, że jego zamknięta i zrealizowana transakcja na CHF zostanie zwyczajnie anulowana, a zarobione środki wyksięgowane z rachunku maklerskiego. Omawiany przypadek jest jest o tyle bulwersujący, iż to właśnie ten sam broker jednocześnie uznał za ważne wszystkie nietrafione transakcje swoich klientów obliczone na spadek kursu CHF, na których odnotowali oni niewyobrażalne straty – ich zapłaty broker wciąż dochodzi przed warszawskimi sądami.
masakra po prostu, brak słów...

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: psV »

Zgaduję, że chodzi o TMS. Chyba tylko oni w Polsce korygują zyskowne pozycje.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie tylko oni korygują ale tylko oni na taką skalę ;).

Ale prosiłbym o nie mieszanie tematów i o tamtym wątku dyskutować tutaj:
http://forex-nawigator.biz/forum/czarny ... 26220.html

W tym temacie zostawmy sobię naganiaczy na debiuty i obdzwaniaczy z super ofertami... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mateusz1633
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2016, 13:25

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: mateusz1633 »

Siema

A słyszał ktoś o spółce KOI CAPITAL?? jakieś informacje doświadczenia z ta firma

ostatnio alpha finex otworzył nowe biuro w lodzi i byłem na rozmowie sprawie pracy ale czytając opinie dam sobie spokój :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mateusz1633 pisze:Siema

A słyszał ktoś o spółce KOI CAPITAL?? jakieś informacje doświadczenia z ta firma

ostatnio alpha finex otworzył nowe biuro w lodzi i byłem na rozmowie sprawie pracy ale czytając opinie dam sobie spokój :)
Uchyl rąbka tajemnicy co tam ciekawego opowiadali :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mateusz1633
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2016, 13:25

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: mateusz1633 »

Pierwsze wrażenie dość słabe, ale widać ze firma dopiero co powstaje. Czekając na dyrektora oddziału spojrzałem jak pracują pracownicy to trosze byłem w szoku krzyczą jeden przez drugiego każdy chodzi z telefonami (dla mnie cos nowego bo poniewaz nie mam doświadczenia w tej branży)

Sama rozmowa była dośc krótka bo Pan powiedział ze dowiem się więcej na szkoleniu ale proponują umowie o prace no podstawe i prowizje od ilości klientów i od wpłaconych środków. Mówił ze bede odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów aby otwierali rachunki i proponowane inwestycji w dane akcje (co dla mnie było dziwne bo z tego co wiem to analityk,broker operuje środkami pieniężnymi klienta, ewentualnie mogę się mylić)

i tyle poczytałem troche o nich i dam sobie spokój

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: brg »

Gdzie to biuro? W Łodzi bywam często, może zajrzę do nich :)

ODPOWIEDZ