DD

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ForexMafiaKartel
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 15 sty 2015, 19:29

DD

Nieprzeczytany post autor: ForexMafiaKartel »

Back to the demko.

journal dla mnie.

interwał D1.

rr nie mniejsze niż 1:1.

10 par walutowych.

DD nie większe niż 7-9%.

TP - cel.

Bez Be.

jak najmniej czasu przed shitem FX...

Cel miesięczny - 50% konta.

podgląd myfxbook. termin testu 1 rok więc rzadkie aktualizacje.

:563:
Obrazek

W ciągu 5 lat straciłem na Forexie 30 tysięcy (xtb,admiral,armada,tms,alior,bossa), a Ty?

Skończyłem z forexem real dnia 13 marca 2015.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Możesz mniej lakonicznie?
7-9% DD i 50% przyrostu to po mojemu Risk/Reward = 1/5 - to chyba sporawo. Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to będzie ciężko wykręcić taki wynik.

Ale oczywiście powodzenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Mpapiez

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

T-REX pisze:Możesz mniej lakonicznie?
7-9% DD i 50% przyrostu to po mojemu Risk/Reward = 1/5 - to chyba sporawo. Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to będzie ciężko wykręcić taki wynik.

Ale oczywiście powodzenia.
Sam fakt obserwowania 10 par na raz wg mnie go skreśla. Dla mnie np 3 pary to już dużo :).
Mimo wszystko życze powodzenia. Cel też bardzo ambitny.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Może nie na D1... tam faktycznie zajmujesz pozycję raz na dwa tygodnie. Raczej chodzi mi o to, że trudno będzie utrzymać tak niskie ryzyko i wykręcić tyle siana. Sam z resztą wiesz...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

jackub

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Na D1 10 par to niedużo, zajmie mu 5 - 10 minut dziennie .... a za ile wchodzimy (%)?

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

T-REX pisze:Możesz mniej lakonicznie?
7-9% DD i 50% przyrostu to po mojemu Risk/Reward = 1/5 - to chyba sporawo. Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to będzie ciężko wykręcić taki wynik.
Wartości drawdown oraz procentowy przyrost kapitału mają nie wiele wspólnego z parametrem risk/reward.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

konto demo i wszystko "private" na myfxbooku, po prostu przedszkole i piaskownica.

Kerad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2012, 14:19

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: Kerad »

Pablo90 pisze:
T-REX pisze:Możesz mniej lakonicznie?
7-9% DD i 50% przyrostu to po mojemu Risk/Reward = 1/5 - to chyba sporawo. Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to będzie ciężko wykręcić taki wynik.
Wartości drawdown oraz procentowy przyrost kapitału mają nie wiele wspólnego z parametrem risk/reward.
W zasadzie to jedno z drugim nie ma nic wspólnego. DD oraz profit w ciągu roku spokojny do osiągnięcia na D1.
Mpapiez pisze:Sam fakt obserwowania 10 par na raz wg mnie go skreśla. Dla mnie np 3 pary to już dużo
Z tego co zauważyłem, inwestujesz na M15. Patrząc na rynek od 8-18 masz 120 świeczek dziennie. On ma ich tylko 10, na koniec każdego dnia...

ForexMafiaKartel
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 15 sty 2015, 19:29

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: ForexMafiaKartel »

Wszystko juz zostale napisane. Niestety utworzylem sporo za małą sume by efektywnie zwiększać lota wraz z przyrostem kapitalu (o ile takowy nastąpi) to tez gdy ów kapital spadnie ponizej sumy poczatkowej poziom DD moze byc wiekszy niz zakładany, brak mikrolotow w msranku powoduje ze najpierw trzeba zrobic 100% by móc podwoic stawkę. Po za tym budowanie kapitalu na FX to lipa. Lepiej zacząc z takim by juz nie kumulować tylko zwyczajnie wyplacac.

W teorii 2(lepsze) 3(gorsze) zagrania powinny dac 50% konta (startowego). W ciągu miesiąca licze na jakies 4 do 5 zagran. Licze na co najmniej jedno stratne, czasem dwa więc wiec zaczynają sie male schody z tymi 50% ale czas pokaże.
Obrazek

W ciągu 5 lat straciłem na Forexie 30 tysięcy (xtb,admiral,armada,tms,alior,bossa), a Ty?

Skończyłem z forexem real dnia 13 marca 2015.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: DD

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

ForexMafiaKartel pisze:Wszystko juz zostale napisane. Niestety utworzylem sporo za małą sume by efektywnie zwiększać lota wraz z przyrostem kapitalu (o ile takowy nastąpi) to tez gdy ów kapital spadnie ponizej sumy poczatkowej poziom DD moze byc wiekszy niz zakładany, brak mikrolotow w msranku powoduje ze najpierw trzeba zrobic 100% by móc podwoic stawkę. Po za tym budowanie kapitalu na FX to lipa. Lepiej zacząc z takim by juz nie kumulować tylko zwyczajnie wyplacac.

W teorii 2(lepsze) 3(gorsze) zagrania powinny dac 50% konta (startowego). W ciągu miesiąca licze na jakies 4 do 5 zagran. Licze na co najmniej jedno stratne, czasem dwa więc wiec zaczynają sie male schody z tymi 50% ale czas pokaże.


Budowanie kapitału na FOREX to lipa? 50%? Powodzenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

ODPOWIEDZ