DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 cze 2017, 00:00

Wzrost
4
44%
Bez zmian
2
22%
Spadek
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Rafal154 pisze:
fx-technik pisze:
santo pisze:dadas ja się inaczej patrzę naczyjeś wykresy staram się wymyślić dlaczego es i proces decyzyjny..... kreski na oko i niegram tego ale patrząc na indeksy myślę że UJ (który stoi ,jp225 gdxzie widzę potencjalny spadek i inne pary xxxjpy mają szansę pójśćw es stronę ....
Dobrym traderem jest ten, kto umie postawić oczekujące zlecenie Stop.
Ten, który stawia zlecenia Limit jest jedynie dobrym ryzykantem, hazardzistą.
Ja właśnie zarabiam teraz w L na UJku.
Zamknę przed końcem dnia, albo TP będzie.

Dadas ta sama zasada czy stop czy limit . Tylko ustawiając limit trzeba spojrzeć na coś innego niż wykres cenowy . :idea:
Ja wiem co trzeba zrobić, ale to nie mój styl.
Mógłbym ci pokazać na wykresie cenowym, bo to jest też i tam.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

santo pisze:NZDJPY to trudna para bo NZD to jednak surowcówka. ALE najważniejsze że zmiany w stopach procentowychUSD zachwiały teraz status quo carry trade, eski na EU takim się stały więcdla duzych longtermowych graczy co jest istotne.... wywieść NU jak najwyżej żeby pchnąć elki gdzie ten swap nie jest już tak dodatni i jak najwyzej sprzedać EU. Pod to też jest gra. Nie wszystkie banki grają intra albo powiem naczej w każdym banku jest dział intra dział osad dział paswne i dział longterm..... każdy ma swoje cele ale siię komunikują dział intra nie moze wysadzić działu longterm .... a teraz pomyślcie ze ECB to też bank :D Jaki mozemieć cel.... po co draghi o dziwo spuscił indeksy i wywalił EU wysoko ( nie koniecznie to już koniec) ....

Ciekawe to :)

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: santo »

Tomek do DT toróżnie z tymi postami bo ciężko jest grać DT z D1 W1 lub nawet h4 bo jeżeli tam się znajdzie punkty zwrotne to raczej na średni krótki termin a nie intra. Taki szczegół. Ale analizy z wyŻszych Tfów mogąsłużyćdo szukania wejść na niższych .... zauważ że mało ktopokazuje sticte poziom wejścia i co potem ważniejsze wyjścia wierzy się na słowo. Na samym daxie dziś było więcej komentowania niż 20 stron (w 50% przepychanek że Dadas jest Be i a mogliście słuchać ( bo się udało trafić) ) nie ma konkretów hasło kupuj eda jest o kant duszy rozbić panowie po tylu latach wypadało by pokazać coś konkretnego ..... a co jak kto to dadas żaba bemowo przemek i potem długo długo nic cokolwiek wrzucą .... różne metody różne style nauczcie się jeanalizować (a nie poprawiać tu jednak przytyk dadas :P ) :D W dziale DT skreenóów powinno być od zasłania bo sytuacje są dynamiczne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nauka nauka nauka....... :564:

mario_M
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: 10 mar 2016, 17:02

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: mario_M »

fx-technik pisze:
USDJPYM5.png
tak próbując dogłębnie zaanalizować Twoje zagrania
to czy nie zwracałeś uwagi na te 50% tej spadkowej świecy, która trzymała wzrosty
czy nie lepiej było poczekać do tej niebieskiej wolumenowej wzrostowej z Twojego wykresu, która to przełamała 50% tej spadkowej i dopiero tam L zagrywać?

czy to trochę była gorąca woda bo linia M5 przełamana i poszło zlecenie przedwcześnie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: santo »

mario_M pisze:
fx-technik pisze:
USDJPYM5.png
tak próbując dogłębnie zaanalizować Twoje zagrania
to czy nie zwracałeś uwagi na te 50% tej spadkowej świecy, która trzymała wzrosty
czy nie lepiej było poczekać do tej niebieskiej wolumenowej wzrostowej z Twojego wykresu, która to przełamała 50% tej spadkowej i dopiero tam L zagrywać?

czy to trochę była gorąca woda bo linia M5 przełamana i poszło zlecenie przedwcześnie?

lubię mazać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nauka nauka nauka....... :564:

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

mario_M pisze:
fx-technik pisze:
USDJPYM5.png
tak próbując dogłębnie zaanalizować Twoje zagrania
to czy nie zwracałeś uwagi na te 50% tej spadkowej świecy, która trzymała wzrosty
czy nie lepiej było poczekać do tej niebieskiej wolumenowej wzrostowej z Twojego wykresu, która to przełamała 50% tej spadkowej i dopiero tam L zagrywać?

czy to trochę była gorąca woda bo linia M5 przełamana i poszło zlecenie przedwcześnie?
W sumie rację masz.
Należało poczekać na tą wolumenową.
Tylko, że tu mi się wszystko zgadzało, ryzyko też.
A pipsów nieco więcej.
Bo H4 LBO:
USDJPYM5.png
Mógłbym nawet z Buy Limit...

Nie, ta twoja teoria nie ma nic wspólnego, sorry.
PS. Raczej patrz na świece wolumenowe, gdzie są - ta czerwona wsparciowa...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 23:08 przez fx-technik, łącznie zmieniany 2 razy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

santo pisze:Tomek do DT toróżnie z tymi postami bo ciężko jest grać DT z D1 W1 lub nawet h4 bo jeżeli tam się znajdzie punkty zwrotne to raczej na średni krótki termin a nie intra. Taki szczegół. Ale analizy z wyŻszych Tfów mogąsłużyćdo szukania wejść na niższych .... zauważ że mało ktopokazuje sticte poziom wejścia i co potem ważniejsze wyjścia wierzy się na słowo. Na samym daxie dziś było więcej komentowania niż 20 stron (w 50% przepychanek że Dadas jest Be i a mogliście słuchać ( bo się udało trafić) ) nie ma konkretów hasło kupuj eda jest o kant duszy rozbić panowie po tylu latach wypadało by pokazać coś konkretnego ..... a co jak kto to dadas żaba bemowo przemek i potem długo długo nic cokolwiek wrzucą .... różne metody różne style nauczcie się jeanalizować (a nie poprawiać tu jednak przytyk dadas :P ) :D W dziale DT skreenóów powinno być od zasłania bo sytuacje są dynamiczne
Chyba nie Krzychu,-
ale wiem o co chodzi,
jak na priv bedziemy rozmawiali to przypomne ci coś co opowiadałem o sobie :roll:

Awatar użytkownika
nowy joker
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 968
Rejestracja: 04 sty 2015, 12:21

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: nowy joker »

Sp500 zaraz przejdzie opór bardzo ważny oznacza początek korekty

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

santo pisze:
fx-technik pisze:Takie zachowanie, raczej zwiastuje dalsze wzrosty.
NZDJPYWeekly.png

nie koniecznie ;) widzę pewną logikę weskach i kolejna osoba przeproszona za pobazgranie ;)
A ja na swoim fibo widzę poziom 86,6% przy którym bardzo lubią zawracać. Ale nie gram tego to nie wiem. PS. Nie kłócie się kto ma większego, tylko tradujcie. ;) Rafale, jak tam ropa? Znowu chyba pociągnie indeksy w dół.

-- Dodano: 27 cze 2017, 23:27 --
nowy joker pisze:Sp500 zaraz przejdzie opór bardzo ważny oznacza początek korekty
Mówisz o tym poziomie teraz 2417? Spokojnie. Oparli się o to wsparcie na razie. Prawdziwym takim poziomem jest okolica 2400. Tam jest ta granica według mnie. I na pewno tam zajrzą, ale chyba nie teraz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 27.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Świeżak44 pisze:
santo pisze:
fx-technik pisze:Takie zachowanie, raczej zwiastuje dalsze wzrosty.
NZDJPYWeekly.png

nie koniecznie ;) widzę pewną logikę weskach i kolejna osoba przeproszona za pobazgranie ;)
A ja na swoim fibo widzę poziom 86,6% przy którym bardzo lubią zawracać. Ale nie gram tego to nie wiem. PS. Nie kłócie się kto ma większego, tylko tradujcie. ;) Rafale, jak tam ropa? Znowu chyba pociągnie indeksy w dół.

-- Dodano: 27 cze 2017, 23:27 --
nowy joker pisze:Sp500 zaraz przejdzie opór bardzo ważny oznacza początek korekty
Mówisz o tym poziomie teraz 2417? Spokojnie. Oparli się o to wsparcie na razie. Prawdziwym takim poziomem jest okolica 2400. Tam jest ta granica według mnie. I na pewno tam zajrzą, ale chyba nie teraz.

Na tą chwilę 39.90 WTI widzę . API wzrost zapasów jak się jutro potwierdzi to poleci jak kamień w wodę ALE moniec miesiąca to się mogą zacząć dziać cuda :idea: :wink:

Tam się zobaczy .

Zablokowany