DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 mar 2017, 00:00

Wzrost
4
40%
Bez zmian
3
30%
Spadek
3
30%
 
Liczba głosów: 10

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

F-You Money pisze:Wiem też płaciłem. MasterCard jest git i kurs ma najlepszy jak w Eur czy Usd. Limit dzienny 500usd na bankomat. Też git. Wychodzi tak samo jak przelew po kalkulacji a pieniąszki w 15 minut, z których 10 minut zajmuje droga do bankomatu.
Czy płaciłeś w lokalach usługowych o których myślę. :D
Farciarz, jestem powaznym czlowiekiem :564:
ale fakt faktem, karta skrilla jest zajebista - nie trzeba czekac na hajs

-- Dodano: 21 mar 2017, 20:25 --
d4mian7 pisze:
F-You Money pisze:Wiem też płaciłem. MasterCard jest git i kurs ma najlepszy jak w Eur czy Usd. Limit dzienny 500usd na bankomat. Też git. Wychodzi tak samo jak przelew po kalkulacji a pieniąszki w 15 minut, z których 10 minut zajmuje droga do bankomatu.
Czy płaciłeś w lokalach usługowych o których myślę. :D
Farciarz, jestem powaznym czlowiekiem :564:
ale fakt faktem, karta skrilla jest zajebista - nie trzeba czekac na hajs
Kerad, takze kombinuj w ten sposob :564:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Spierrdoliłem totalnie. Wszystko robie na odwrót, wchodzę w L na szczytach, w S na dołkach. Coś mi zaszkodziły te świece mometnum. Chyba źle je czytam, nie czekam na potwierdzenie. Może patrzę na zły interwał. Na tym co gram M5 jak jest świeca momentum częśto jest zanegowana przez świece z większego interwału itp. To chyba jest ten błąd. Sugeruje sie świecami z niższych interwałów. To chyba to.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Świeżak44 pisze:Spierrdoliłem totalnie. Wszystko robie na odwrót, wchodzę w L na szczytach, w S na dołkach. Coś mi zaszkodziły te świece mometnum. Chyba źle je czytam, nie czekam na potwierdzenie. Może patrzę na zły interwał. Na tym co gram M5 jak jest świeca momentum częśto jest zanegowana przez świece z większego interwału itp. To chyba jest ten błąd. Sugeruje sie świecami z niższych interwałów. To chyba to.
Pamiętaj Swiezak, wykres jest po to by nas zmylic :569:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zawsze trzeba poczekać na sprawdzenie w takich układach ze świecami momentum, a ja tego prawie nigdy nie robie. Jak tylko zobacze taką swiece to od razu się ładuje, a one sa potem negowane przez np. poprzednie momentum nawet na tym samym interwale. Nieźle sie zamotałem z tymi świecami. W teorii wygląda prosto, ale w praktyce trzeba kotrolować kilka na raz a nie tylko jedną, ostatnią.

-- Dodano: 21 mar 2017, 19:40 --

Dziś to dostałem taki baty na DAX-ie że chce mi się płakać. Jakbym grał w realu w ten sposób to straciłbym wszystkie pieniądze. Setupy okazywały się pułapkami. Wchodziłem pod prąd, a fałszywca. Świece mometum to fajna sprawa, ale nigdy nie wiadomo która z ostatnich takich świec może właśnie zadziałać i popchnąć wykres..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Świeżak kombinujesz jak koń pod górę, pisałem Ci wczoraj- twój system choinkowy cie zawodzi i dalej nie wiesz co robisz :(

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

MERLIN pisze:Świeżak kombinujesz jak koń pod górę, pisałem Ci wczoraj- twój system choinkowy cie zawodzi i dalej nie wiesz co robisz :(
Teraz odrabiam straty. Zmieniłem trochę system na świece momentum, ale nie umiałem dobrze z tego korzystać. Do tego doszły problemy z grą z trendem i gra na siłe, bez SL, za podwójna stawkę. Wróciły najgorsze błedy, ale zaczęło się od złych wejść, przez te świece. Przeważnie nie czekałem na potwierdzenia, jak pojawiał się taki świecowy setup. Wchodziłem na podstawie jednej świeczki. Wskaźniki i tak są bezużyteczne przy takim ruchu jak dziś. Wiedziałem, że będą spadki i troche zarobiłem na początku, ale ich skala i szybkość mnie przerosła. Kolejne fibo połamali jak zapałki, zwłaszcza SP500 szalał.. Najlepiej byłoby zrobić jedno wejście rano na S, tak jak zrobiłem i go nie ruszać, ale cżłowiek chce kombinować, ale nie daje rady po prostu nadążyć za ich pomysłami. :(

-- Dodano: 21 mar 2017, 20:35 --

Ale spadki dzisiaj dobrze przewidziałem. Nawet ten poziom od którego zaczęłyby się wzrosty 12133 dziś przetestowali. Zobaczcie drugi post tego tematu. Założenia były dobre, wyszło jak zwykle..

-- Dodano: 21 mar 2017, 20:57 --

SP. Jakbym grął dziś tymi świeczkami Asahi to bym źle nie wyszedł. Do spadków idealne. :idea:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

d4mian7 pisze:jestem powaznym czlowiekiem :564: :
Żartowałem z lokalami przecież. :564:

Świeżak słyszałeś o analizie instrumentalnej. Świece momentum, jak w to wchodzić. Sam już piszesz, że tam nie ma reguł. Każde próby gry na samym wykresie zakończą się wyzerowaniem.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Czy to już czas na L na WTI :?:

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

andrut pisze:Czy to już czas na L na WTI :?:
też o tym myślałem ale sobie odpuszczę chyba ze zejdą do wsparcia około 47 $
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, 21:50 przez _Kerad_, łącznie zmieniany 1 raz.

Ambasador
Gaduła
Gaduła
Posty: 321
Rejestracja: 19 cze 2015, 13:01

Re: DayTrading: Wtorek 21.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Ambasador »

Świeżak44 pisze:
MERLIN pisze:Świeżak kombinujesz jak koń pod górę, pisałem Ci wczoraj- twój system choinkowy cie zawodzi i dalej nie wiesz co robisz :(
Teraz odrabiam straty. Zmieniłem trochę system na świece momentum, ale nie umiałem dobrze z tego korzystać. Do tego doszły problemy z grą z trendem i gra na siłe, bez SL, za podwójna stawkę. Wróciły najgorsze błedy, ale zaczęło się od złych wejść, przez te świece. Przeważnie nie czekałem na potwierdzenia, jak pojawiał się taki świecowy setup. Wchodziłem na podstawie jednej świeczki. Wskaźniki i tak są bezużyteczne przy takim ruchu jak dziś. Wiedziałem, że będą spadki i troche zarobiłem na początku, ale ich skala i szybkość mnie przerosła. Kolejne fibo połamali jak zapałki, zwłaszcza SP500 szalał.. Najlepiej byłoby zrobić jedno wejście rano na S, tak jak zrobiłem i go nie ruszać, ale cżłowiek chce kombinować, ale nie daje rady po prostu nadążyć za ich pomysłami. :(

-- Dodano: 21 mar 2017, 20:35 --

Ale spadki dzisiaj dobrze przewidziałem. Nawet ten poziom od którego zaczęłyby się wzrosty 12133 dziś przetestowali. Zobaczcie drugi post tego tematu. Założenia były dobre, wyszło jak zwykle..

-- Dodano: 21 mar 2017, 20:57 --

SP. Jakbym grął dziś tymi świeczkami Asahi to bym źle nie wyszedł. Do spadków idealne. :idea:
Gdybyś dobrze przewidział to byś zarobił na tym...:)
U mnie dzisiaj chyba życiowa dniówka:)

Zablokowany