Daytrading system M1 - M5

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

dobrze żarło i..... zdechło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Uuu ależ pech na tym Edku za pierwszym razem

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

no niestety, takie jest prawo systemow automatycznych.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Liczyłem że będę mieć więcej czasu a zamiast tego mam go mniej :p Przez kilka ostatnich dni więcej niż samego tradingu było analizowania wejść, trading planu i rozmów z traderami 10 razy lepszymi ode mnie...
To BE+ na kablu to pierwsza transakcja w tym tygodniu; mam jeszcze S-ke na DAXie... +25 pips, ale do tp trochę brakuje; wrzucę jak będzie po trejdzie

-- Dodano: 22 mar 2017, 23:06 --

Hahah, nie dadzą mi te BE spokoju.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Strata na UJ odrobiona z nawiązką na DAX... Choć nie przeczę, to drugie wejście nie było za mądre, ani nie było do końca moim pomyslem :p

EDIT: Ujek raz jeszcze...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

to drugie wejscie to ewidentny przyklad, ze ta sama sytuacje mozna odczytywac na dwa rozne sposoby - pod katem longa jak i shorta. Często mam tak, że ten sam ruch jednocześnie może być korektą jak i impulsem, zależnie jak na to patrzeć.
Na tym ujki dwukrotnie cena przewaliła linię trendu wzrostowego i chciałeś wejść na pullbacku spadkowym a zrealizowało się wybicie górą z konsoli.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Na DAX próbowałem trochę oszukać system i zagrać L tam gdzie wszyscy zaczęli już widzieć początek Wielkiego Kryzysu.

Niestety, jak mawiał klasyk, "Ojca oszukasz, matkę oszukasz, ale Price Action nie oszukasz"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Czy ma sens szukanie jakiejs strategii czy systemu w internecie? Czy "to" bedzie dzialac jezeli jest ogolnie dostepne? Czy jak ktos jakis system opracuje to opublikuje go w internecie za darmo, czy raczej sprzeda to za gruba, gruba kase? Jezeli na forexie mozna zarobic tylko na bledach innych to kto bedzie te bledy popelnial jak bedzie mial zarabiajaca strategie?
Jak dziala rynek? Czy to czysta spekulacja, czy tylko wymiana pieniedzy?

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Caldeborn pisze:Czy ma sens szukanie jakiejs strategii czy systemu w internecie? Czy "to" bedzie dzialac jezeli jest ogolnie dostepne? Czy jak ktos jakis system opracuje to opublikuje go w internecie za darmo, czy raczej sprzeda to za gruba, gruba kase? Jezeli na forexie mozna zarobic tylko na bledach innych to kto bedzie te bledy popelnial jak bedzie mial zarabiajaca strategie?
Jak dziala rynek? Czy to czysta spekulacja, czy tylko wymiana pieniedzy?
Jeśli coś działa to się tego nie sprzedaje chyba ,ze jest to tylko jakaś część systemu bez której można się obyć a wzmacnia jakiekolwiek metody...

krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

Caldeborn pisze:Czy ma sens szukanie jakiejs strategii czy systemu w internecie? Czy "to" bedzie dzialac jezeli jest ogolnie dostepne? Czy jak ktos jakis system opracuje to opublikuje go w internecie za darmo, czy raczej sprzeda to za gruba, gruba kase? Jezeli na forexie mozna zarobic tylko na bledach innych to kto bedzie te bledy popelnial jak bedzie mial zarabiajaca strategie?
Jak dziala rynek? Czy to czysta spekulacja, czy tylko wymiana pieniedzy?



Jak powstaje strategia lub system z perspektywy twojej wiedzy na ten temat ??? :shock:
Wszystkie systemy i strategie są za darmo w necie :D
Kupują owe systemy leniwi. O podstawowym braku wiedzy na temat jak działa FX :twisted:
Uczymy się tylko na własnych błędach :roll:

ODPOWIEDZ