Daytrading system M1 - M5

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

irmentruda pisze:Ale działalność tzw. okołoforexowa już ma sens?
To chyba pytanie retoryczne? Brokerzy i szkoleniowcy raczej nie mają na co narzekać :)
jackub pisze:Wczoraj, dwa autorytety, wydawało by się nie podważalne, legły w gruzach .....
Co to za autorytety jeśli to nie tajemnica?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jeśli dojdzie do tego turmieju to może na pewne pytania będzie można udzielić odpowiedź
http://www.inwestortv.pl/film/zapowiedz ... 2016-1,148

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No tak, 5 dni rzeczywiście będzie bardzo miarodajne :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Pablo90 pisze:No tak, 5 dni rzeczywiście będzie bardzo miarodajne :)
Dlatego powiedziałem "na pewne". Chociażby takie kto będzie się starał wyłgać pod byle pozorem. Szczególnie długa lista szkolących.

jackub

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Pablo90 pisze:
irmentruda pisze:Ale działalność tzw. okołoforexowa już ma sens?
To chyba pytanie retoryczne? Brokerzy i szkoleniowcy raczej nie mają na co narzekać :)
jackub pisze:Wczoraj, dwa autorytety, wydawało by się nie podważalne, legły w gruzach .....
Co to za autorytety jeśli to nie tajemnica?
James16 i Darkstar ...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

I co z nimi? Napisz jackubie coś więcej. James16 poszedł w szkolenia chyba? Czy nie o to chodzi?

jackub

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Pablo90 pisze:I co z nimi? Napisz jackubie coś więcej. James16 poszedł w szkolenia chyba? Czy nie o to chodzi?
Pablo, napisze obszerniej jutro, jestem juz w lozku z ipadem a to male i niewygodne g...no

-- Dodano: 01 kwie 2016, 09:00 --

I am back ..... :d

OK , jeśli chodzi o Darkstar'a to polecam uwadze niedługi watek z 20 Marca 2016 na FF ....
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=583700
watek niedługi ale treściwy ... trochę zburzył moje wyobrażenie o czlowieku ....

James16, kiedyś już wcześniej czytalem jakieś narzekania ludzi, ale były napisane przez bardzo początkująca osobę co było dokładnie widoczne po tym jak opisywala sytuację i bardziej wpis przypominało mi to rozgoryczony komentarz na ONECIE niż rzetelne sprawozdanie ze sposobu działań James16 to wpis jaki w pdf-ie zamieszczam poniżej niestety jest potwierdzeniem "słabych" praktyk guru....

Echh życie....

-- Dodano: 01 kwie 2016, 09:06 --

Cóż "Commertial" na FF oznacza dokładnie to jak się nazywa, to na pewno nie uniwersytet

-- Dodano: 01 kwie 2016, 09:24 --

Commercial oczywiście....... miałem na myśli, nie dało się już wyedytować

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

O boshe, czyli jak zwykle. Wszystkie guru to i tak zwykła ściema, jak i w innych dziedzinach życia, nauki i pracy. James16 ponadto trzepie kasę z nieruchomości. Działalność szkoleniowo-tradingowa to pewnie po to aby poprawić płynność kapitałową :) Nie ma przecież lepszego biznesu niż mała miesięczna stawka pomnożona przez tysiąc abonentów, np. jak sygnały na MQL5.com.
Dobrze, że ja wszelaką propagandę i kit wyczuwam na odległość.

jackub

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Back to the biznes ... I jak mawia Pablo, mój wybrany dzisiaj trade .... na kablu 70 pipsów...... :wink:
GBPUSDM5.png

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Daytrading system M1 - M5

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jackub pisze:Back to the biznes ... I jak mawia Pablo, mój wybrany dzisiaj trade .... na kablu 70 pipsów...... :wink:
GBPUSDM5.png
A moge się spytać co było setupem?

ODPOWIEDZ