DayTrading: Środa 25.11.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 lis 2015, 00:00

Wzrost
13
41%
Bez zmian
4
13%
Spadek
15
47%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

highend pisze:
atlanticos pisze: Prawda ze gra z trendem jest przyjemna? :D :564:
Jak to Cię nie interesuje kolejne 180 pips w dół ;)
z przyjemnością przegram zakład o flaszkę :d :564:
Ty juz go przegrales bo to tylko kwestia czasu az cena tam dotrze...ale ja chetnie wzialbym przed ecb grubsze S w okolicach 1.09 :wink: :564:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

cheecky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 lip 2015, 09:37

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: cheecky »

Żaba ja chętnie postawię Ci flaszkę i bez zakładu.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: highend »

DavidFx pisze:jesli highend pisze 180 pipsow w dol no to lecimy teraz 180 pipsow w gore hehe :D
bardzo możliwe, zasięg 1.057xx podawałem w piątek i wtedy Żaba mi odpisał, że czemu nie - w sensie, że czemu by to nie miało paść w piątek, no ale padło dzisiaj ;)

-- Dodano: 25 lis 2015, 12:38 --
atlanticos pisze: Ty juz go przegrales bo to tylko kwestia czasu az cena tam dotrze...ale ja chetnie wzialbym przed ecb grubsze S w okolicach 1.09 :wink: :564:
Spoko, nic nie mówię przecież. Mam już lecieć kupić czy jeszcze się wstrzymać? :d :564:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

nowy joker pisze:Tak jak wczoraj pisałem jeszcze 400 pipsow na daxie do mojego tp a toś wczoraj wspominał o jakiejś korekcie na daxie . Bardzo mądre posunięcie korekta na indexach przed czarnym Piątki em większej głupoty nigdy nie słyszałem.
Tak, ja pisałem :lol: , pożyjemy, zobaczymy, być może masz rację, a ja się pośpieszyłem.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

highend pisze:
bardzo możliwe, zasięg 1.057xx podawałem w piątek i wtedy Żaba mi odpisał, że czemu nie - w sensie, że czemu by to nie miało paść w piątek, no ale padło dzisiaj ;)
co Ty nie robiles.... szkoda ze dzis rano napisales Davidowi tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
highend pisze: ten wykres wygląda na H1 mocno wzrostowo,
więc nie wiem z jakiej szklanej kuli ta czerwona kreska w dół.
i tyle w temacie :D
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Mpapiez

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

atlanticos pisze:
highend pisze:
bardzo możliwe, zasięg 1.057xx podawałem w piątek i wtedy Żaba mi odpisał, że czemu nie - w sensie, że czemu by to nie miało paść w piątek, no ale padło dzisiaj ;)
co Ty nie robiles.... szkoda ze dzis rano napisales Davidowi tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
highend pisze: ten wykres wygląda na H1 mocno wzrostowo,
więc nie wiem z jakiej szklanej kuli ta czerwona kreska w dół.
i tyle w temacie :D
Pozamiatane :)...
Prawda jest taka Highend że nas rano zrobili w bambuko.
W sumie ja trade mam otwartego od ponad 2 tygodni, ale pomyślałem, że to może w końcu ta korekta na którą tyle czekam, a oni jednak pogłębili dołek.

Póki co odbili 7 pipsów od mojego SL... i szczerze mówiąc myśle że zaliczę SL, ale czas pokaże.
Cóż, końcówka tego miesiąca nie jest chyba zbyt łaskawa dla mnie.

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

h4 wybicie :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

Mpapiez pisze: W sumie ja trade mam otwartego od ponad 2 tygodni, ale pomyślałem, że to może w końcu ta korekta na którą tyle czekam, a oni jednak pogłębili dołek.

Póki co odbili 7 pipsów od mojego SL... i szczerze mówiąc myśle że zaliczę SL, ale czas pokaże.
Cóż, końcówka tego miesiąca nie jest chyba zbyt łaskawa dla mnie.
na h4 jeszcze jakas szansa dla bykow sie tli w postaci dolnej bandy klina dlatego zamknalem wszystkie S... tyle ze ta dolna banda klina jest tam gdzie Twoj SL niemal dokladnie a napewno nawet jakby mieli rosnac to ja jeszcze z 20 pipsow dzis lub jutro narusza IMO

https://www.tradingview.com/x/vO6wLVDa/


edit:
tutaj widze potencjal ale trzeba uwazac i zabezpieczyc pozycje SL lub hedge bo pewnosci takiej jak na edku nie mam
cadjpy h4
https://www.tradingview.com/x/3NZtB9mf/
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Mpapiez

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

atlanticos pisze:
Mpapiez pisze: W sumie ja trade mam otwartego od ponad 2 tygodni, ale pomyślałem, że to może w końcu ta korekta na którą tyle czekam, a oni jednak pogłębili dołek.

Póki co odbili 7 pipsów od mojego SL... i szczerze mówiąc myśle że zaliczę SL, ale czas pokaże.
Cóż, końcówka tego miesiąca nie jest chyba zbyt łaskawa dla mnie.
na h4 jeszcze jakas szansa dla bykow sie tli w postaci dolnej bandy klina dlatego zamknalem wszystkie S... tyle ze ta dolna banda klina jest tam gdzie Twoj SL niemal dokladnie a napewno nawet jakby mieli rosnac to ja jeszcze z 20 pipsow dzis lub jutro narusza IMO

https://www.tradingview.com/x/vO6wLVDa/

Może masz rację... Na forexlive piszą o jakiejś barierze na 1.0550 i wtedy to się pokrywa z twoją opinią o tym że mogą pociągnąc z 20 pipsów w dół. Nie lubie bez walki oddawać trade'a, więc cofnąłem sie o kolejną półkę na 1.0525 z stop lossami, ale to już jest max mojej akceptacji dopuszczalnej przez moj trading plan.

Generalnie teraz cena odbija, ale prawda jest taka, że moim zdaniem dzisiejsze dane ukierunkują ruch.

TP zrewidowałem z powodu aż tak dużego zejścia do dołu i teraz liczę na korektę do 1.0875... a dalej to zobaczymy, co ECB zaproponuje.

Generalnie dla mnie, przebywanie poniżej 1.0625 jest misiowate i nie wróży niczego dobrego dla mnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mat2314
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 13 paź 2014, 21:26

Re: DayTrading: Środa 25.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Mat2314 »

highend pisze:
DavidFx pisze:jesli highend pisze 180 pipsow w dol no to lecimy teraz 180 pipsow w gore hehe :D
bardzo możliwe, zasięg 1.057xx podawałem w piątek i wtedy Żaba mi odpisał, że czemu nie - w sensie, że czemu by to nie miało paść w piątek, no ale padło dzisiaj ;)

-- Dodano: 25 lis 2015, 12:38 --
atlanticos pisze: Ty juz go przegrales bo to tylko kwestia czasu az cena tam dotrze...ale ja chetnie wzialbym przed ecb grubsze S w okolicach 1.09 :wink: :564:
Spoko, nic nie mówię przecież. Mam już lecieć kupić czy jeszcze się wstrzymać? :d :564:
Oj, Highend, Ty w kółko swoje :D
Rzadko tu zaglądam, ale jak widzę bez zmian, raz widzisz spadki, innym razem wzrosty na tej samej parze, często w odstępie krótszym jak dzień :D

Jak wiosną przewidywałem, do tego parytetu prędzej czy później dojdziemy (wtedy zakładałem, że do końca tego roku, ot może być obsuwa), ale zakład z Żabą masz przegrany, obecnie edek ciśnięty jest dół z tych samych przyczyn co na początku roku (wliczanie w cen dalszego rozjazdu polityk monetarnych i oczekiwania co do podwyżek [mogą się ofc przeliczyć ;) ]), jestem przekonany, że do końca roku to 1,04 naruszymy.

Jakby ktoś pytał, nie mam obecnie czasu na zabawę z fx, więc wszelkie pozycje od dawna pozamykane. Trochę żałuję, bo wszelkie projekcje długoterminowe co do edka powchodziły i gdzieś tam powinny być shorty (powyżej 1,14 wg moich założeń z I połowy tego roku) powrzucane. Na osłodę kupiłem parę miechów temu parę tysięcy dolców (na parach z pln wolę kupić obce waluty, spready internetowych kantorów to zwykle 2-3 grosze, nie ma swapu, jak znalazł do długoterminowych pozycji przeciw PLN), blisko 40 gr zysku jest obecnie, więc lepiej jak na lokacie :D

Pozdrawiam i udanych trade'ów, bylebyście tylko zdań nie zmieniali co 5 minut, bo się broker cieszy :D

Zablokowany