DayTrading: Środa 25.05.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 maja 2016, 00:00

Wzrost
8
42%
Bez zmian
4
21%
Spadek
7
37%
 
Liczba głosów: 19

Phantamare
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 17 cze 2011, 10:43

Re: DayTrading: Środa 25.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Phantamare »

Btw. po co ze sobą rywalizujecie? ;p Lepiej byłoby wspólnie się doskonalić. Mnie już rynek pokory nauczył - kiedyś chciałem być bogiem i w miesiąc zrobić 10000%. Teraz plan na rok nie tracić i systematyczne nawet w bardzo małej skali iść do przodu :)

Awatar użytkownika
AdamG
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 15 sie 2011, 11:41

Re: DayTrading: Środa 25.05.2016

Nieprzeczytany post autor: AdamG »

Damian2 pisze:Całkiem przyjemnie czyta się kłótnie i przekomarzanie, ale nie widzę sensu narzekania na sposoby, wypowiedzi, analizy człowieka, który po prostu zarabia bo potrafi to robić, a gdyby nie zarabiał to raczej by się nie wypowiadał tak aktywnie. Przecież nie ważne jest to w jaki sposób się to robi, liczy się to, żeby po prostu zarabiać.
I to powiedział kolo, który spokojnie robi robotę, nie przechwala się tylko wyciska z rynku jak z cytryny. Mój idol!
BTW dlaczego wyszedłeś z tego EUR/TRY? Przecież na swapach robiłeś dziennie takie pipsy co ja w miesiąc;)

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 25.05.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Stylów gry jest tyle ilu graczy. Styl trzeba dopasować do siebie, to samo sl, czy wielkość pozycji.
Żeby to wypracować trzeba czasu, wiedzy i doświadczenia.
Mam nadzieję, że wszyscy dzisiaj zarobili, bo mnie się udało :mrgreen:
Pozdro
The only way is up

Damian2
Gaduła
Gaduła
Posty: 248
Rejestracja: 02 wrz 2013, 20:48

Re: DayTrading: Środa 25.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Damian2 »

AdamG pisze:
Damian2 pisze:Całkiem przyjemnie czyta się kłótnie i przekomarzanie, ale nie widzę sensu narzekania na sposoby, wypowiedzi, analizy człowieka, który po prostu zarabia bo potrafi to robić, a gdyby nie zarabiał to raczej by się nie wypowiadał tak aktywnie. Przecież nie ważne jest to w jaki sposób się to robi, liczy się to, żeby po prostu zarabiać.
I to powiedział kolo, który spokojnie robi robotę, nie przechwala się tylko wyciska z rynku jak z cytryny. Mój idol!
BTW dlaczego wyszedłeś z tego EUR/TRY? Przecież na swapach robiłeś dziennie takie pipsy co ja w miesiąc;)
No ze swapu wychodziło ponad 900zł dziennie, tyle, że lira ma to do siebie, że w ciągu jednego dnia bez problemu potrafi zrobić 2% w każdą ze stron, a nie wierze prawdę mówiąc w to, żeby lira się dalej umacniała. Lepiej wyjść i poczekać na kolejne wejście, nie można być tak pazernym bo za pazerność na forexie już dostałem kilka razy po łapach :D
Obrazek

Zablokowany