DayTrading: Środa 24.08.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 sie 2016, 00:00

Wzrost
4
31%
Bez zmian
2
15%
Spadek
7
54%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

DavidFx pisze:uwierz mi swiezak daje ci slowo ze za 8-12 lat siedzenia na wykresach zaczniesz zarabiac tylko musisz wysiedziec tyle dupogodzin to normalne w tym zawodzie :D

specjalnie dla Ciebie Świeżak bo Cię lubię zrobilem analize SP500 co dzis zrobili i ze to wtopiles jestem w szoku :D
bo wszysto bylo jasne jak slonce co chca zrobic :D

darmowa kasa lezala na ekranie swiezak a ty o czym myslales bo ja nie wiem :p
Wtopiłem na DAXie, jak przestłaem patrzeć na wskaźniki i wykres, przez to wyszedłem dziś na 0 całościową. Ropę miałem S po 49.95, ale mnie zdenerwowała ta konsola i odpuśiłem.. Nie mam niestety cierpliwości jak mi robią poziomą linie ciągłą z wykresu w miejscu gdzie otworzyłem pozycję. Stwierdziłem, że ktoś sobie robi jaja i zamkąłem to wszystko z zyskiem 0zł.
A SP500?? Czy tam w ogóle coś moża zarobić na tych paru punktach w te i we wte?? Taka ogromna, płaska jak nie powiec co konsola to jakiś ewenement, anormalna sytuacja. A co dziś zrobili? Wybili nowy szczyt pare punktów i przenieśli grę parę punktów wyżej. Można by sie doszukiwać jakiegos podwójnego szczytu czy coś, ale przy takich "wielkich: ruchach jest to śmieszne. :D Zrobili nowy szczyt na kasowym, tytaj wyrównali. Nie widze jasnych sygnałów, oprócz drobnej dywegrencji DAX-a do Sp, i dywergencji na niektórych wskaźnikach. Coś tam się czai, ale jeszcze nie widac dokładnie.

-- Dodano: 24 sie 2016, 00:24 --
Tomasz196407 pisze:Post23 sie 2016, 10:18

Świeżak44 pisze:
No no, jest wyraźne przebicie na amerykańskich kontraktach.. Lecim w górę. Nie ma innej opcji..



10615 niech zrobią co?
No, miałeś jak zwykle rację :shock: To jednak poziom 10615 był tą barierą, teraz się przyjrzałem.. To 10630-40 to było takie tam podbicie..
No i faktycznie nie przekroczyli tego. SP500 na nowych szczytach a oni nie mogli przekroczyć tak marnej granicy.. Ciekawe.. Powinni wystrzelić, a nie wystrzelili. Zobaczymy co jutro rano zrobią. Generalnie wygląda mi to juz na sporą dywergencję spadkową w wykonaniu DAX-a.. :idea:

-- Dodano: 24 sie 2016, 00:40 --
TsunamiPL pisze:Pa na demie byłem krótko. Ze dwa trzy razy demo odpaliłem, wrzuciłem pare lotów. Otworzyłem pare godzin, dzień później patrzę + kilkadziesiąt tysięcy złotych i pognałem do broka.
:shock: Wszyscy tu byli tacy genialni na początku? Wychodzi na to, że jestem jakimś antytalentem.. :oops: ale nie poddam się na razie. Złamię to demo wcześniej czy później, juz jestem blisko. A potem wezmę sie za reala.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

Świeżak44 pisze: :shock: Wszyscy tu byli tacy genialni na początku? Wychodzi na to, że jestem jakimś antytalentem.. :oops: ale nie poddam się na razie. Złamię to demo wcześniej czy później, juz jestem blisko. A potem wezmę sie za reala.
Lepiej złamać reala na 0.01lota niż demo na 1 lota. Real zmusi cie do czytania o AT, przeczytasz wszystko, a potem sam zaczniesz pisać, bo już nie będzie co czytać :) i po kilku latach jak napisał David coś zacznie świtać we łbie, na ten moment rozbij świnkę skarbonkę, bo real wymaga realnego zasilenia.
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Stachuu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 550
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:59

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: Stachuu »

Farciarz ma racje, tracisz tylko czas na demo. Gra w real kasę to inna bajka. Inne reakcje na różne sytuacje. Przykład: otwierasz pozycje i okazuje się, że jednak coś zle przekalkulowałeś i rośnie strata. Normalnie w demo już byś dawno tą pozycje zamkną a w real podświadomie nie akceptujesz tej straty jak widzisz minus i zaczynasz analizować wykres pod to że los się dla Ciebie odwróci a strata robi się coraz większa. W real trzeba wytrenować swój umysł, nie udało się trudno zamykam ze stratą jak najmniejszą i nie brne w to dalej. W demo masz gdzieś jak np. zamykasz pozycje ze stratą np. 4 tyś. a w real....

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

dzis gramy w to na edku dojscie do dolnej bandy trojkata i lot w kosmos :D
albo wybija trojkata dolem i bedzie ostra zwala :D
albo bedzie tak zrobia falszywe wybicie z trojkata wszyscy no edek spada i lampa w gore :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Eur/try wychodzi górą.
Obrazek

-- Dodano: śr 24-08-2016, 7:19 --
Stachuu pisze:Farciarz ma racje, tracisz tylko czas na demo. Gra w real kasę to inna bajka. Inne reakcje na różne sytuacje. Przykład: otwierasz pozycje i okazuje się, że jednak coś zle przekalkulowałeś i rośnie strata. Normalnie w demo już byś dawno tą pozycje zamkną a w real podświadomie nie akceptujesz tej straty jak widzisz minus i zaczynasz analizować wykres pod to że los się dla Ciebie odwróci a strata robi się coraz większa. W real trzeba wytrenować swój umysł, nie udało się trudno zamykam ze stratą jak najmniejszą i nie brne w to dalej. W demo masz gdzieś jak np. zamykasz pozycje ze stratą np. 4 tyś. a w real....
A w realu to są - 4 tysie, które ryją beret.
Bo następny trade się odrabia te -4 tysie, albo robi się z nich -8 tysi.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2016, 07:37 przez TsunamiPL, łącznie zmieniany 1 raz.
The only way is up

Awatar użytkownika
ajron
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:42

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: ajron »

DavidFx pisze:dzis gramy w to na edku dojscie do dolnej bandy trojkata i lot w kosmos :D
albo wybija trojkata dolem i bedzie ostra zwala :D
albo bedzie tak zrobia falszywe wybicie z trojkata wszyscy no edek spada i lampa w gore :D
Albo pójdą dołem by wszyscy pomysleli ze bedzie strzała w dól, potem zawrócą o 50% ruchu do góry by ludzie pozamykali eski i wbili l, a oni wtedy bach znowu w dół, ludzie sie wkurzą, zamkną lki, beda chcieli odrobić straty i wcisną ski za cały swój kapitał a wtedy wykres poleci pod niebiosa.

:?
"na chuj ja gram tą parą, kiedy w końcu wydaję się że będzie koretka to on jeszcze wyżej.... a jak jest korekta to nie gram.

pierdolony" 8)

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

ajron pisze:
DavidFx pisze:dzis gramy w to na edku dojscie do dolnej bandy trojkata i lot w kosmos :D
albo wybija trojkata dolem i bedzie ostra zwala :D
albo bedzie tak zrobia falszywe wybicie z trojkata wszyscy no edek spada i lampa w gore :D
Albo pójdą dołem by wszyscy pomysleli ze bedzie strzała w dól, potem zawrócą o 50% ruchu do góry by ludzie pozamykali eski i wbili l, a oni wtedy bach znowu w dół, ludzie sie wkurzą, zamkną lki, beda chcieli odrobić straty i wcisną ski za cały swój kapitał a wtedy wykres poleci pod niebiosa.

:?
wlasnie cos w ten desen :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

Moim centrum zainteresowania jest nadal Funt, a wiec i rzeźnik

H1 i ciąg dalszy szukania Gralla, podążanie za cena DT. Z moich ustaleń wykresowych wynika iż na najbliższe kilka świec godzinowych lekkie osłabienie funta względem JPY. Punktem zwrotnych będzie okolica 131.8X.

PS. co nie zmienia oczywiście byczego nastawienia na GBP

Obrazek
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Środa 24.08.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

wyglada jakby chcieli sprzedawac :p
zobaczymy jak sie zakonczy aktualna m15 czyli o 8:00 bedzie wszystko jasne :D

jesli rzeznik ostro w dol nie ma bata edek musi zapieprzac w gore :p

-- Dodano: 24 sie 2016, 8:04 --

edek buy rzeznik sell
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Zablokowany