DayTrading: Środa 22.03.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 mar 2017, 00:00

Wzrost
2
22%
Bez zmian
3
33%
Spadek
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

nowy1234 pisze:Wygląda na ostre wzosty na ujku i spadki na edku
podwójne dno na jenocie
A mi to wygląda dokładnie odwrotnie :roll:
Gdzie dwóch traderów tam dwie koncepcje :p
The only way is up

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze: pedro, jakie przebiezki robisz?
a różne :)

od dwóch lat biegam amatorsko... w sezonie, który się właśnie zaczął niemal co weekend biorę udział w zawodach biegowych, uliczne biegi i leśne/przełajowie : ) dystanse od 5 - 42 km : )

treningowo biegam co dwa dni, 4 razy w tygodniu, sobota i niedziela pod rząd... około 200-300 km miesięcznie... w moim wypadku okazało się to zbawienne w wielu dziedzinach, w trejdingu też :)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

42 km fiu fiu :) no ładnie :)
w tradingu na pewno pomaga.
tylko trzeba pozycje zamknąć przed wlozeniem butów, co nie? :)

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

pedro pisze:
d4mian7 pisze: pedro, jakie przebiezki robisz?
a różne :)

od dwóch lat biegam amatorsko... w sezonie, który się właśnie zaczął niemal co weekend biorę udział w zawodach biegowych, uliczne biegi i leśne/przełajowie : ) dystanse od 5 - 42 km : )

treningowo biegam co dwa dni, 4 razy w tygodniu, sobota i niedziela pod rząd... około 200-300 km miesięcznie... w moim wypadku okazało się to zbawienne w wielu dziedzinach, w trejdingu też :)
:shock: aż zakwasów dostałem na samą myśl :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze:42 km fiu fiu :) no ładnie :)
w tradingu na pewno pomaga.
tylko trzeba pozycje zamknąć przed wlozeniem butów, co nie? :)
42 km, jest co robic, ale w tym roku startuje pierwszy raz w ultramaratonie ... 75 km : ) ... nie moge sie doczekac ;)

a co do zamkniecia pozycji, to wlasnie zupelnie odwrotnie, dzieki bieganiu nauczylem sie trzymac dluzej pozycje, oduczylem sie zagladac w wykres co 15 minut, zmieniac decyzje, reagowac na zmylki i sciemy wykresu i bardziej trzymac sie planu : )

jak ma walnac SL to wali SL, ... TP rzadziej wali, bo go przesuwam i w 90% przypadkow zamykam z reki : )

poza tym, odszedlem od m1/m5 na rzecz h4/d1 : )

a jak bedzie mnie stac na wieksze depo to pojde w d1/w1 ; ) ... i wtedy bede mial wuchte wolnego czasu ; )
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

no wlasnie, ja tego patrzenia na wykres non stop nie moge sie oduczyc

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

navik pisze: :shock: aż zakwasów dostałem na samą myśl :lol:
zakwasów nie ma, jezeli dbasz o rozciaganie i gimnastyke : ) do tego raz w tygodniu (po starcie w zawodach, albo ciezszym treningu) sauna, albo zimą morsowanie ; ) ... zarąbiście odkwaszają mieśnie : )

a uwierzcie mi, że nie ma nic przyjemnijszego niż dotleniony mózg i odrobina legalnej/naturalnej chemii w organizmie (endorfiny i inne hormony) .... teraz wiosna sie zaczyna to mozna juz o 5 isc biegac : )

-- Dodano: 22 mar 2017, 22:26 --
d4mian7 pisze:no wlasnie, ja tego patrzenia na wykres non stop nie moge sie oduczyc
nom, znam to... wkręca i wciąga, ale niczego dobrego nie przynosi : )

to jest behavioralne 'uzależnienie' ... zmiana takich nawyków zajmuje około miesiąca, to znaczy że jeżeli poświęcisz miesiąc, to stanie się dla Ciebie normalne robienie czegoś innego : )

podobnie jak z papierosami... chyba 7-10 dni trwa detoks organizmu, ale nawyk zapalania papierosa, wyjmowania go z paczki, czy jazda samochodem z fajkiem, to oduczanie siebie od nawyku i zajmuje około miesiąca : )

jesteśmy tylko ludźmi i niestety tak to u nas działa : )
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

pedro pisze:
navik pisze: :shock: aż zakwasów dostałem na samą myśl :lol:
zakwasów nie ma, jezeli dbasz o rozciaganie i gimnastyke : ) do tego raz w tygodniu (po starcie w zawodach, albo ciezszym treningu) sauna, albo zimą morsowanie ; ) ... zarąbiście odkwaszają mieśnie : )

a uwierzcie mi, że nie ma nic przyjemnijszego niż dotleniony mózg i odrobina legalnej/naturalnej chemii w organizmie (endorfiny i inne hormony) .... teraz wiosna sie zaczyna to mozna juz o 5 isc biegac : )

-- Dodano: 22 mar 2017, 22:26 --
d4mian7 pisze:no wlasnie, ja tego patrzenia na wykres non stop nie moge sie oduczyc
nom, znam to... wkręca i wciąga, ale niczego dobrego nie przynosi : )

to jest behavioralne 'uzależnienie' ... zmiana takich nawyków zajmuje około miesiąca, to znaczy że jeżeli poświęcisz miesiąc, to stanie się dla Ciebie normalne robienie czegoś innego : )

podobnie jak z papierosami... chyba 7-10 dni trwa detoks organizmu, ale nawyk zapalania papierosa, wyjmowania go z paczki, czy jazda samochodem z fajkiem, to oduczanie siebie od nawyku i zajmuje około miesiąca : )

jesteśmy tylko ludźmi i niestety tak to u nas działa : )
to prawda - trzeba pracowac nad soba :)

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

d4mian7 pisze: to prawda - trzeba pracowac nad soba :)
całe życie : ) ... jak przestaniesz pracowac nad soba, to rownie dobrze mozesz sie w grobie/urnie ułożyć ; ) :564:
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 22.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

pedro pisze:
d4mian7 pisze: to prawda - trzeba pracowac nad soba :)
całe życie : ) ... jak przestaniesz pracowac nad soba, to rownie dobrze mozesz sie w grobie/urnie ułożyć ; ) :564:
a dlugo tradujesz?

-- Dodano: 22 mar 2017, 22:40 --
d4mian7 pisze:
pedro pisze:
d4mian7 pisze: to prawda - trzeba pracowac nad soba :)
całe życie : ) ... jak przestaniesz pracowac nad soba, to rownie dobrze mozesz sie w grobie/urnie ułożyć ; ) :564:
a dlugo tradujesz?
ja chyba zaczne prace nad soba by zakonczyc ten hazard :564:

Zablokowany