DayTrading: Środa 01.03.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 02 mar 2017, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
3
43%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Stachuu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 550
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:59

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Stachuu »

masz coś na wti?

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Stachuu pisze:masz coś na wti?
nie nie mam, ale obstawiam wzrosty tylko kiedy. a Ty?

Stachuu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 550
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:59

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Stachuu »

A Ty Świeżak dalej na wirtualną kase grasz? Udzielasz się codziennie na forum, widać, że bardzo dużo czasu poświęcasz giełdzie i nic z tego nie masz. Troche się dziwie, że chce Ci się tak w to bawić. No chyba że jesteś tym zafascynowany i traktujesz to jako rozrywkę xD

-- Dodano: 02 mar 2017, 00:09 --

Zobacz wykres wti tego gościa z twitera co Ci wysłałem. Ja WTI nie tykam. Od 3 miesiecy stoi a za pozycje ciągną codziennie prowizje...

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Stachuu pisze:A Ty Świeżak dalej na wirtualną kase grasz? Udzielasz się codziennie na forum, widać, że bardzo dużo czasu poświęcasz giełdzie i nic z tego nie masz. Troche się dziwie, że chce Ci się tak w to bawić. No chyba że jesteś tym zafascynowany i traktujesz to jako rozrywkę xD

-- Dodano: 02 mar 2017, 00:09 --

Zobacz wykres wti tego gościa z twitera co Ci wysłałem. Ja WTI nie tykam. Od 3 miesiecy stoi a za pozycje ciągną codziennie prowizje...
patrzylem, on obstawia wzrosty. na ok 60

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Stachu nie sluchaj sie tutaj same trole foreksowe sa. Graj zemna to obiecuje Tobie ze daleko zajdziemy!

Jutro zaoferuje wspaniale sygnaly dla wszystkich za FREE! z wejsciami i wyjsciami co do pipsa! hej dryblasy!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

wti :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

dobryfxplayer pisze:Stachu nie sluchaj sie tutaj same trole foreksowe sa. Graj zemna to obiecuje Tobie ze daleko zajdziemy!

Jutro zaoferuje wspaniale sygnaly dla wszystkich za FREE! z wejsciami i wyjsciami co do pipsa! hej dryblasy!
:563:

Stachuu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 550
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:59

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Stachuu »

wysłałem CI wiadomość na prv

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 01.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Stachuu pisze:A Ty Świeżak dalej na wirtualną kase grasz? Udzielasz się codziennie na forum, widać, że bardzo dużo czasu poświęcasz giełdzie i nic z tego nie masz. Troche się dziwie, że chce Ci się tak w to bawić. No chyba że jesteś tym zafascynowany i traktujesz to jako rozrywkę xD

-- Dodano: 02 mar 2017, 00:09 --

Zobacz wykres wti tego gościa z twitera co Ci wysłałem. Ja WTI nie tykam. Od 3 miesiecy stoi a za pozycje ciągną codziennie prowizje...
Jak nic nie mam??? A doświadczenie to co? Dziś zobaczyłem, że przy takim ruchu moje wszystkie wskaźniki nadają się tylko do kosza :( Dałem się też nabrać na "nagrobek" na M1. Łapałem S-ki przy każdym większym oporze, a oni nawet korekt nie robili. Widzaiłęm też, że zadziałały te zasięgi na świece mometum przy wybiciach. Raz na tym zagrałem i dobrze obstawiłęm 12012- punkt TP. Zacznę więcej tego używać. Szukam nowych rozwiązań, bo wskaźniki mnie dziś zupłęnie zawiodły. Nie jest łatwo, ale w końcu opanuję tą dziwną grę. Całe to wybicie można było przewidzieć, bo DAX tak dziwnie się zachowywał wczoraj i przedwczoraj, że wiedziałem że coś jest nie tak. Od dłuższego czasu dywergencja spadkowa służy przygotowaniu do wielkiego wywalania na DAX-ie. Taka zmyła. Dziś jeszcze może nie daje rady, ale jeszcze będą czytał tego DAX-a jak gazetę, zobaczycie. :)
PS. Stachu nie ufaj temu "dobryfxplayer". On się tylko z nas nabija :!:

PS. Brawo dla MERLINA. JEdnak działa ta formacja :) http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p854399
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany