DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 lut 2017, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

d4mian7 pisze:
pr7emo pisze:
d4mian7 pisze: Chodzi mi o to czy jak teraz wejdę na l tak na ostro to mnie wytną:)
nie dawaj SL tylko zmniejsz pozycję, ja sobie nawet nie wyobrażam jak można mnożyć konto grając z sLem
Ale jak na to patrze to nie widze by były szanse na spadek
obserwuj ulubione i "skuteczne" źródła informacji, ja nie widzę nagonki na eSy
https://t.me/pump_upp

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

@pr7emo

a te głosy to niby skąd?

bo fundamenty świadczą inaczej i jeśli powstanie rurociąg w USA powstanie to 10 krotnie przewyższy cięcia (już jest wzrost o 400 tys dziennie)
Tylko pytanie czy OPEC jest w stanie ciąć wydobycia 10 razy tyle?

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

_Kerad_ pisze:@pr7emo

a te głosy to niby skąd?

bo fundamenty świadczą inaczej i jeśli powstanie rurociąg w USA powstanie to 10 krotnie przewyższy cięcia (już jest wzrost o 400 tys dziennie)
Tylko pytanie czy OPEC jest w stanie ciąć wydobycia 10 razy tyle?
znam temat z pipeline, uważam iż inwestycja wpłynie bardziej na reagowanie na większy popyt uruchomieniem podazy czyli stabilizacją, wszystkim stronom opłaca się zwiększanie ceny...
https://t.me/pump_upp

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Ale jak na to patrze to nie widze by były szanse na spadek[/quote]
obserwuj ulubione i "skuteczne" źródła informacji, ja nie widzę nagonki na eSy[/quote]
To ja wiem
Ze wiecej prognoz jest na wzrosty. Pytam tylko kiedy wcchdozic

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

do ropy w stanach jeszcze tam dochodzi wzrost zatrudnienia przy wydobyciu, oni kiedyś długi czas opierali prognozy payrolsów na tym
jeśli Trump zetnie podatki i będzie zamierzał utrzymać wzrost PKB (w tym inflacja musi być wysoka), to mniejsze podatki podniosą przychody i zyski firm na akcje i to wywinduje akcje, dolar umocni się kapitałem zagranicznym, to może być najciekawszy okres roku

zmiana podatków (już niedługo będzie ogłaszana) może być takim samym ruchem na usdjpy jak po wyborach (do góry)
https://t.me/pump_upp

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

pr7emo pisze:do ropy w stanach jeszcze tam dochodzi wzrost zatrudnienia przy wydobyciu, oni kiedyś długi czas opierali prognozy payrolsów na tym
jeśli Trump zetnie podatki i będzie zamierzał utrzymać wzrost PKB (w tym inflacja musi być wysoka), to mniejsze podatki podniosą przychody i zyski firm na akcje i to wywinduje akcje, dolar umocni się kapitałem zagranicznym, to może być najciekawszy okres roku
I ostatecznie zobaczymy spadki na ropie. Teraz powinna rosnąć

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

jesli chodzi o wydobycie z łupków w USA to osiągneli optymalizację i juzpowyzej 50$ opłaca się wydobycie.
Trzeba sobie przypomnieć że w nie tak dawnej historii było ponad 1000 wież które upadły a teraz ktoś kupił poniżej kosztów i wydobycie się opłaci :D (zobaczcie jak rośnie ilość wież)


a ponadto moim zdaniem zamiast kopać się z koniem to lepiej zrozumieć że ropka jest w konsoli i jeździć z nią od bandy do bandy.

wczoraj zostawilem 10 lotów na noc (rano spory zysk) dziś po 12 godzinie zostawię 15 lotów w L :D

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

no właśnie koszty wydobycia...
ostatnio o tym myślałem i firma zajmująca się ropą to nie jest takie odizolowane od systemu przedsiębiorstwo
państwu powinno zależeć na niskich cenach surowca energetycznego dla firm.. by konkurencyjność utrzymywała się wysoko
więc nie widzę problemu kiedy te firmy są jakoś wspierane przez rząd, ale to domysły...
https://t.me/pump_upp

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

pr7emo pisze:no właśnie koszty wydobycia...
ostatnio o tym myślałem i firma zajmująca się ropą to nie jest takie odizolowane od systemu przedsiębiorstwo
państwu powinno zależeć na niskich cenach surowca energetycznego dla firm.. by konkurencyjność utrzymywała się wysoko
więc nie widzę problemu kiedy te firmy są jakoś wspierane przez rząd, ale to domysły...
o kosztach wydobycia można było mówić jak ktoś robił od początku odwiert. Zwróć uwagę że szyby splajtowały wiec banki przejęły biznes który sprzedały poniżej kosztów. Teraz nowy właściciel ma znacznie taniej biznes więc amortyzacja jest mniejsza to i koszty wydobycia znacznie spadły

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.02.2017

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

my tu gadu gadu a rynek w konsolę wszedł :D

-- Dodano: pn 27-02-2017, 22:51 --

o sp na m30 zjazd, czyżby szykują noc dla miśków?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Zablokowany