DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 21 lut 2017, 00:00

Wzrost
3
38%
Bez zmian
2
25%
Spadek
3
38%
 
Liczba głosów: 8

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

zależy jak długo chcesz trzymać, ja zakładam TP na 1.0527 i juz mam zyskowna pozycje :D

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Ja musze czekac Az ujek ruszy. Juz mnie kurwica bierze

forexe.fox
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 03 lut 2017, 15:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: forexe.fox »

Dzieki za wytlumaczenie panowie sprawy z tym pinbarem, troche mi sie rozjasnilo. Jak czlowiek siedzi sam i analizuje wykresy, i dopiero sie uczy, to moze w paranoje popasc. Na historii wszystko jest takie "oczywiste", a gdy staram sie w czasie rzeczywistym przenosic wiedze, to juz inna sprawa.
Sledzilem kabla, liczylem i byla to juz chyba 8 swieczka wzrostowa pod rzad - statystyka podpowiadala, ze musi isc w dol, dodatkowo pinbar.
Coraz czesciej mysle, ze prosciej jest sie nie rozwodzic nad analiza wykresu, a dopracowac MM. Wejscie, reakcja ceny -> odwrotna, niz oczekujemy -> wyjscie.
Dzieki raz jeszcze za pomoc.

Awatar użytkownika
alevius
Gaduła
Gaduła
Posty: 262
Rejestracja: 13 sie 2011, 09:33

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: alevius »

Ale UJ'ek tańczy :) Walczyka, raz w jedną, raz w drugą :) Chyba się rozgrzewa :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

forexe.fox pisze:Dzieki za wytlumaczenie panowie sprawy z tym pinbarem, troche mi sie rozjasnilo. Jak czlowiek siedzi sam i analizuje wykresy, i dopiero sie uczy, to moze w paranoje popasc. Na historii wszystko jest takie "oczywiste", a gdy staram sie w czasie rzeczywistym przenosic wiedze, to juz inna sprawa.
Sledzilem kabla, liczylem i byla to juz chyba 8 swieczka wzrostowa pod rzad - statystyka podpowiadala, ze musi isc w dol, dodatkowo pinbar.
Coraz czesciej mysle, ze prosciej jest sie nie rozwodzic nad analiza wykresu, a dopracowac MM. Wejscie, reakcja ceny -> odwrotna, niz oczekujemy -> wyjscie.
Dzieki raz jeszcze za pomoc.
Co do pinbara to nie istnieje setup co ma skutecznośc 100%. Kazdy jest obarczony ryzykiem niepowodzenia. Przy długim knocie otwieraj pozycje na 1/2 jego długości. I dopóki cena poniżej szczytu knota "piłka w grze" :). Proponuje grac równiez na RGRy, flagi itp. A wsparcie/opór to podstawa

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
forexe.fox pisze:Dzieki za wytlumaczenie panowie sprawy z tym pinbarem, troche mi sie rozjasnilo. Jak czlowiek siedzi sam i analizuje wykresy, i dopiero sie uczy, to moze w paranoje popasc. Na historii wszystko jest takie "oczywiste", a gdy staram sie w czasie rzeczywistym przenosic wiedze, to juz inna sprawa.
Sledzilem kabla, liczylem i byla to juz chyba 8 swieczka wzrostowa pod rzad - statystyka podpowiadala, ze musi isc w dol, dodatkowo pinbar.
Coraz czesciej mysle, ze prosciej jest sie nie rozwodzic nad analiza wykresu, a dopracowac MM. Wejscie, reakcja ceny -> odwrotna, niz oczekujemy -> wyjscie.
Dzieki raz jeszcze za pomoc.
Co do pinbara to nie istnieje setup co ma skutecznośc 100%. Kazdy jest obarczony ryzykiem niepowodzenia. Przy długim knocie otwieraj pozycje na 1/2 jego długości. I dopóki cena poniżej szczytu knota "piłka w grze" :). Proponuje grac równiez na RGRy, flagi itp. A wsparcie/opór to podstawa
:564:
to samo miałem na mysli

Awatar użytkownika
alevius
Gaduła
Gaduła
Posty: 262
Rejestracja: 13 sie 2011, 09:33

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.02.2017

Nieprzeczytany post autor: alevius »

Wycinka stopów na UJ'ku? Kurcze, nie mam dziś siły na ten rynek. Dobranoc wszystkim!!! :)

Zablokowany