DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 paź 2017, 00:00

Wzrost
2
25%
Bez zmian
2
25%
Spadek
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

CYCUU pisze:dzieki za dobry setup :D
napewno tam nie skonczylismy 4 a co najwyzej "a" w 4
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

jacek472
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:01

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: jacek472 »

Co dalej z G/J będzie? Mam sporo elek z tp 149.35 i kisze je już ponad tydzień, zamykac czy czekać???

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

jacek472 pisze:Co dalej z G/J będzie? Mam sporo elek z tp 149.35 i kisze je już ponad tydzień, zamykac czy czekać???
wszystko zalezy od oblozenia depozytu, granicy bólu i pomysłu na rozegranie tej pary. Obecnie jest korekta, ktora moze (ale nie musi) siegnac maksymalnie 145.50, a ruch w gore po zakonczeniu korekty i tak bedzie i to niemaly

na h4 widzialbym to tak ale to projekcja i to luzna... moje L czekaja troche powyzej 146 na aktywacje z Sl'em na 145 i otwartym TP
https://www.tradingview.com/x/iGKCeScQ/

a na tygodniowym jest tak obecnie
https://www.tradingview.com/x/uPyHJ9AD/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

jacek472
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:01

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: jacek472 »

Kermit pisze:
jacek472 pisze:Co dalej z G/J będzie? Mam sporo elek z tp 149.35 i kisze je już ponad tydzień, zamykac czy czekać???
wszystko zalezy od oblozenia depozytu, granicy bólu i pomysłu na rozegranie tej pary. Obecnie jest korekta, ktora moze (ale nie musi) siegnac maksymalnie 145.50, a ruch w gore po zakonczeniu korekty i tak bedzie i to niemaly
No własnie głównie twoimi analizami się sugerowałem i z tąd TP 149.35 Mam około 1k na tych elkach a depo 3k Jak byłbym 100% pewny to zawsze moiżna depo zwiększyć ale jak się nie uda??

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Ciekawe ze nie ma korekty na indeksach.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

jacek472 pisze: No własnie głównie twoimi analizami się sugerowałem i z tąd TP 149.35 Mam około 1k na tych elkach a depo 3k Jak byłbym 100% pewny to zawsze moiżna depo zwiększyć ale jak się nie uda??
na uda to można popatrzeć u Kobiety. Przeczytaj uważnie moją stopkę, a potem jeszcze raz i jeszcze aż ją zrozumiesz. Ja inwestuję pod swoje analizy i nie wyobrażam sobie wejścia w rynek dlatego że ktoś coś pokazał. To mogę Cie teraz zapytac co pokazuje obecnie MACD ktorego również używam, co pokazują taśmy na h1 i h4 bo ich też używam. Tutaj wrzucam wykresy w najprostszej formie bo komuś kto ma wiedze moga sie one przydac, ktos mogl cos przegapic i przyjrzy sie temu pod katem swojej strategii. Nie wrzucam ich po to żeby ktos wchodził na pałe i traktował jak sygnal do tego przelewarowywał pozycje na tak ostrym jak brzytwa instrumencie jakim jest rzeźnik, a potem nie wiedzial co dalej zrobi cena i przede wszystkim DLACZEGO to zrobi. Moja projekcje znasz. Rad Ci nie udziele kiedy z tego wyjsc bo jak napisałem mozemy zejsc do 145.50 ale wcale nie musimy. Obecnie mamy jakas potencjalna flage. Jak wyjdziemy z niej dolem to poziomy ponizej 146 odklepiemy, Jak ja zanegujemy to rajd w gore moze zaczac sie wczesniej. Wtedy pojada beze mnie. Pisalem tydzien temu ze przewiduje kilka tygodni szerokiej konsoli (czytaj bedzie bujalo gora dol i cielo rowno z trawa) i dopiero kolejny impuls. I tego sie obecnie trzymam stad tez obstawilem w L nizsze poziomy. S nie otwieram bo wybilismy trojkat dzienny (tygodniowy) gora wiec bylaby to gra pod prad. I jeszcze jedno. Jesli pokazuje zasieg jakiejs formacji to NIGDY nie licze na zrobienie 100% zasiegu. Zawsze zamykam pozycje w zaleznosci od ustawienia pivotow dziennych i zniesien Fibo miedzy 50 a 80% zasięgu formacji. Ale to również każdy dopasowuje pod swoja strategie.
Mam nadzieje ze na spokojnie pomyslisz nad strategia na tego rzeznika i wyciagniesz duzo pipsow. Podalem wystarczajaco duzo informacji zeby to zrobic. :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

kolbi123 pisze:Ciekawe ze nie ma korekty na indeksach.
Jest..., właśnie w trakcie.
Miód kupuj tylko Polski.

jacek472
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:01

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: jacek472 »

Kermit pisze:
jacek472 pisze: No własnie głównie twoimi analizami się sugerowałem i z tąd TP 149.35 Mam około 1k na tych elkach a depo 3k Jak byłbym 100% pewny to zawsze moiżna depo zwiększyć ale jak się nie uda??
na uda to można popatrzeć u Kobiety. Przeczytaj uważnie moją stopkę, a potem jeszcze raz i jeszcze aż ją zrozumiesz. Ja inwestuję pod swoje analizy i nie wyobrażam sobie wejścia w rynek dlatego że ktoś coś pokazał. To mogę Cie teraz zapytac co pokazuje obecnie MACD ktorego również używam, co pokazują taśmy na h1 i h4 bo ich też używam. Tutaj wrzucam wykresy w najprostszej formie bo komuś kto ma wiedze moga sie one przydac, ktos mogl cos przegapic i przyjrzy sie temu pod katem swojej strategii. Nie wrzucam ich po to żeby ktos wchodził na pałe i traktował jak sygnal do tego przelewarowywał pozycje na tak ostrym jak brzytwa instrumencie jakim jest rzeźnik, a potem nie wiedzial co dalej zrobi cena i przede wszystkim DLACZEGO to zrobi. Moja projekcje znasz. Rad Ci nie udziele kiedy z tego wyjsc bo jak napisałem mozemy zejsc do 145.50 ale wcale nie musimy. Obecnie mamy jakas potencjalna flage. Jak wyjdziemy z niej dolem to poziomy ponizej 146 odklepiemy, Jak ja zanegujemy to rajd w gore moze zaczac sie wczesniej. Wtedy pojada beze mnie. Pisalem tydzien temu ze przewiduje kilka tygodni szerokiej konsoli (czytaj bedzie bujalo gora dol i cielo rowno z trawa) i dopiero kolejny impuls. I tego sie obecnie trzymam stad tez obstawilem w L nizsze poziomy. S nie otwieram bo wybilismy trojkat dzienny (tygodniowy) gora wiec bylaby to gra pod prad. I jeszcze jedno. Jesli pokazuje zasieg jakiejs formacji to NIGDY nie licze na zrobienie 100% zasiegu. Zawsze zamykam pozycje w zaleznosci od ustawienia pivotow dziennych i zniesien Fibo miedzy 50 a 80% zasięgu formacji. Ale to również każdy dopasowuje pod swoja strategie.
Mam nadzieje ze na spokojnie pomyslisz nad strategia na tego rzeznika i wyciagniesz duzo pipsow. Podalem wystarczajaco duzo informacji zeby to zrobic. :564:
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, jesli chodzi o ryzyko to jestem swiadomy już zdążyłem zrobić z 200zł coś prawie około 7k i stracić rzeźniku grając s gdy ciągle rosło, 1k straciłem kopiując sygnały niemiaszka, też na geju, a niemiaszek popłyną z coś grubo ponad 10k, mój plan jest taki, że założyłem konto w aliorbanku i wpłaciłem na nie 6k przeznaczone na zabawe w forex, strace 6k to kończe z tym zarobie coś to gram dalej, na razie po prawie roku gry dalej mam około 6k więc nie jest najgorzej. Najlepiej mi się gra gdy wypłacę kase na bazowe 6k i mam kilka k u brokera i gram nie swoją kasą, wtedy emocje maleją. :lol: Mój system wygląda tak że jem sniadanie oglądam kermita wykresy, patrze na nietoperze merlina spojrze co belon gra, poczytam bzdurne kłutnie fx technika o graniu na m1, powyciągam wnioski przemyśle i troche na czuja otwieram pozycje i gdyby nie moja pazerność i zbyt wysokie cele miałbym dużo pipsów, bo czy nie starczyło by na rzezniku TP 149, o którym pisałeś, wtedy zamkną bym pozycje i mógł otworzyć kolejne, a nie kisić i czekać na cel. Pozycje lewaruje bardzo mocno bo posłuchałem się zaorskiego na YT i nie wpłacam 100k i gram za 2 % tylko wpłacam 2k i gram 100% bo nie kusi dobieranie pozycji i nie groźne ostre zjazdy.

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

.. M i s t r z . .
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.10.2017

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Czytam Wasze rożne wypowiedzi edek w górę eur w dół usd
w górę ale myślę ze ważna jest świadomość globalna rynku a
rynek na chwile obecną jest taki i indeksy powinny pod to się ustawić
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany