DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 sie 2017, 00:00

Wzrost
1
11%
Bez zmian
1
11%
Spadek
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

Kusus pisze:
fx-technik pisze:technik zgadujesz na każdym etapie ruchu ceny wklejając ten autochartist, który nazwałeś sobie DSWS
Piszesz, ze nic nie rozumiem, ja zresztą wszyscy inni, których wyzwałeś przekleństwami kilka dni temu, pisząc przy tym, że już nigdy tu nie napiszesz. Często masz takie ataki złości jak ostatnio? Pytam, bo nie wiem czego się spodziewać zaraz, jak coś pójdzie nie po twojej myśli, zresztą to nie jedyne głupoty, które wypisywałeś.
Wiem, ze uważasz się za geniusza, ale chyba nim nie jesteś.
To już nie mnie oceniać.
Kiedyś robiłem IQ test - nie zapodam wyniku, bo i tak nie uwierzysz.
Wkurwia mnie, gdy ktoś pisze kłamstwa niczym niepoparte.
Ty nie rozumiesz mojego sposobu tradingu.

Ja rozumiem twój - trzeba SL dać na 100 pips, gdy ty mówisz kierunek.
Sorry, mnie taki trading nie interesuje.

Ja wiem kiedy cena ruszy w danym kierunku i wiem, jaki jest najbardziej PP poziom TP w danym czasie.
Ty zgadujesz.

PS. Jakbym ci pokazał ile zarobiłem w zeszłym tygodniu i ile tylko dzisiaj, to też byś nie uwierzył.

PPS. I wiem też, kiedy zrezygnować z pozycji.
A ty się lampisz w wykres i czekasz aż ci SL wytnie... i się modlisz...

Fajnie, ze robisz sobie te testy IQ, a to przy okazji jakichś badań było?
Masz prawo do wyrażania swoich opinii, ale zrozum, ze twoje zarobki czy inne mogą kogoś po prostu nie obchodzić. Na tym polega normalność. Cieszę się, że dobrze ci się powodzi. Jak czytałem niektórzy koledzy dyskretnie sugerowali ci wcześniej, pisząc bardzo kulturalnie, że powinieneś się ... Bardzo fajnie to pisali, nie dosadnie.
Ale, ja tobie nie każę w ogóle czytać moich postów.
Tym bardziej, nie musisz moich postów komentować.
A jeszcze bardziej, nigdy nikt ci nie kazał z nikogo szydzić, ani pisać rzeczy o mnie, które są nieprawdą.
Jeżeli to robisz, to najwyraźniej masz jakiś problem.
Nie tylko ty, zresztą.
Zastanów się, więc.
Tak, tak. Każdy ma problem tylko nie ty. Zarabiasz petrodolary, jesteś mentorem, siedzisz na forum, wymyślasz systemy, masz 5 fakultetów i pewnie jeszcze pałe ze 30 cm i to czarną.

Generalnie czas się już chyba pożegnać z tym forum dadas, nie uważasz? Przemyślisz to dzisiaj wieczorem do poduszki?
Nie będzie Ci lepiej jak zamiast siedzenia tutaj zaczniesz wydawać swoje petrodolary w galeriach handlowych? Idź sobie kup namiot, pojedź do lasy czy coś, kup sobie kilo drewna, zrób ognisko, weź może wpłać na jakieś hospicjum czy coś... Twój mentoring, petrodolary i dobre serce mogą zdziałać cuda a ty się marnujesz tutaj, na forum i tracisz jeszcze na nas Twoje i tak zszargane nerwy.

Ooohhh ty mnichu, ty wielbożny Panie coś przybył nas wybawić od głupoty na to forum. My nie godzien Twojego IQ i petrodolarów.
:d :564: :d
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Co do ropy to jednak bycze jestem nastawiony

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

technik, zapierasz się, rzeczy, które pisałeś kilka godzin temu, GBP/JPY był na 141,89 minimum i w tej okolicy zacząłeś o S, sprzedałeś dołek i zawiozło cię ponad 30pips w górę, teraz siedzisz w nadziei na odróbkę przy tym obrażając innych na forum, lepiej zamykaj stratę za wczasu, bo będzie szkoła
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Kowlach
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kowlach »

Kusus pisze:
Kowlach pisze:
Kusus pisze:DSWS - GJ 142.25, gruby sygnał do S, cena na oporze.

Całe forum tańczy, wszyscy sprzedają, dadas niczym hobbit w jasnym habicie przewodzi z laską na białym ogierze i trzyma na swych barkach całe tony pipsów. Czy udźwignie? Na pewno, przecież to DSWS.
Mistrz 8)

Swoją drogą ciekawie na ropie. Ostatnio pisaliśmy o S. Osobiście nie wszedłem ale popierałem. :lol:
Od tamtego czasu eski dałyby ładnie zarobić. Zobaczymy jak zapasy w środę. :idea:
Ja tam sie zastanawiam co z moimi L na EA zrobic i S na Kangurku bo dzisiaj w nocy Lowe ma wazne przemowienie i jak cos chlapnie to przywali 50 pestek w obie manki. No nic, czas na pizze a potem sie pomysli :)
Zabezpiecz. :564: W takich sytuacja hedguje, a z rana jedną zamykam. Nic nie tracę i lepiej śpię. :564:
Dodatkowo, gdy coś nie idzie po mojej myśli odwracam pozycję albo całkowicie wychodzę z pozycji.
Napisałem tylko co ja bym zrobił. :wink: Każdy ma swoje metody i awersję do ryzyka.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:technik, zapierasz się, rzeczy, które pisałeś kilka godzin temu, GBP/JPY był na 141,89 minimum i w tej okolicy zacząłeś o S, sprzedałeś dołek i zawiozło cię ponad 30pips w górę, teraz siedzisz w nadziei na odróbkę przy tym obrażając innych na forum, lepiej zamykaj stratę za wczasu, bo będzie szkoła
Ponownie - kłamiesz.
Sprzedałem po 142.152 i zamknąłem z zyskiem.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

GBP/JPY

Jutro dane GBP jak będą fatalne to będzie kontynuacja spadków

..................

BRT
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 21:12 przez Rafal154, łącznie zmieniany 1 raz.

Kowlach
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kowlach »

d4mian7 pisze:Co do ropy to jednak bycze jestem nastawiony
Również będę szukał wejścia w długie ale to jeszcze nie Teraz. :) Na moje oko. Przy 49,80 będę coś skubał.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

A gdzie się podziali "wyznawcy" naszego GURU? ;)
Niech zgadne. Na Karaibach wydają skoszoną kasiore :)

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

gdy już się zorientowali, że zostali okłamani na DSWS i zaczęli dociekać prawdy, GURU zarzucił im kłamstwa

PS. zapnij pasy dydas
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 21:16 przez F-You Money, łącznie zmieniany 1 raz.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:gdy już się zorientowali, że zostali okłamani na DSWS i zaczęli dociekać prawdy, GURU zarzucił im kłamstwa
Odpuść sobie, bo to z ciebie się tu śmieją.
I z tobie podobnych.
Nawet nie wiesz ile ludzi pisze do mnie na priv i się z was nabijają.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany