DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 wrz 2017, 00:00

Wzrost
2
40%
Bez zmian
2
40%
Spadek
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

+5k, 50pipsów, jeden trejd. Wiedziałem, że z Kimem to podpucha i wiedziałem że dobry poziom do ponownych spadków to 76,8%. Udało się :D SL był poniżej fibo 23%, czyli wszystko zgodnie z zasadmi. Brak czasu ale efekt bardzo dobry. Skasowałem prwie cały wzrost. Patrzcie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Cblondyn pisze:
dobryfxplayer pisze:Doszly mnie sluchy ze technik stracil wszystkie swoje aktywa. Info nie potwierdzone ale uwaga.

Tymczasem ed el.

-- Dodano: 04 wrz 2017, 16:55 --

Czemu pan z amber golda reklamuje xm?
Nie bedę zdziwiony jak zacznie szkolić za kaske ;)
Wyznawców jak widze nie brakuje. A najlepiej to szkolić innych z systemów dla nikogo nie zrozumiałych wtedy wszyscy myślą, że to jest własnie to (gral)
A nie rozumieją bo jest taki genialny ;). Zauwazyłem, że jest nawet taka mocna zależność. Im bardziej skomplikowany tym więcej chętnych ;)
moja rada: system im prostszy tym lepszy bo grala nie ma :d
Jedna taka na priv mi napisała, że systemy proste to dla początkujących dla zaawansowamych to te mocno skompliowane :d bo w nich tkwi" siła" ;)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 19:47 przez Cblondyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

TsunamiPL pisze:Brak sesji w USA nie pozwolił na reakcję rynku na Koreę Pn. Właściwa reakcja powinna być jutro i tego się trzymam.
Jaka reakcja? Już była. Kim to taki żartowniś. Trum tak samo. Dużo gada, straszy a to bajki są. Ostatnio chce negocjować układ handlowy z Koreą Południową i cała ta awantura świetnie mu pasuje.. 8) Trump rozgląda się tylko za kasą.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:+5k, 50pipsów, jeden trejd. Wiedziałem, że z Kimem to podpucha i wiedziałem że dobry poziom do ponownych spadków to 76,8%. Udało się :D SL był poniżej fibo 23%, czyli wszystko zgodnie z zasadmi. Brak czasu ale efekt bardzo dobry. Skasowałem prwie cały wzrost. Patrzcie:
Ekstra. :564: Kiedy real ?
The only way is up

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze:+5k, 50pipsów, jeden trejd. Wiedziałem, że z Kimem to podpucha i wiedziałem że dobry poziom do ponownych spadków to 76,8%. Udało się :D SL był poniżej fibo 23%, czyli wszystko zgodnie z zasadmi. Brak czasu ale efekt bardzo dobry. Skasowałem prwie cały wzrost. Patrzcie:
Coś ci świeżak napisze. Nie popadaj w euforie bo udany trejd jeszcze niczego nie dowodzi. Jest normalną rzeczą w grze w której mamy jedną zmienna o dwóch wynikach. Jak przy rzucie monetą. Zdarzają się i trafione bo nie da się nie trafiać zawsze :)
W tym wszystkim własnie chodzi o zdobycie nawet niewielkiej przewagi nad tą standardową statystyką. Poprzez dobranie RR i do tego odpowiednia skuteczność. I to jest klucz

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

Uwaga mam nowe info o walenie. Jutro walenie maja okres godowy i beda niebezpieczne! Nie gramy jutro do odwolania.

Ale tak na powaznie. To biore trzy ely na sapinie i 6 daxa.

-- Dodano: 04 wrz 2017, 19:13 --

Niedlugo zacznie pobierac oplaty za moj mentoring tutaj na forum. Dosyc darmowej wiedzy.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn, teraz operuje na większych interwałach więc widzę więcej.. To był przymyślany trejd na domknioęcie luki z rana. Zobaczymy jutro jak mi pójdzie. Dziś +10% konta, znów 60k.

-- Dodano: 04 wrz 2017, 20:21 --

Rekinie czytałem, że ten wielki bank Morgan robi oddział w twojej okolicy. Z twoim doświadczeniem możesz spokojnie startowac na szafa całego oddziału.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze:Cblondyn, teraz operuje na większych interwałach więc widzę więcej.. To był przymyślany trejd na domknioęcie luki z rana. Zobaczymy jutro jak mi pójdzie. Dziś +10% konta, znów 60k.
Jeśli grasz na wyższych TF to moje gratulacje bo to dobry ruch :)
I własnie największą sztuką jest "wycisnąć" z trejdu ile się da.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn pisze:
Świeżak44 pisze:Cblondyn, teraz operuje na większych interwałach więc widzę więcej.. To był przymyślany trejd na domknioęcie luki z rana. Zobaczymy jutro jak mi pójdzie. Dziś +10% konta, znów 60k.
Jeśli grasz na wyższych TF to moje gratulacje bo to dobry ruch :)
I własnie największą sztuką jest "wycisnąć" z trejdu ile się da.
Dzisiaj to właśnie zrobiłem. Lepiej tego nie można było zrobić. Rozpoznałem rano sytuację, określiłem SL i TP. Wszystko wypaliło. Teraz powtórzyć n-razy.. :D
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Zolo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 954
Rejestracja: 18 maja 2015, 11:10

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Zolo »

Tylko niech nie gra setkami tysięcy na demo, bo potem frustracja grać tysiącami he he

Zablokowany