DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 02 maja 2017, 00:00

Wzrost
1
50%
Bez zmian
1
50%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

Ludzi szanować trzeba zawsze... i tych starszych i młodszych też . Warto oczywiscie , że warto i tak po prostu trzeba :!: ( mam nadzieje ,że tu nikomu nie uchybiłem moim pisaniem , jak tak to przepraszam .)

w każdym razie zdrowia życze i za zdrowie wypije jak bedzie okazja , :564: :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To co kolega mówił o umocowaniu-moim zdaniem bez sensu, albo i niewiedzy!!, i jako straszy moge zwrócic uwage !!
w zalezności od platformy jaka mamy!!, od spredu na danym instrumencie i nawet ceny bid i ask, czyli ceny kupna i sprzedazy, narzedzie fibo bedzie inaczej wskazywało u wielu osób,!!
Dlatego ważniejsze dla mnie i tych co posługuja sie F.ELL. jest prawidłowe rozliczenie wg reguł i wskazówek zawartych w Prechterze niz umocowaniem fibo, i po tylu latach bycia traderem powinno sie wiedziec takie rzeczy!!

Co do GBPJPY,
nie jest prawda że to fala B jak bemowo1 określił(choc nie wiem na jakiej podstawie jak nie wrzucił wykresu)
Od szczytu do wyzszego dołka zrobił korekte złozona wxyxxz jako A, typowe dla fali A w korektach prostych,
po czym wdg zmiennosci korekt wytworzyła sie korekta rozszerzona ABC ,
ostatni ruch od 149 był podwójnym zygzakiem i teraz oczekuje impulsu - nie Fali B

Wszystko jest w analizach kolego bemowo1,
masz wykres to wstaw a nie pisz ze analiza jest niekompletna dla ciebie bo uznajesz jakis ksiezycowy wskażnik który koloruje tylko wykres i daje ci co najmniej 5 mozliwosci ustawienia sl
Ostatnio zmieniony 01 maja 2017, 16:16 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Tomasz196407 pisze:To co kolega mówił o umocowaniu-moim zdaniem bez sensu, albo i niewiedzy!!, i jako straszy moge zwrócic uwage !!
w zalezności od platformy jaka mamy!!, od spredu na danym instrumencie i nawet ceny bid i ask, czyli ceny kupna i sprzedazy, narzedzie fibo bedzie inaczej wskazywało u wielu osób,!!
Dlatego ważniejsze dla mnie i tych co posługuja sie F.ELL. jest prawidłowe rozliczenie wg reguł i wskazówek zawartych w Prechterze niz umocowaniem fibo, i po tylu latach bycia traderem powinno sie wiedziec takie rzeczy!!
Przykro mi Tomku

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

Wti na zniesieniu 61,8 możliwy UP

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: andrut »

_Kerad_ pisze:Wti na zniesieniu 61,8 możliwy UP


70% teraz, jak się będą gramolić to 48,50$

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Tomasz196407 pisze:To co kolega mówił o umocowaniu-moim zdaniem bez sensu, albo i niewiedzy!!, i jako straszy moge zwrócic uwage !!
w zalezności od platformy jaka mamy!!, od spredu na danym instrumencie i nawet ceny bid i ask, czyli ceny kupna i sprzedazy, narzedzie fibo bedzie inaczej wskazywało u wielu osób,!!
Dlatego ważniejsze dla mnie i tych co posługuja sie F.ELL. jest prawidłowe rozliczenie wg reguł i wskazówek zawartych w Prechterze niz umocowaniem fibo, i po tylu latach bycia traderem powinno sie wiedziec takie rzeczy!!

Co do GBPJPY,
nie jest prawda że to fala B jak bemowo1 określił(choc nie wiem na jakiej podstawie jak nie wrzucił wykresu)
Od szczytu do wyzszego dołka zrobił korekte złozona wxyxxz jako A, typowe dla fali A w korektach prostych,
po czym wdg zmiennosci korekt wytworzyła sie korekta rozszerzona ABC ,
ostatni ruch od 149 był podwójnym zygzakiem i teraz oczekuje impulsu - nie Fali B

Wszystko jest w analizach kolego bemowo1,
masz wykres to wstaw a nie pisz ze analiza jest niekompletna dla ciebie bo uznajesz jakis ksiezycowy wskażnik który koloruje tylko wykres i daje ci co najmniej 5 mozliwosci ustawienia sl
Przykro mi Tomku, że masz problem

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Bemowo1 pisze:Przykro mi Tomku, że masz problem
Zdradź mi proszę, po co prosiłeś Tomasza o koncept, a potem się zacząłeś czepiać?
Przecież i Twoje i Jego spojrzenie to subiektywna ocena sytuacji chwilowej, szkoda życia.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

andrut pisze:
Bemowo1 pisze:Przykro mi Tomku, że masz problem
Zdradź mi proszę, po co prosiłeś Tomasza o koncept, a potem się zacząłeś czepiać?
Nie prosiłem Tomka o koncept (nie kojarzę czegoś takiego). Po prostu chciałem aby uzupełnił to co wrzucił. Według mnie analiza nie jest kompletna, a teraz już zupełnie zniknęła, ciekawe dlaczego?

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Bemowo1 pisze:
andrut pisze:
Bemowo1 pisze:Przykro mi Tomku, że masz problem
Zdradź mi proszę, po co prosiłeś Tomasza o koncept, a potem się zacząłeś czepiać?
Nie prosiłem Tomka o koncept (nie kojarzę czegoś takiego). Po prostu chciałem aby uzupełnił to co wrzucił. Według mnie nie jest kompletna.
Jak nie , jak tak:

Tomek, pokaż ... , a jak nie jest kompletne to popraw, uzupełnij i wstaw, pole do dyskusji otwarte.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.05.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Trump otwarty na podzielenie dużych banków... :shock:
The only way is up

Zablokowany