DayTrading: Piątek 28.10.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 29 paź 2016, 00:00

Wzrost
6
50%
Bez zmian
3
25%
Spadek
3
25%
 
Liczba głosów: 12

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Tomasz196407 pisze:
karnak pisze:Prospadkowy? wachlarz na EDku: :)
nie widze wachlarza tu :)


A ja widzę: :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, 10:10 przez karnak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Tomasz co ty przeciwko mnie nie jestes na longach w daxie przeciez sam.mowieles fale mowia buy o co kaman? :-d
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

karnak pisze:
Tomasz196407 pisze:

A ja widzę: :)
ok, ale o czyms innym myslimy,
------------------------------------------
spx leci
(własnie swoje kreski zrobiłem)
ale wcale nie oznacza że będzie to leciało na życzenie Dawida, za późno reakcja, należy przed wchodzić i określić jak najmniejszy sl,
tak samo dax
ci co weszli tam u góry to mają zarobione nawet 10% i teraz trzeba upatrywać już ewentualnego odwrócenia bo wybicie 10800 to było już to i 11000 może też , Co Dawidzie mój specjalisto od Dax-a

SPX
http://forex-nawigator.biz/forum/topic- ... ml#p839601
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, 10:32 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

rabit pisze:Hey, taki troche offtop. Wczoraj na forum przeczytalem taki tekst Moim zdanie wyznaczanie trendu to najtrudniejszy element strategii.
Moim zdaniem sama analiza (okreslenie trendu, poziomow itp) to pikus w porownaniu do trejdingu. Tak jak na screenach ktore zalaczylem niby wwszystko ok ale troszeczke zabraklo i albo nie weszlo albo wycielo, i te troszeczke robi wielka roznice bo pomimo ze ostatnio gram na demo to jestem na minusie :(
Jakie jest wasze zdanie?
no i dobrze napisał, to że na h1 na rzeźniku jest UP, niepowiedziane jest aby pakować ślepo L, m15 pokazuje trend boczny i konsolka może trwać nawet kilka godzin zanim wzrost sie zrealizuje, same rysowanie na ślepo kanałow, wsparć i oporów nic nie da bez określenia trendu w danej chwili i przewidzenia kierunku dla DT na nastepne kilka godzin :wink:
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Siemka
ktoś wczoraj coś mówił odnośnie info na temat Deutsche Banku
kiedy to ma być ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Tomasz196407 pisze:to co chcesz fartownie wchodzić,
musza byc jakieś przesłanki ku temu
To nie fart tylko analiza i stawianie zlecen po jak najlepszej cenie by uzyskac najlepszy RR.
Wczoraj mialem tylko te pozycje jakie pokazalem wczoraj i dzis, no byl jeszcze jeden maly skalp na malym plusie z reki zupelnie nie istotny.
W zwiazku z tym zalozylem nowy temat, zainteresowanych zapraszam do dyskusji.
http://forex-nawigator.biz/forum/najwaz ... ml#p839596

-- Dodano: pt 28-10-2016, 9:27 --
Farciarz pisze:
rabit pisze:Hey, taki troche offtop. Wczoraj na forum przeczytalem taki tekst Moim zdanie wyznaczanie trendu to najtrudniejszy element strategii.
Moim zdaniem sama analiza (okreslenie trendu, poziomow itp) to pikus w porownaniu do trejdingu. Tak jak na screenach ktore zalaczylem niby wwszystko ok ale troszeczke zabraklo i albo nie weszlo albo wycielo, i te troszeczke robi wielka roznice bo pomimo ze ostatnio gram na demo to jestem na minusie :(
Jakie jest wasze zdanie?
no i dobrze napisał, to że na h1 na rzeźniku jest UP, niepowiedziane jest aby pakować ślepo L, m15 pokazuje trend boczny i konsolka może trwać nawet kilka godzin zanim wzrost sie zrealizuje, same rysowanie na ślepo kanałow, wsparć i oporów nic nie da bez określenia trendu w danej chwili i przewidzenia kierunku dla DT na nastepne kilka godzin :wink:
Oj Farciarz jak ty jeszcze malo wiesz :D
To dlatego robimy analize od najwyzszego interwalu do najnizszego, bo w ten sposob morzemy okreslic kierunek na interwale na ktorym otwieramy pozycje! :D :wink:
I prosze bez sarkazmu w stylu jaki to ja madry jestem :)
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

Królik jakbyś potrafił to określić to byś pieniędzy nie tracił, prawda boli, ale lepiej sie z nia za wczasu zmierzyć :wink:
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

rabit pisze:
Tomasz196407 pisze:to co chcesz fartownie wchodzić,
musza byc jakieś przesłanki ku temu
To nie fart tylko analiza i stawianie zlecen po jak najlepszej cenie by uzyskac najlepszy RR.
Wczoraj mialem tylo te pozycje jakie pokazalem wczoraj i dzis, no byl jeszcze jeden maly skalp na malym plusie z reki zupelnie nie istotny.
W zwiazku z tym zalozylem nowy temat, zainteresowanych zapraszam do dyskusji.
http://forex-nawigator.biz/forum/najwaz ... ml#p839596
Po pierwsze to oni tam mogą jeszcze dojść. Po drugie, prawie ci sie udało to wejście.. Ciekawi mnie skąd taki pomysł. U mnie w tym miejscu gdzie dolecieli nie ma nic ważnego. Jakiekolwiek wsparcie jest troche wyżej niz dolecieli, a ty miałeś jeszcze niżej. Coś za daleko się ustawiłeś. PS. Zaraz tam z nowu będą :)

-- Dodano: 28 paź 2016, 10:33 --

A WIG20m nie chce spadać. Oni juz wiedzą.. ;)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Farciarz pisze:Królik jakbyś potrafił to określić to byś pieniędzy nie tracił, prawda boli, ale lepiej sie z nia za wczasu zmierzyć
Czy ty w ogole obejzales te screeny? Wszystkie z pozycjami ktore zamiescilem wczoraj i dzis.
Świeżak44 pisze:Ciekawi mnie skąd taki pomysł. U mnie w tym miejscu gdzie dolecieli nie ma nic ważnego. Jakiekolwiek wsparcie jest troche wyżej niz dolecieli, a ty miałeś jeszcze niżej. Coś za daleko się ustawiłeś.
Opdpwiedz w zalaczniku. :wink:

P.S. ja pieniedzy nie trace bo jak napisalem gram na demo a jak gralem w realu bujalem sie +/- i praktycnie nic nie stracilem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, 10:42 przez rabit, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 28.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Na razie na M5 DAx jest nadal w silnym trendzie spadkowym. Nie ma nawet jeszcze oznak przygotowania wybicia.
Juz nie aktualne.. :oops:
Ostatnio zmieniony 28 paź 2016, 10:59 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany