DayTrading: Piątek 23.06.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 cze 2017, 00:00

Wzrost
6
55%
Bez zmian
2
18%
Spadek
3
27%
 
Liczba głosów: 11

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

U nas:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mario7602
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2008, 18:48

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: mario7602 »

fxtechnik i karnak bardzo merytoryczna i pouczająca dyskusja, potwierdzająca, iż można w sposób kulturalny przedstawić swoje spojrzenie na trading i jednocześnie przekazać swoją wiedzę innym. Wielkie dzięki, oby jak najwięcej takich dyskusji.

-- Dodano: ndz 25-06-2017, 17:26 --
fx-technik pisze:Żeby mieć dobry RR, to potrzebujesz kupić jak najbliżej SL.
A to jest jedynie możliwe wtedy, gdy rynek zrobi pullback.
W innych wypadkach wszystko staje się życzeniowe.
do ramki i na ścianę obok monitora :564:

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: santo »

Witam przeleciałem cały tydzień wasze wypociny tak z wykresami co ja widziałem i co grałem i dlaczego. Tomasz widzi moje wejścia na żywo uzasadnione itd... tak żeby nie było że mi się trafiło. tak myślę że forum ciągle opiera się na tym kto ma większego i mało tu merytoryki. Zeby nie było hejtu musisz być nieomylny..... nie da się. Tak od siebie mały prezent czyli plan na GU na następny tydzień oraz przykładowy a jedyny trejd na GU z tegotygodnia. Osobiście Daxa krzyczałem es od 940- 945 i póki co nie padł sygnał na szukanie ELek. Ja gram jednak na EU50 i CAC40 ... bosą bardziej przewidywalne i mniej epileptyczne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nauka nauka nauka....... :564:

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Na krytykę szczególnie naraża sie przede wszystkim ten pewny siebie i swej nieomylności człowiek. Kazdy wie o kogo chodzi.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

santo pisze:Witam przeleciałem cały tydzień wasze wypociny tak z wykresami co ja widziałem i co grałem i dlaczego. Tomasz widzi moje wejścia na żywo uzasadnione itd... tak żeby nie było że mi się trafiło. tak myślę że forum ciągle opiera się na tym kto ma większego i mało tu merytoryki. Zeby nie było hejtu musisz być nieomylny..... nie da się. Tak od siebie mały prezent czyli plan na GU na następny tydzień oraz przykładowy a jedyny trejd na GU z tegotygodnia. Osobiście Daxa krzyczałem es od 940- 945 i póki co nie padł sygnał na szukanie ELek. Ja gram jednak na EU50 i CAC40 ... bosą bardziej przewidywalne i mniej epileptyczne.
Możesz to co narysowałeś objaśnić, bo w żaden sposób tego nie kumam tzn. nie mogę się dopatrzyć gdzie wchodziłeś w pozycję i dlaczego?
Z góry dziękuję, że może się czegoś nauczę.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Kazdy sie myli ale nie kazdy potrafi przyznać sie do błędu. Dziwi mnie to, ze tak postępuje osoba ktora podobno zna sie na ludzkiej psychice. Czy ludzie zbyt pewni siebie sami nie wystawiają sie na ogień krytyki?:)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

d4mian7 pisze:Kazdy sie myli ale nie kazdy potrafi przyznać sie do błędu. Dziwi mnie to, ze tak postępuje osoba ktora podobno zna sie na ludzkiej psychice. Czy ludzie zbyt pewni siebie sami nie wystawiają sie na ogień krytyki?:)
Znasz takich?

santo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 717
Rejestracja: 27 lip 2014, 06:37

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: santo »

karnak pisze:
santo pisze:Witam przeleciałem cały tydzień wasze wypociny tak z wykresami co ja widziałem i co grałem i dlaczego. Tomasz widzi moje wejścia na żywo uzasadnione itd... tak żeby nie było że mi się trafiło. tak myślę że forum ciągle opiera się na tym kto ma większego i mało tu merytoryki. Zeby nie było hejtu musisz być nieomylny..... nie da się. Tak od siebie mały prezent czyli plan na GU na następny tydzień oraz przykładowy a jedyny trejd na GU z tegotygodnia. Osobiście Daxa krzyczałem es od 940- 945 i póki co nie padł sygnał na szukanie ELek. Ja gram jednak na EU50 i CAC40 ... bosą bardziej przewidywalne i mniej epileptyczne.
Możesz to co narysowałeś objaśnić, bo w żaden sposób tego nie kumam tzn. nie mogę się dopatrzyć gdzie wchodziłeś w pozycję i dlaczego?
Z góry dziękuję, że może się czegoś nauczę.
Karnak na h4 masz SR zD1 W1 na 1.26 zbiegł się z dolnym ograniczeniem formacji podstawowej ( niemylić z dolną TL) i bardzo prostej z AT. i reakcja na m5 masz skąd zaczynałem i dokąd doszedłem . Na wykresach można odczytać cenę po prawej stronie ;) A na h4 jest gotowiec tego czego będę szukał ( czy znajdę nie wiem znam swój kierunek na następny dzień dwa trzy ) nie zaznaczałem strzałek bo jeszcze komuś sla wybije i będzie marudził :D


Tomek znamy paru :D Nie koniecznie stąd
Ostatnio zmieniony 25 cze 2017, 21:09 przez santo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka nauka nauka....... :564:

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Tutaj nikogo takiego nie ma. Tu każdego musi byc na wierzchu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

santo pisze:
karnak pisze:
santo pisze:Witam przeleciałem cały tydzień wasze wypociny tak z wykresami co ja widziałem i co grałem i dlaczego. Tomasz widzi moje wejścia na żywo uzasadnione itd... tak żeby nie było że mi się trafiło. tak myślę że forum ciągle opiera się na tym kto ma większego i mało tu merytoryki. Zeby nie było hejtu musisz być nieomylny..... nie da się. Tak od siebie mały prezent czyli plan na GU na następny tydzień oraz przykładowy a jedyny trejd na GU z tegotygodnia. Osobiście Daxa krzyczałem es od 940- 945 i póki co nie padł sygnał na szukanie ELek. Ja gram jednak na EU50 i CAC40 ... bosą bardziej przewidywalne i mniej epileptyczne.
Możesz to co narysowałeś objaśnić, bo w żaden sposób tego nie kumam tzn. nie mogę się dopatrzyć gdzie wchodziłeś w pozycję i dlaczego?
Z góry dziękuję, że może się czegoś nauczę.
Karnak na h4 masz SR zD1 W1 na 1.26 zbiegł się z dolnym ograniczeniem formacji podstawowej ( niemylić z dolną TL) i bardzo prostej z AT. i reakcja na m5 masz skąd zaczynałem i dokąd doszedłem . Na wykresach można odczytać cenę po prawej stronie ;) A na h4 jest gotowiec tego czego będę szukał ( czy znajdę nie wiem znam swój kierunek na następny dzień dwa trzy ) nie zaznaczałem strzałek bo jeszcze komuś sla wybije i będzie marudził :D


Tomek znamy paru :D Nie koniecznie stąd
K. miałem na mysli coś innego-człowiek z natury jest stworzony do odbierania i oceny siebie jako doskonałości,
co innego jak trzeba zdac rachunek inny

-- Dodano: 25 cze 2017, 20:21 --
santo pisze:Witam przeleciałem cały tydzień wasze wypociny tak z wykresami co ja widziałem i co grałem i dlaczego. Tomasz widzi moje wejścia na żywo uzasadnione itd... tak żeby nie było że mi się trafiło. tak myślę że forum ciągle opiera się na tym kto ma większego i mało tu merytoryki. Zeby nie było hejtu musisz być nieomylny..... nie da się. Tak od siebie mały prezent czyli plan na GU na następny tydzień oraz przykładowy a jedyny trejd na GU z tegotygodnia. Osobiście Daxa krzyczałem es od 940- 945 i póki co nie padł sygnał na szukanie ELek. Ja gram jednak na EU50 i CAC40 ... bosą bardziej przewidywalne i mniej epileptyczne.
K. podoba mi sie Twoja stopka tu na forum pod nickiem,
i to co napisałeś teraz !! :)

GU podobnie mysle, jak Ty

Zablokowany