DayTrading: Piątek 22.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 wrz 2017, 00:00

Wzrost
5
50%
Bez zmian
2
20%
Spadek
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kusus pisze:
Wropy ?:) Ja dzisiaj na umocnieniu Aud 150 p zrobilem. I nie ma zadnych przeslanek do oslabienia Auda ani technicznie ani ekonomicznie poza tym wiadomo jaki jest trend.
Spoko, Ja zarobilem na longach, pozniej na shortach, wczoraj na longach a teraz moze zarobie znowu na shortach. Trend się wyłamuje i widać to na srebrze jak i złocie. Do tego RBA nie lubi jak aud jest tak drogi wieć masz przeslankę ekonomiczną, optymalna cena dla kangura to 0,7-0,75. Ale z kim Ja prowadzę te dyskuję. Nie widziałem ani jednego wykresu w którym coś reprezentujesz, ani jednego mądrego posta. Coś tam piszesz, coś tam skrzypisz ile to zarobiłeś ale w zasadzie jest to gadanie o dupie maryny :) Nic do Ciebie nie mam, po prostu się bronię :) W zasadzie nie widziałem ani jednego Twojego wykresu. :)
Kusus pisze: Ty jestes ostatnio dobrym antywskaznikiem zauwazylem. Grasz dokladnie odwrotnosc tego co robi rynek i jeszcze smiejesz sie z ludzi ze nie graja tak jak ty. :) powodzenia.
spoko, napisałem dokładnie w którym miejscu będzie czapa na kablu i wczoraj bylismy ponad 100 pipsow nizej. Napisałem dokladnie ze gram short na ujku i jesteśmy niżej dokładnie z tamtego miejsca. Wstawialem wykresy kangura i tez sie sprawdzały, na pewno nie wszystkie ale duzo. Z resztą nie interesuje Mnie Twoje zdanie, może ktoś z tego skorzystał, może nie. Ja Tutaj piszę by zabić nudę gdyż już od jakiegoś czasu nie pracuję.

aaa i cieszy Mnie gdy ludzie nie grają tak jak Ja bo nie wiem czemu ale gdy co raz więcej osób zaczyna się ze mną zgadzać to zaczynam miec nieodparte wrażenie że jestem w błędzie więc wolę jednak być Sam w Swoim obozie.

Dzięki i powodzenia :) :564:

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Nieśmiertelny, jak widzisz złoto?

zolik81
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 sie 2017, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: zolik81 »

Myślicie, że funt teraz (przez ten rating) odda to co zarobił przez ostatnie dwa tygodnie?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

d4mian7 pisze:Nieśmiertelny, jak widzisz złoto?
Nie grywam na złocie i nie wiedziałbym jak na nim grać bo nie mam wyuczonych dziennych zasięgów, nie wiem jak reaguje, jak jest dynamiczny i czy by pasował do tego co robię ale służy mi do AUDa i pokazuje mniej więcej czy świat jest w kryzysie, czy mamy pokój i stabilizację. Pewnie większość widziała te anomalię na kangurze gdy kosztował więcej od dolara co było bardzo sprzężone w ramach czasowych ze złotem i srebrem.

Nigdy nie prognozuję więcej jak miesiąc w przód bo wszystko może się w tym czasie zmienić ale tak Mniej więcej wygląda teraz złoto według Mnie. Martwo Mnie tez ten Fat finger na srebrze i jak większość fat fingerów, ten pewnie tez zostanie domknięty bo jak pewnie większość wie fat finger SNB mega potężny również został domknięty, fat finger na kablu na 700 pipsów który okazał się dołkiem kabla również został domknięty, fat finger na kangurze i kiwi z 2015 również podomykane, fat finger na usdcad sprzed paru tygodni również domknięty. Nigdy nie biorę niczego za pewnik ale to często pomaga w kierunku gdy już się wejdzie w pozycje, wtedy wiemy dokąd cena może zmierzać i czy warto ją trzymać. Dobra bo wyjdzie że się mądruje i będzie wielkie wow jak wywalą do góry, no ale co z tego? Taki jest rynek i trzeba być gotowym na każdą sytuację. Póki co Ja golda widzę tak:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Dzieki:) widze podobnie a to juz zle temu wróży :)

grubypejs
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 02 mar 2017, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: grubypejs »

zolik81 pisze:Myślicie, że funt teraz (przez ten rating) odda to co zarobił przez ostatnie dwa tygodnie?
Najprawdopodobniej czeka nas korekta na funciaku, ale to bardziej technicznie, a rating jak rating dziś taki jutro inny. Czysta manipulacja masami.

tommy_s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2010, 12:05

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: tommy_s »

grubypejs pisze:
zolik81 pisze:Myślicie, że funt teraz (przez ten rating) odda to co zarobił przez ostatnie dwa tygodnie?
Najprawdopodobniej czeka nas korekta na funciaku, ale to bardziej technicznie, a rating jak rating dziś taki jutro inny. Czysta manipulacja masami.
Sam rating to tylko jakieś literki i plusiki/minusiki. żeby spadł tyle co wzrósł przez dwa tygodnie muszą pojawić się jakieś nowe okoliczności. Co nie jest wykluczone np. umocnienie dolara, jakieś zamieszanie z brexitem itp.

Awatar użytkownika
nowy joker
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 968
Rejestracja: 04 sty 2015, 12:21

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: nowy joker »

Iran tez zaczol robić proby rakiet balistycznych przez to co powiedział Trump o Iranie , a chińczyki donosza ze Korea znowu zrobiła próbę bo bylo czesanie ziemi takie jak po ostatniej probie. Ciekawy jestem czy będzie to miało wpływ na indexy bo ostanu miało.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Nic nowego te testy. Mysle ze rynek obojętnie przejdzie obok tego

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

:wink:
karnak pisze:Patrząc bez wyprzedzania rynku to na dziennym EDku nadal w kanale hossy: :)
moze od drobnego pytanka zaczne bo jestem nowy tu
czy zejscie na eur/dol nizej 1,1820 domknie szczyt na 1,209,,,
i jak widze rozrysowanie falek na eur/dol u was jaka jest pewnosc ze to na 1,2090 juz nie jest trojka :(
moze troche sie tu poducze to wiadomo tez jakies wykresy wrzuce
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany