DayTrading: Piątek 21.10.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 paź 2016, 00:00

Wzrost
4
50%
Bez zmian
3
38%
Spadek
1
13%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: DayTrading: Piątek 21.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

Zanim kogut zapieje 3 razy będzie wiadomo jak w poniedziałek będzie poruszał się rzeźnik. Ja dziś nie odpalam platformy, a z pustego wykresu to się można co najwyżej RGR dopatrzyć :P
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

rabit pisze: Jestem zeski, zwarty i gotowy na nowy tydzien. :d
Jako ekspert stwierdzam, że ta od lewej ma wsadzone implanty

-- Dodano: 23 paź 2016, 22:13 --
DavidFx pisze:dax wedlug mnie :d
Armagiedon panie, z DB na czele

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 21.10.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Farciarz pisze:Zanim kogut zapieje 3 razy będzie wiadomo jak w poniedziałek będzie poruszał się rzeźnik. Ja dziś nie odpalam platformy, a z pustego wykresu to się można co najwyżej RGR dopatrzyć :P
jak to robisz Farciarz opowiedz nam o tym :p

chcesz powiedziec ze jak rzeznik porusza sie na sesji tokijskiej tak bedzie przez caly dzien - ukryty wzor :d

-- Dodano: 23 paź 2016, 22:55 --

dowód :d

to ukrywa przed nami Farciarz :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 21.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

DavidFx pisze:dax wedlug mnie :d
Krzywe ramina ma ten twój RGR.. W ogóle jakos krzywo wygląda ta analiza :lol: A teraz ja powiem swoją analizę DAX-a. DAX za bardzo się ostatnio rozpędził i to jest pewne. Są prawie przy szczytach. Agdzie jest SP500 czy nasz WIG20??? W czarnej d.. Wiec to się może przykro skończyć dla DAX-a.. Wiele razy już tak wyskakiwał i musiał wracać niepyszny.. I teraz znowu wyczuwam taki scenariusz, tylko nie wiadomo jak to zrobią amerykany. Na razie SP500 odbił, ale wciąż jest po spadkowej stronie, pod linia wzrotów. Jakoś jej nie moga zdecydowanie pokonać, a poziomów do szczytu jest jeszcze dużo. Oni będa oczywiście rosnąć, ale chyba teraz znowu rozpoczną od korekty. Czyli jutro SP500 korekta w dół w kierunku 2132, moze niżej. Jak większa to do 2126. A DAX też mała korekta ..i potem mogą próbować wszystko wywalić. Bo to co jest na DAX-ie na H4 to klasyczna formacja do wywalania oporów. Tylko oni tego 10800 raczej nie wywalą na stałe, bo to się z bollingerem na H4 nie zgadza. Pewnie zamarkują taki ruch do góry, gdzieś w 10800 ..i potem jazda w dół. Patrząc na wykres to się zdaje, że to kwestia godzin aż to wywalą w górę, ale wskaźniki na H1, H4 mówią co innego- szczyty były w sierpniu..

-- Dodano: 24 paź 2016, 00:00 --

Żeby lepiej zobrazować, tu na szarym tle jest przykład na mniejszym interwale jak to może przebiegać.. Fałszywe wybicie po 3 szczytach , a potem w dół, głęboka korekta z lukami i dopiero wywalanie na nowe szczyty. Przed wyborami jeszcze zdążą. To jest scenariusz pasujący dla amerykanów, bo oni wolno się do tych wzrostów zabieraja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany