DayTrading: Piątek 20.10.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 21 paź 2017, 00:00

Wzrost
3
33%
Bez zmian
1
11%
Spadek
5
56%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Dadas. Ale ja nie jestem tu żeby uczyć. Od nauki są inni. Pokazuje swoj punkt widzenia - jak napisalem jednemu sie przyda bo mysli podobnie inny wyrzuci do kosza. Na moj trading wpływu to nie ma żadnego. Nie napisalem nic o Tobie tylko ogólnie o tym że ktoś zaczyna dyskusje czy to ze mna czy z Toba czy z kimkolwiek, a nie wrzuci wykresu to o czym mam rozmawiac? O pogodzie?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:podstawowa zasada nie widze roznicy grac na edku na s czy bawic sie w dlugie zwlaszcza jesli sa takie super wrzutki wykresow jak pisze zlosliwie technik WROZBY
i mozna sobie miec wlasne porownanie
a do tomasza nie zartuj zjazd dla miska byl nie pare a prawie 60 pipsow
a pare pip to dopiero bedzie mozna zebrac jak wyjdzie nad 1,1860
A WG MNIE KROTKO POKAZUJE NA RAZIE ZE WSPARCIA KERMITA JEDNAK MOGA PEKNAC
tak sie gra jak rynek sie porusza i tyle a spokoj tu konieczny
Nie w tym rzecz!
dochodzicie sie o zasadnosc pozycji Kupno-Sprzedaz jak na takim eu można było i w jedna i druga strone tradować
Co Ci przeszkadza jak ktos wstawia wykres i ma tak rozrysowane na kupno a ktos inaczej.
Masz wyjatkowość umysłu i tylko zarabiajace pozycje?
Poprostu Akceptacja drugiego
bo w ten sposób to można szkoleniowca tu wpuścic który bedzie zachwalął swoje strategie
wysmiewaniem innych

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek konkrety
zawsze uwazalem ze kto gra na tzw pare pip musi miec m1 w oczach zas wiecej pipsow a to od tego jest zakladanie co moze byc i tym chwala i moje gratki
http://wstaw.org/h/7081aadc67c/linki/
a na m1 tez cos widac moze wszystko mimo iz moze to kantarstwo ale ja przynajmniej mam obraz pelny :(
dlatego napisalem ze jest zagrozenie krotko i mozliwosc rozbicia wsparc bo to przeciez widac
nie musi ale moze
a do kermita ??????????//
i dlatego wczoraj pisalem o spadku bo wydawalo mi sie ze na 3ke jeszcze za wczesnie
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 10:52 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: warmia »

@ Dadas jesli można, czas twojego brokera zgodny jest z "polskim" ?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit pisze:Dadas. Ale ja nie jestem tu żeby uczyć. Od nauki są inni. Pokazuje swoj punkt widzenia - jak napisalem jednemu sie przyda bo mysli podobnie inny wyrzuci do kosza. Na moj trading wpływu to nie ma żadnego. Nie napisalem nic o Tobie tylko ogólnie o tym że ktoś zaczyna dyskusje czy to ze mna czy z Toba czy z kimkolwiek, a nie wrzuci wykresu to o czym mam rozmawiac? O pogodzie?
Czasem i o pogodzie można.
Sam chyba rozumiesz, że twój styl gry jest zasadniczo inny niż np. mój styl gry.
Ale, wybacz, to ty szydziłeś z mojego stylu gry, i że tak się nie da zarabiać, a
za tobą poszli inni, którzy nie widzą na M5 i M1 informacji, tylko szum.

Zrobiłeś, defacto to samo, co zarzucasz mi, czy innym.
Powiedziałeś, że twój sposób analizy jest jedynie słuszny.

OK, nie ważne już.
Oczywiście, że wklejej swoje analizy i wnioski.
Mi też się czasem do czegoś przydadzą, chociażby do wykorzystania tego ruchu, który ty ignorujesz.

-- Dodano: 20 paź 2017, 10:55 --
warmia pisze:@ Dadas jesli można, czas twojego brokera zgodny jest z "polskim" ?
Nie. Jestem w AM, czyli +1 do polskiego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: warmia »

fx-technik pisze:
warmia pisze:@ Dadas jesli można, czas twojego brokera zgodny jest z "polskim" ?
Nie. Jestem w AM, czyli +1 do polskiego.
No to za trade przysługuje tylko "4+", gdyby był zgodny należałaby sie pełna "5" :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

fx-technik pisze:[
Zrobiłeś, defacto to samo, co zarzucasz mi, czy innym.
Powiedziałeś, że twój sposób analizy jest jedynie słuszny.
Dadas, Znowu zarzucasz mi coś co nie miało NIGDY miejsca. W przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie napisałem że moja metoda jest jedyną słyszną, a jeśli uważasz inaczej to mi to pokaż kiedy tak napisałem. Pisałem że wszystko poniżej h1 to szum i co do tego moje zdanie jest niezmienne, ale na pewno nie co do słuszności tylko mojej metody. Jak masz problemy z pamięcią to są na to leki. EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit o to mi wczoraj chodzilo taki drobiazg ty 1a-2a-3a a ja jak widac
http://wstaw.org/h/b7314031602/linki/
i dajcie spokoj bo to ble ble ble i szkoda zdrowia tu nigdy sie nie dogadacie
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 11:07 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
fx-technik pisze:[
Zrobiłeś, defacto to samo, co zarzucasz mi, czy innym.
Powiedziałeś, że twój sposób analizy jest jedynie słuszny.
Dadas, Znowu zarzucasz mi coś co nie miało NIGDY miejsca. W przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie napisałem że moja metoda jest jedyną słyszną, a jeśli uważasz inaczej to mi to pokaż kiedy tak napisałem. Pisałem że wszystko poniżej h1 to szum i co do tego moje zdanie jest niezmienne, ale na pewno nie co do słuszności tylko mojej metody. Jak masz problemy z pamięcią to są na to leki. EOT
To normalność u tego typu ludzi, tego nie zmienisz

Najlepszy sposób -ignorancja :)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 20.10.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

warmia pisze:
fx-technik pisze:
warmia pisze:@ Dadas jesli można, czas twojego brokera zgodny jest z "polskim" ?
Nie. Jestem w AM, czyli +1 do polskiego.
No to za trade przysługuje tylko "4+", gdyby był zgodny należałaby sie pełna "5" :)
Uważasz, że jakbym później wszedł, to bym wszedł lepiej?
Ja miałem sygnał już na świecy M5 9:55 czasu brokera.
A świeca M5 10:00 czasu brokera była mocnym potwierdzeniem.

-- Dodano: 20 paź 2017, 11:13 --
Kermit pisze:
fx-technik pisze:[
Zrobiłeś, defacto to samo, co zarzucasz mi, czy innym.
Powiedziałeś, że twój sposób analizy jest jedynie słuszny.
Dadas, Znowu zarzucasz mi coś co nie miało NIGDY miejsca. W przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie napisałem że moja metoda jest jedyną słyszną, a jeśli uważasz inaczej to mi to pokaż kiedy tak napisałem. Pisałem że wszystko poniżej h1 to szum i co do tego moje zdanie jest niezmienne, ale na pewno nie co do słuszności tylko mojej metody.
Jak masz problemy z pamięcią to są na to leki. EOT
Znajdź mi post, w którym ja napisałem, że moja metoda jest jedyną słuszną...

A to podkreślone, to jest to, co mnie do ciebie zraża, i to bardzo...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany