DayTrading: Piątek 17.04.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 18 kwie 2015, 00:00

Wzrost
20
57%
Bez zmian
4
11%
Spadek
11
31%
 
Liczba głosów: 35



Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: DayTrading: Piątek 17.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

MERLIN pisze:edek czyżby potencjalnie SHS :idea: wykres miesięczny też pokazuje że 2 raz odbiliśmy się od LT a dodatkowo moim zdaniem siedzimy w korekcie czyli w fali 4 - zaznaczam że nie jestem ekspertem od fal :wink:
Na miesięcznym, dopiero jest konsola w kanale rozbudowanej fali 2-ej, do 3-ójki jeszcze daleko.
A dopóki trzyma opór, w okolicach 1.10400 to dalej jesteśmy w 4-wórce na H4.
Na miesięcznym, jak na razie, widać świeczke doji, podobno to zwiastuje większe odbicie. Zobaczy się, jak to wyjdzie w praktyce.

A tak w telegraficznym skrócie... W najbliższym czasie zgodnie z korelacją:
EURUSD- Wzrost
Gold (XAUUSD)- Wzrost, na H4, buduje się prawe, ramie RGR-a.
Indeks dolara- Możliwe że na tygodniowym, buduje się jakaś spadkowa fala 4-rta, ale dopóki trzyma opór w okolicach 96.400 to wszystko jest możliwe.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 22:06 przez Nevermind, łącznie zmieniany 2 razy.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 17.04.2015

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Nevermind pisze:
MERLIN pisze:edek czyżby potencjalnie SHS :idea: wykres miesięczny też pokazuje że 2 raz odbiliśmy się od LT a dodatkowo moim zdaniem siedzimy w korekcie czyli w fali 4 - zaznaczam że nie jestem ekspertem od fal :wink:
Na miesięcznym, dopiero jest konsola w kanale rozbudowanej fali 2-ej, do 3-ójki jeszcze daleko.
A dopóki trzyma opór, w okolicach 1.10400 to dalej jesteśmy w 4-wórce na H4.
Na miesięcznym, jak na razie, widać świeczke doji, podobno to zwiastuje większe odbicie. Zobaczy się, jak to wyjdzie w praktyce.
według mnie w tym tempie które obserwujemy od kilku miesięcy nie ma szans na dojście do 0,80
kurs poniżej 1,00 owszem jest dobry dla eksporterów, ale co z importem?
czy ten kurs walutowy nie obniży za bardzo cen w Europie?
to ryzyko zbyt dużej zmiany struktury rynku, porzucenie nisko rentownych profesji, zbyt duży rozrost w obszarze eksportu
a co jeśli kurs wróci na dawne poziomy 1,30-1,40?
znowu trzeba będzie wszystko odkręcać jeśli chodzi o strukturę rynku, taki wstrząs jest odwrotny do założenia o stabilnym kanale kursowym i stabilności cen
jestem przekonany iż kiedy kurs dojdzie do granicy 1,00 to EBC zacznie publikować komunikaty by cena zmniejszyła tempo spadku
https://t.me/pump_upp

homar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 25 lip 2013, 10:32

Re: DayTrading: Piątek 17.04.2015

Nieprzeczytany post autor: homar »

w zeszłym tygodniu bardzo złe dane z chin? Co tam, będzie rosło bo musi... Ben dał przykład całemu światu...
swoją drogą Chiny maja już kilka baniek, ciekawe kiedy pękną

http://www.pb.pl/4049688,61474,centraln ... dla-bankow

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 17.04.2015

Nieprzeczytany post autor: highend »

Nevermind pisze: Na miesięcznym, jak na razie, widać świeczke doji, podobno to zwiastuje większe odbicie. Zobaczy się, jak to wyjdzie w praktyce.
Ta DOJI śni mi się w nocy :mrgreen:
więc nie mogłem się powstrzymać, stosując swoją fibo-metodę w taki sposób, ze:
- F0 zawieszam na aktualnym dołku edka
- F100 zawieszam na szczycie tej miesięcznej DOJI (mamy jeszcze 10 dni - wiem).

Pozwoliłem sobie stworzyć taki malunek. interwał miesięczny, a więc _powolutku_.
Choć edek jest porypany ze swoimi zmyłkami, więc kto wie czy nie zleci na dołki i może jakieś ORGR powstanie?

oczywiście jak zlecimy poniżej dołka no to chyba parytet lub niżej ;) żeby nie było, że zaklinam wzrosty czy cuś - w druga stronę też mogę namalować o ile wykresu starczy na skali ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Zablokowany