DayTrading: Piątek 16.06.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 cze 2017, 00:00

Wzrost
6
46%
Bez zmian
3
23%
Spadek
4
31%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

belon pisze:
(...)


Oczywiście, że w tej sytuacji z forum (napisałem jednak, że zależy jak byśmy się poboksowali) dwa pierwsze były z dupy (technik i tak nie zajarzył a Tobie gratuluję znajomości) ale trzeci to wskazówka, że nawet anonimowe pisanie i obrażanie ma swoje granice.
Jeżeli chodzi o pozostałe to widzę, że nie doczytałeś: nie chcę statmentów, wykresów, wyciągów, itp. bo są wątpliwym potwierdzeniem.
Widzę co technik tu wrzuca i piszę i mam wątpliwości co do skuteczności tych metod a już do deklarowanej 90% mam przekonanie, że to lipa (chyba mogę, skoro technik neguje praktycznie wszystkie pozostałe sposoby trejdingu) i z tego wzgledu interesują mnie wyniki na realnym rynku przez określony okres (miesiąc, dwa): kwota startowa dowolna nawet 100 lub 200 pln lub duża bańka. Obojętnie.
A to, że ktoś potwierdził i napisał, że zarabia opierając się na tej metodzie/szkoleniu... no cóż, wszystkim wierzysz na słowo (anonimowym juserom na forach też?)
pzdr
Moja wiara lub nie wiara nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli dadas pisze, że zarabia, to może i zarabia, a może nie. Nie interesuje mnie to. Jeśli piszesz, że nie zarabiasz to może faktycznie nie zarabiasz, a może tak tylko napisałeś, a faktycznie kosisz dobry hajs. Inna sprawa byłaby w sytuacji, gdyby tak jak pisałem, dadaś reklamował się tutaj ze swoim szkoleniem za który należy zapłacić dużą kwotę i byłbym chętny na takie szkolenie. Wtedy domagałbym się dowodów na potwierdzenie jego słów przed zapłatą za szkolenie. Jeśli szkoli za darmo i jeśli zrobił zarabiającego tradera nawet z 1 na 10 osób, to i tak chwała mu za to, bo traci czas i swoje nerwy za nic. Tyle ode mnie w tym temacie.

A żeby nie spamować.
wti 42, inaczej ab=cd
wtinew.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

xhDog pisze:
belon pisze:
(...)


Oczywiście, że w tej sytuacji z forum (napisałem jednak, że zależy jak byśmy się poboksowali) dwa pierwsze były z dupy (technik i tak nie zajarzył a Tobie gratuluję znajomości) ale trzeci to wskazówka, że nawet anonimowe pisanie i obrażanie ma swoje granice.
Jeżeli chodzi o pozostałe to widzę, że nie doczytałeś: nie chcę statmentów, wykresów, wyciągów, itp. bo są wątpliwym potwierdzeniem.
Widzę co technik tu wrzuca i piszę i mam wątpliwości co do skuteczności tych metod a już do deklarowanej 90% mam przekonanie, że to lipa (chyba mogę, skoro technik neguje praktycznie wszystkie pozostałe sposoby trejdingu) i z tego wzgledu interesują mnie wyniki na realnym rynku przez określony okres (miesiąc, dwa): kwota startowa dowolna nawet 100 lub 200 pln lub duża bańka. Obojętnie.
A to, że ktoś potwierdził i napisał, że zarabia opierając się na tej metodzie/szkoleniu... no cóż, wszystkim wierzysz na słowo (anonimowym juserom na forach też?)
pzdr
Moja wiara lub nie wiara nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli dadas pisze, że zarabia, to może i zarabia, a może nie. Nie interesuje mnie to. Jeśli piszesz, że nie zarabiasz to może faktycznie nie zarabiasz, a może tak tylko napisałeś, a faktycznie kosisz dobry hajs. Inna sprawa byłaby w sytuacji, gdyby tak jak pisałem, dadaś reklamował się tutaj ze swoim szkoleniem za który należy zapłacić dużą kwotę i byłbym chętny na takie szkolenie. Wtedy domagałbym się dowodów na potwierdzenie jego słów przed zapłatą za szkolenie. Jeśli szkoli za darmo i jeśli zrobił zarabiającego tradera nawet z 1 na 10 osób, to i tak chwała mu za to, bo traci czas i swoje nerwy za nic. Tyle ode mnie w tym temacie.

A żeby nie spamować.
wti 42, inaczej ab=cd
wtinew.png
A gdzie ja napisałem coś o moim zarabianiu czy nie zarabianiu?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

xhDog pisze: A żeby nie spamować.
wti 42, inaczej ab=cd
wtinew.png
Ło kurde!
Tego to dopiero nikt nie zrozumie.
MurreyMath :564:

-- Dodano: 18 cze 2017, 15:34 --

Najprawdopodobniej korekta:
WTIH1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

belon pisze:(...)
A gdzie ja napisałem coś o moim zarabianiu czy nie zarabianiu?
belon pisze: Ja nie oświadczam, że zarabiam więc nic nie mam do udowadniania.
Fakt, nieco inny był kontekst twojej wypowiedzi, ale z pamięci przytoczyłem, sorry, ale to nie jest meritum sprawy.

--
Dadaś, to pod wpływem publikacji George Bayer + JM Hurst, tak w formie testów. Ale o tym MurreyMath to przyznam, że nie słyszałem, dzięki za naprowadzenie, zapoznam się. :564:
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nie wiem czy Panowie widza ze 33 str sie konczy, :D
chyba ze tu jakies nadgodziny płaca :?: :?: - bo nie rozumie , tak pieknie na powietrzu
i nie rozumie tego jakiegos Palladu
zamiast pieknego złota :mrgreen:
-------------------------------------------------------
xauusd
kanał + ABC + 50-61.8 fibo ostatnich wzrostów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2017, 16:09 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

Dobra ludzie, widzę, że nie doczekam się odpowiedzi.
Pozdrawiam i do kiedyś.

PS,
xhDog to moje pytanie powinno być inaczej postawione: nie czy wierzysz na słowo tylko czy jesteś pewny, że piszą prawdę.
pzdr

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: dalan »


karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Moja ropa - dłuższe interwały sugerują dołek, potwierdzeniem będzie wyjście na godzinnym górą z kanału spadkowego, a na razie S:

-- Dodano: 18 cze 2017, 15:46 --

..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: dalan »

WTI może tak?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany