DayTrading: Piątek 06.01.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 07 sty 2017, 00:00

Wzrost
7
44%
Bez zmian
4
25%
Spadek
5
31%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Rafal152 pisze:
MERLIN pisze:http://natemat.pl/198591,trumpowi-puszc ... nt-meksyku EU-opcja 2w1 :wink: UJ-opcja :wink:

Merlin a co powiesz na temat złota ? .




Nie długo wypadnie trup z szafy u amerykanów odnośnie bezrobocia . :) Zachodzi paradoks bo coraz większa grupa ludzi jest bezrobotna ale wypadli z obiegu jako siła robocza czego nie pokazują statystyki a mają wpływ na to że procentowo bezrobocie spada :) . Ten rok może być słaby dla dolara i z automatu złoto ma pole do popisu
Pokazywałem Złot :p do tego tygodnia szło w parze z EU ale wygląda na to że się rozjechali -Zwierzak nie jest idealny jak dla mnie ,ale warunki spełnione ,no i nie książkowo czyli nie tak jak uczy Scott Carney :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Moja opinia co do rynków.
Od przyszłego tygodnia spodziewam się większej korekty spadkowej na rynku amerykańskim i innych rynkach akcyjnych.
Na Jenocie najprawdopodobniej piątkowa biała świeca była dobrą okazją do S na dłużej.
Metale szlachetne są już w średnioterminowym trendzie wzrostowym, choć krótkoterminowo może być korekta spadkowa. :D

Rafal152

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

MERLIN pisze:
Rafal152 pisze:
MERLIN pisze:http://natemat.pl/198591,trumpowi-puszc ... nt-meksyku EU-opcja 2w1 :wink: UJ-opcja :wink:

Merlin a co powiesz na temat złota ? .




Nie długo wypadnie trup z szafy u amerykanów odnośnie bezrobocia . :) Zachodzi paradoks bo coraz większa grupa ludzi jest bezrobotna ale wypadli z obiegu jako siła robocza czego nie pokazują statystyki a mają wpływ na to że procentowo bezrobocie spada :) . Ten rok może być słaby dla dolara i z automatu złoto ma pole do popisu
Pokazywałem Złot :p do tego tygodnia szło w parze z EU ale wygląda na to że się rozjechali -Zwierzak nie jest idealny jak dla mnie ,ale warunki spełnione ,no i nie książkowo czyli nie tak jak uczy Scott Carney :wink:

Ja czaiłem na poziomy 1092/1080/1040 sądziłem że tam polecą a póżniej dopiero góra ale ten ruch wzrostowy jakiś niemrawy więc jeszcze nic straconego :)

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Rafał 152 zobacz że Gold odbił się od opadającej LT poprzedniej konsolidacji.Gdyby podstawić wzór klina ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2017, 22:14 przez MERLIN, łącznie zmieniany 1 raz.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Gold jest do spadków i to ostrych, to tylko kwestia czasu. Te ostatnie wzrosty sa niemrawe i nie jest to średni termin tylko lekka korekta spadków. Cena Gold nie doleci nawet do 1200 tylko juz spada i bedzie spadać do 1050 przynajmniej

Rafal152

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

MERLIN pisze:Rafał 152 zobacz że Gold odbił się od opadającej LT poprzedniej konsolidacji.Gdyby podstawić wzór klina ?

Coś w tym jest co pokazałeś . Jutro na spokojnie się przyglądnę . :D

Dzięki

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: leechang »

Złoto.

Dla mnie nie wygląda na razie do jakiś większych spadków.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Awatar użytkownika
boogyman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 03 sie 2016, 10:13

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: boogyman »

Jak Waszym zdanie zachowa się ropa? Kolejne Państwa wypuszczają komunikaty o dostosowaniu się do regulacji i zmniejszeniu wydobycia, a z drugiej strony wzrost platform w USA.
There is only one side of the market and it is not the bull side or the bear side, but the right side.
Jesse Livermore

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: leechang »

ROPA.

Widać na wykresie sporą aktywność kupujących. Poziom 53 to poziom pivota świecy wybiciowej. Teraz trzeba czekać na reakcję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Rafal152

Re: DayTrading: Piątek 06.01.2017

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

boogyman pisze:Jak Waszym zdanie zachowa się ropa? Kolejne Państwa wypuszczają komunikaty o dostosowaniu się do regulacji i zmniejszeniu wydobycia, a z drugiej strony wzrost platform w USA.

Ten tydzień jest kluczowy dla cen ropy , warto przypilnować wtorkowe API i DoE we środę . Od poniedziałku rynek ropy będzie się pozycjonował moim zdaniem pod spadek zapasów czyli wzrosty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany