DayTrading: Piątek 01.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 02 wrz 2017, 00:00

Wzrost
5
56%
Bez zmian
2
22%
Spadek
2
22%
 
Liczba głosów: 9

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

karnak pisze:Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)
Popieram głos w poście :564:
miałem zamiar się odezwać w postach wyżej ale nie moge :(
(śmieszne się wydaje pouczanie kogoś jak samemu się nie stosuje np sl) :)
Ważniak dobrze kombinujesz

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Ważniak pisze:
TsunamiPL pisze:Korea Północna mogła przeprowadzić próbę jądrową. Będzie ciekawe otwarcie rynku.
I co tu teraz zrobić na złocie, powiększyć sl czy może przesiąść się na l-kę long term? Chyba powiększę sl.
FGOLDDaily.png
Popieram. :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

karnak pisze:Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)
Mam nadzieję, że nie zostałeś z L na giełdach (co do których pokazujesz jak pięknie idą coraz wyżej) i jenie :roll: :mrgreen:
The only way is up

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

TsunamiPL pisze:
karnak pisze:Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)
Mam nadzieję, że nie zostałeś z L na giełdach (co do których pokazujesz jak pięknie idą coraz wyżej) i jenie :roll: :mrgreen:
Nie cwaniakuj teraz po fakcie - gdybyś to napisał w piątek to bym Ci pogratulował z uznaniem. Wbrew pozorom w tym co piszemy na forum CZAS KIEDY TO ROBIMY MA DECYDUJĄCE ZNACZENIE. :shock:

barabaszek

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

karnak pisze:Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)
Naganiacze na spadki, są dzisiaj bardzo aktywni. :roll:
TsunamiPL pisze:''Korea Północna mogła przeprowadzić próbę jądrową. Będzie ciekawe otwarcie rynku.''
''Mam nadzieję, że nie zostałeś z L na giełdach (co do których pokazujesz jak pięknie idą coraz wyżej) i jenie''
Translacja, jak rozumieć takie posty:
1. Mam longa i pozycja jest zbyt duża, ale się nie przyznam.
2. Mam shorta ze szczytu i rzadko zyskowną pozycję.
3. Trzymam shorta z nizszego poziomu z nadzieja, że wyjde na BE.

:lol:

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

AdamKruchy pisze:                     W poniedziałek z ważnych danych makroekonomicznych nie znalazłem. Do tego nie działają  rynki w USA i Kanadzie z okazji dnia Święta Pracy. Miała być flauta. Jednak jest ktoś kto o tym pomyślał.

Obrazek
Tomorrow i will be the king of forex

Pozdrawiam Adam Kruchy
Prawdopodobnie koreański szaleniec, posiada pozycje krótkie na indeksach. Zyski z transakcji posłużą mu na zakup kolejnych materiałów radioaktywnych od Stanów Zjednoczonych - i interes się kręci..
A na poważnie, reakcja na to co się wydarzyło, z tego co piszecie już jest, a będzie większa.
Oczy całego świata skupione są na Korei, komuś puszczą nerwy i naciśnie guzik.......

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bemowo1 pisze:
Prawdopodobnie koreański szaleniec, posiada pozycje krótkie na indeksach. Zyski z transakcji posłużą mu na zakup kolejnych materiałów radioaktywnych od Stanów Zjednoczonych - i interes się kręci..
A na poważnie, reakcja na to co się wydarzyło, z tego co piszecie już jest, a będzie większa.
Oczy całego świata skupione są na Korei, komuś puszczą nerwy i naciśnie guzik.......
Normalka na Dax,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Bemowo1 pisze:
AdamKruchy pisze:                     W poniedziałek z ważnych danych makroekonomicznych nie znalazłem. Do tego nie działają  rynki w USA i Kanadzie z okazji dnia Święta Pracy. Miała być flauta. Jednak jest ktoś kto o tym pomyślał.

Obrazek
Tomorrow i will be the king of forex

Pozdrawiam Adam Kruchy
Prawdopodobnie koreański szaleniec, posiada pozycje krótkie na indeksach. Zyski z transakcji posłużą mu na zakup kolejnych materiałów radioaktywnych od Stanów Zjednoczonych - i interes się kręci..
A na poważnie, reakcja na to co się wydarzyło, z tego co piszecie już jest, a będzie większa.
Oczy całego świata skupione są na Korei, komuś puszczą nerwy i naciśnie guzik.......


Bemowo wielu z tego się śmieje, ale ja idę za twoją myślą. A jak zarabiali terroryści na swoich atakach? NY, London, Madryt. Przepotężne pieniądze robili które potrzebowali do kolejnych ataków.

-- Dodano: 03 wrz 2017, 15:50 --
karnak pisze:Widzę, że już na forum próbujecie zasiać panikę pod temat koreańskiej bomby, a ja sądzę, że spłynie to po rynkach, jak krople wody po gęsi. :)

Jutro tylko to będzie ważnym info. W USA i Kanadzie święto Pracy więc ich rynki nie pracują. Oczy traderów skupione na świrze
Obrazek

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Re: DayTrading: Piątek 01.09.2017

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

AdamKruchy pisze:
A jak zarabiali terroryści na swoich atakach? NY, London, Madryt. Przepotężne pieniądze robili które potrzebowali do kolejnych ataków.
Jacy terroryści? Ci co ciągle gubią paszporty z niepalnych materiałów? Czy może piszesz o Mosadzie i CIA i ludziach, którzy wymyślili terroryzm i dla których służby fingują terrorystyczne zamachy?

Zablokowany