DayTrading: Czwartek 27.04.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 kwie 2017, 00:00

Wzrost
1
50%
Bez zmian
1
50%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 27.04.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

EG99 pisze:hmmm tak swoją drogą zerknąłem na geja i wygląda na odwrócenie trendu :shock:
kiwi fajne na maj pod L :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

EG99
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:51

Re: DayTrading: Czwartek 27.04.2017

Nieprzeczytany post autor: EG99 »

:564: ale jeśli chodzi o wti to się nie zgadzamy i lepiej zostaw, jak byś miał dom zastawić.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 27.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Dziś cały dzień zaganiany, ale jeden trejd zrobiłem. Może pokaże już na tym koncie odwróconym, które zarabia. Zobaczcie jakie piękne wejście. Później musiałem zamknąć z braku czasu. W zasadzie mogę grać za całe depo z takim systemem. Idelne wejście, pewny zysk zawsze tego szukałem. Wykres jes po to, żeby nas zmylić, i trzeba to wykorzystać a nie z tym walczyć. Tracić jest łatwiej niż wygrywać, więc trzeba tracić (a na drugim koncie wygrywać :) ).
Ropa znów poziom niżej. Tak jak myślałem. Za wcześnie było do L, ale teraz to już jest ciekawy poziom.. Szkoda, że nie ma Rafała.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

EG99
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:51

Re: DayTrading: Czwartek 27.04.2017

Nieprzeczytany post autor: EG99 »

Świeżak44 pisze:Dziś cały dzień zaganiany, ale jeden trejd zrobiłem. Może pokaże już na tym koncie odwróconym, które zarabia. Zobaczcie jakie piękne wejście. Później musiałem zamknąć z braku czasu. W zasadzie mogę grać za całe depo z takim systemem. Idelne wejście, pewny zysk zawsze tego szukałem. Wykres jes po to, żeby nas zmylić, i trzeba to wykorzystać a nie z tym walczyć. Tracić jest łatwiej niż wygrywać, więc trzeba tracić (a na drugim koncie wygrywać :) ).
Ropa znów poziom niżej. Tak jak myślałem. Za wcześnie było do L, ale teraz to już jest ciekawy poziom.. Szkoda, że nie ma Rafała.
Świeżak, nie wydaje mi się, że to ciekawy poziom na l na wti.

Zablokowany