DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 mar 2017, 00:00

Wzrost
4
29%
Bez zmian
1
7%
Spadek
9
64%
 
Liczba głosów: 14

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

leechang pisze:Świeżak, ja cały czas mam wrażenie że Ty sobie z nas jaja ciśniesz :D Obym się nie mylił :)
Chlopak prowadzi dzienniczek, mamy co czytać :D

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Nieprzeczytany post autor: leechang »

No niech sobie pisze. Super :) Trzymam kciuki. Problem jest taki, że ktoś mu coś radzi, podpowiada, mówi co powienien zmienić a ten dalej pierd*li o jakiś fibo, że cena tam właśnie stanęła :D. Cena tam ma dolecieć i basta :)

Dlatego ja mam nadzieje, że tam siedzi jakiś gość i ciśnie breche sobie z tego :)
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Awatar użytkownika
besot
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 18 maja 2008, 22:15

Re: DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Nieprzeczytany post autor: besot »

A co to jest sapina?
Rzeka Sapina jest jedną z bardziej malowniczych, dzikich i mało poznanych rzek. Popularny szlak kajakowy w płnocno-wschodniej części Krainy
Na arenie międzynarodowej liczy się nadwyżka całego eurolandu, a nie tylko wygenerowana przez niemiecką gospodarkę – powiedział Sapin ...
Ostatnio zmieniony 23 mar 2017, 22:33 przez besot, łącznie zmieniany 2 razy.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

leechang pisze:No niech sobie pisze. Super :) Trzymam kciuki. Problem jest taki, że ktoś mu coś radzi, podpowiada, mówi co powienien zmienić a ten dalej pierd*li o jakiś fibo, że cena tam właśnie stanęła :D. Cena tam ma dolecieć i basta :)

Dlatego ja mam nadzieje, że tam siedzi jakiś gość i ciśnie breche sobie z tego :)
moze sie myle i bladze ale zauwazylem ze najlepsze rezultaty mialem jak patrzylem tylko na cene a nie na wskazniki

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 23.03.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

leechang pisze:No niech sobie pisze. Super :) Trzymam kciuki. Problem jest taki, że ktoś mu coś radzi, podpowiada, mówi co powienien zmienić a ten dalej pierd*li o jakiś fibo, że cena tam właśnie stanęła :D. Cena tam ma dolecieć i basta :)

Dlatego ja mam nadzieje, że tam siedzi jakiś gość i ciśnie breche sobie z tego :)
No ale przecież się zatrzymali na SP500 na pierwszym fibo, tak jak mówiłem. Daxa tylko niedoszacowałem. PRzeczytaj mój post ze wczoraj z 23.00. Mówiłem o wzrostach SP500 do fibo 100%: http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p858482 Sprawdziło się? Sprawdziło. No ale OK. Nie będę wrzucał tych wykresów jak są takie okropne. I tak mam teraz nad czym myśleć. 8)

-- Dodano: 23 mar 2017, 23:52 --

Co do DAX-a wskaźnik wygenerował wyraźny, silny sygnał na S, na większym interwale. Więc mój wskaźnik też jest na S, choć ja tak nie do końca, bo spodziewam się, że mogą podciągać dla zmyły jutro z rana.. PS. Wskaźnik jeszcze nie jest dobrze przetestowany/ustawiony, ale na tym interwale raczej się nie myli.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany