DayTrading: Czwartek 18.05.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 19 maja 2017, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 18.05.2017

Nieprzeczytany post autor: navik »

TsunamiPL pisze:Ten GBP był dzisiaj chamski, pewnie uderzył w fibo Tomasza, ale trochę za szybko się to rozegrało jak dla mnie
38.2 idealnie chyba ,że źle sobie porozciągałem bo ja z kreskami to na bakier jestem :oops: ...i odbicie .... mówie o geju oczywiście ....
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Czwartek 18.05.2017

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

TsunamiPL pisze:Ten GBP był dzisiaj chamski, pewnie uderzył w fibo Tomasza, ale trochę za szybko się to rozegrało jak dla mnie
Dlaczego chamski? Robił to co zawsze. Kasował profit innych graczy. A jak grubas ma inaczej zarobić?
Przecież cała grupa pasażerów na gapę załadowała się na wybiciu w długie, a potem grzecznie przestawiła sl na be.
No to grubas postanowił im to odebrać i zrzucił rynek po to BE. A było ich dużo bo rynek się urwał.
I zaczeli kasować wszystkich którzy wchodzili w długie od poprzedniego FBO
To sama dziś na dax. Przecież po wczorajszym dniu wszyscy tylko myśleli o krótkich więc im to wszystko kasował.

Nie chcę nikogo pouczać i doradzać bo za cienki jestem. Ale ostatnio staram sie myśleć jak gruby. On szuka profitów innych graczy i je kasuje, bo przecież nie ma jak inaczej zarobić.

koślawie to narysowałem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

Zablokowany