DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 wrz 2017, 00:00

Wzrost
7
58%
Bez zmian
3
25%
Spadek
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

karnak pisze:ED S po 1.191
ED L po 1.1908 stop 10pipek
mały ryDzyk, duzy zysk :lol:
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Nieśmiertelny Trader pisze:Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:
Ujek s, Edek l, kabel l - po korekcie, a jak jej nie będzie to nie ruszam
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:
nie wiem skad masz dane ale proponuje zerknac na edka i kabla ponizej...a w zasadzie wszystkie pary z euro

hitem patrzac na wykres jest tez usdcad :D

https://www.oanda.com/forex-trading/ana ... ion-ratios
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Kermit pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:
nie wiem skad masz dane ale proponuje zerknac na edka i kabla ponizej...a w zasadzie wszystkie pary z euro

hitem patrzac na wykres jest tez usdcad :D

https://www.oanda.com/forex-trading/ana ... ion-ratios

Ale cad troche rósł ostatnio.

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Kermit pisze:Kusus - młotek na 80 pipsow na edku i spadającą gwiazdę na 50 pipsów na ujku na świecach dziennych w takich akurat miejscach ciężko zignorować, do tego kosmiczna świeca dzienna kabla i mamy obraz dolara do głównych walut (te 3 waluty stanowią ponad 80% w indexie dolara)
Jak najbardziej ma to sens ale na to jest za wczesnie IMO. to znaczy nie ma dla mnie jasnego sygnalu do kontynuacji tewndu spadkowego na dolarze. Za to sa przeslanki do rozpoczecia, kontynuacji nowego trendu wzrostowego. Pozyjemy zobaczymy, ja tam ustawilem sie na BE i nie chce mi sie w to zbytnio ingerowac bo nie mam w tym tygodniu czasu na gre. Potejduje wiecej od pazdziernika ale dalej uwazam ze rozpoczelismy wzrosty na dolarze i tak mam tez ustawione pozycje.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

tu masz index dolara dzienny i jak możesz to pokaż mi te wzrosty które rozpoczęliśmy na dolarze bo patrze i patrze i nie widzę :wink: :564: za to widzę wybite wsparcie które testujemy od dołu :564:

https://www.tradingview.com/x/jhOF0Jg5/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

TsunamiPL pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:
Ujek s, Edek l, kabel l - po korekcie, a jak jej nie będzie to nie ruszam
Kermit pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Kurcze prawie wszyscy chcą grać przeciwko dolarowi, nie dobrze, większość traci. :think:
nie wiem skad masz dane ale proponuje zerknac na edka i kabla ponizej...a w zasadzie wszystkie pary z euro

hitem patrzac na wykres jest tez usdcad :D

https://www.oanda.com/forex-trading/ana ... ion-ratios
hmmm przeważnie lukam na myfxbooka. Chodzi Mi o to, że przewaga nie jest jakaś miażdżąca po za listkiem. Z drugiej strony sporo osób się wykruszy po drodze i zacznie shortować.

Cel na kangurze mam niezmiennie 0.8390 tylko cały czas analizuję czy to już ;)

Hossowa H1 na kiwi bardzo ładnie zadziałała więc i kangur powinien się trzymać.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

i jeszcze raz index dolara dzienny - jak ktos mi pokaże w niebieskim prostokacie (czyli ostatnie półtora miesiąca) uklad HH i HL albo przynajmniej samo HH to mozemy podyskutowac czy sie trend nie odwraca, a narazie to mamy silny spadkowy i nie ma co zawracac rzeki kijem

https://www.tradingview.com/x/efYrqm9a/



edit. Wcześniej sie pomyliłem. Spadająca gwiazda na ujku ma juz ponad 90 pipsow nie 50 :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ujek mistrz finishu, okej wszystkie pary ułożyły się pod spadek dolara. Mogę spać spokojnie ;)

heja :564:

Zablokowany